• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

The Walking Dead: The Final Season

The Walking Dead: The Final Season 1.0

Spyker Tym

Překladatel
Příspěvky
173
Skóre reakcí
170
Bodů
0
The Spyker přidal nový překlad:

The Walking Dead: The Final Season - Telltale Games, Poslední adventura ze světa Walking Dead

Zobrazit přílohu 18724
TWD: The Final Season

-Studio: Telltale Games
Pokračování TWD od herních tvůrců Telltale Games, kde je opět hlavní postava Klementýnka, která se za každou cenu snaží ochránit Alvina Juniora. Tentokrát hra nabídne 4 epizody.

Epizody:
Epizoda 1 - KOREKTURA/TESTOVÁNÍ

Epizoda 2 - 25. září 2018
Epizoda 3 - 6. listopadu 2018...

Zjistěte více o tomto překladu...
 
Zdravím kdy bude druhá epizoda?
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Můžu se zeptat kdy bude překlad k poslednímu dílu
 
Tam asi bude problém rozdilni autoři cz pro season 1+2 a zbytek
 
Zdravim. Chci se zeptat jak stáhnout tuto češtinu? Přes ty vaše stránky mi to nějak nejde.
 
Zdravim. Chci se zeptat jak stáhnout tuto češtinu? Přes ty vaše stránky mi to nějak nejde.

twddownload.png
 
Také bych uvítal sjednocení do Definitive series, pokud se na překladech podílelo více lidí, tak věřím, že jste zde rozumní a nějak se dohodnete. Díky

P.S. Za mě dávají překlady finálních edic větší smysl, protože je lepší počkat až to bude všechno hotové, bugy opravené a lze si to zahrát naráz.
 
Nevíte někdo jak nainstalovat češtinu na finální sézónu do té definitivní edice?
 
Bohužel asi není, koupil jsem ji na EPICU kvůli tomu poslednímu dílu, myslel jsem nějak přepsat soubory, nacházejí se tam podobné ale to asi bohužel stačit nebude.
 
Nový odkaz na stažení bohužel zatím nefunguje, tak snad alespoň zítra.
 
Back
Top