• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

The Walking Dead: The Telltale Definitive Series

The Walking Dead: The Telltale Definitive Series 1.0

Spyker Tym

Překladatel
Příspěvky
173
Skóre reakcí
170
Bodů
0
DaNkoXX přidal nový překlad:

The Walking Dead: The Telltale Definitive Series - Veškeré díky The Walking Dead hry v jednom.

*Česká lokalizace*
na TWD: THE TELLTALE DEFINITIVE SERIES

Zdravíme, tady Spyker tým! Děkujeme za instalaci naší češtiny pro hru TWD: The Telltale Definitive Series, přejeme všem příjemné hraní.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

*Kontakt na nás:

-Naše oficiální překladatelská stránka, na které se dozvíte procentuální stav dalších epizod, nebo naleznete překlady dalších her:
[...

Zjistěte více o tomto překladu...
 
Poslední info: Nefungují jim fonty. Takže projekt stojí.
 
Ahojky, mám postupně všechny díly co vyšly s češtinou i diakritikou. Tady v této kompletní verzi je něco navíc? Co bych musela eventuálně dokoupit? Děkuji. Hezký den.
 
Na to ti neodpovím. Nepodílím se na češtině. Přebral jsem poslední info z jejich fb stránky, když byla jěště funkční.
 
Děkuji za reakci. Je to pravděpodobně kompletní balík toho co již mám.
 
Ahoj ,chtěl jsem se zeptat .Na epicgames je sleva na tuto verzi hry .Tak o ní přemýšlím ,ale nevím jak je to s češtinou .Zkoušel to někdo dostat do hry ?

Předem moc děkuji za odpověď ;) a info
 
Ja si to z epicu koupil, zkousel jsem stahnout cz pouze na season 1 co jsem nasel na netu, ale za boha jsem to nerozchodil, u tohoto prekladu si nejsem jisty, jestlize jeste neni hotovy, navic je docela matouci, kdyz cestinu stahnu ze spykera, v txt dokumentu je navod instalace na steam verzi a v popisu cestiny tady na foru je Epic Games - Nejnovější.
 
Hmm ,tak to tam nejde dostat .Takže budem muset čekat až někdy udělaj normální instalačku .
 
DaNkoXX doplnil k překladu The Walking Dead: The Telltale Definitive Series nové informace:

Patch překladu #0

Zdravím všechny fanoušky her The Walking Dead!

Chci se všem jménem Spyker týmu omluvit za strpení, co se tohohle projektu týče. Nejprve jsme neměli fonty, pak zase aktuální texty, ale dobré zprávy!

Projekt je nyní v plném chodu a pracují na něm všichni překladatelé našeho týmu. Nemohu říci přesně kdy, ale blíží se to. Sledujte nás příští týden! :)

Zároveň jsem trošku upravil profil zde na stránce, aby bylo vše jasné.

-DaNko za Spyker tým

Zjistěte víc o této aktualizaci...
 
Už na tom makáte nebo až po prázdninách v září ? Tak jako tak , jste nejlepší ! Těším se jak malej kluk, až to bude venku slibuju, že něco přispěju.
 
Tak to je nejlepší zpráva dnešního dne !:bp: Díky za odpověď.
Za to Vám posílám donate hned!
 
Naposledy upraveno:
Děkujeme! Budeme to každopádně vydávat po částech, tak už kupujte nebo stahujte a připravte se na příští týden! :)
 
Uživatel DaNkoXX vložil k překladu The Walking Dead: The Telltale Definitive Series novou aktualizaci:

TWD:TTDS 0.1 (S1E1)

Zdravím! Konečně je to tu, začínáme tento projekt po částech vydávat.

V první verzi vám přinášíme pouze první epizodu první sezóny, ale už v pondělí čekejte víc!
Přenesme se společně do dob apokalypsy, způsobená nákazou, která se nepřekonatelně rychle šíří. Lee s Klementýnkou se budou snažit přežít za každou cenu!

-DaNko

Zobrazit přílohu 33506

Přečtěte si více o této aktualizaci...
 
Uživatel DaNkoXX vložil k překladu The Walking Dead: The Telltale Definitive Series novou aktualizaci:

TWD:TTDS 0.2 (S1E1-E3)

Původně jsme chtěli projekt TWD: TTDS vydávat, jakmile se objeví na Steamu, jelikož jsme neměli aktuální texty, právě díky Martinu Královi, který nám je poskytl a dohodil k tomu ještě 100Kč jako dárek, jsme schopni celý projekt vydávat už teď v létě. Děkujeme!

Druhá z celkových dvanácti verzí TTDS je venku a obsahuje:
-Opravy chyb z první epizody S1.
-Přeloženou DRUHOU a TŘETÍ epizodu S1.
-Kompletní překlad umělecké galerie v Definitivním menu.

Již ve středu jsme tu s dalším patchem, který...

Přečtěte si více o této aktualizaci...
 
Uživatel DaNkoXX vložil k překladu The Walking Dead: The Telltale Definitive Series novou aktualizaci:

TWD:TTDS 0.4 (FULL S1)

Čtvrtá verze projektu TTDS je venku!
Patch obsahuje:
-Opravy předchozích epizod.
-Kompletní překlad první sezóny.

Spyker tým jede na krátkou dovolenou, proto si dáme s vydáváním dalších sezón kratší přestávku a na další čtyři série si chvíli počkáte. Co nevidět jsme ale zpět!
1f642.png


Zobrazit přílohu 33650

Přečtěte si více o této aktualizaci...
 
Uživatel DaNkoXX vložil k překladu The Walking Dead: The Telltale Definitive Series novou aktualizaci:

TWD:TTDS 0.6 (S1+S2+M)

Šestá verze Definitivní edice TWD je venku!

Dnes jsme přidali:
-Opravy předchozích epizod.
-DLC s názvem Michonne CELÉ v češtině!
-Kompletní překlad funkce Prohlédnutí postav.

Veškeré bonusové funkce, co tato hra poskytuje, jsou tudíž nyní přeloženy a připraveny, přejeme příjemnou zábavu!
---
Dnešním dnem také vydáváme opravy pro:
-Life is Strange 2 (E1-4)
-Originální TWD: Michonne překlad...

Přečtěte si více o této aktualizaci...
 
Uživatel DaNkoXX vložil k překladu The Walking Dead: The Telltale Definitive Series novou aktualizaci:

TWD:TTDS 1.0 - (PŘEKLAD DOKONČEN!)

Léto je téměř u konce a celá Definitivní edice hry The Walking Dead je venku!
Pro ty, kteří čekali, až bude celá hra venku, teď je váš čas!

Obsahuje překlad:
-Všech sezón i dodatků.
-Veškerých bonusových funkcí.
-Námi vybraných textur.

Co říkáte na dolní obrázek, který aktuální situaci parádně vystihuje? Autorem je náš zakladatel, The Spyker!

Přečtěte si více o této aktualizaci...
 
Zdravím. Vůbec netuším, ani jsem nevěděl, že už to na Steamu je. Ale vzhledem k tomu, že TTG nikdy texty moc neměnili, tak by to fungovat mělo. Rozhodně bych to ale koupil a kdyby to nefungovalo, můžete nám zaslat soubory a my to na Steam verzi přizpůsobíme pro všechny :)
 
Naposledy upraveno:
Uživatel DaNkoXX vložil k překladu The Walking Dead: The Telltale Definitive Series novou aktualizaci:

TWD:TTDS - (STEAM PATCH!)

Překlad této hry je nyní funkční i na Steam verzi, kde se 29.10.2020 objevil.
Stránka i samotný překlad byl této verzi přizpůsoben a vše by mělo fungovat.

Změněno bylo:
-Drobné úpravy v textech.
-Změna návodu v instalátoru a manuální verzi.
-Přizpůsobena naše stránka.

Zobrazit přílohu 35761

Přečtěte si více o této aktualizaci...
 
Back
Top