1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

The Talos Principle

Překlad je hotov, v současné době se testuje

1. sarakat

sarakat Člen

PřekladyBOT přidal nový překlad:

The Talos Principle - Probíhající překlad ....

Zjistěte více o tomto překladu...

• To se mi líbí To se mi líbí x 4
  2. Tanatonaut

Tanatonaut Člen

Nejlepší zpráva tohoto roku. Hrál jsem tu pecku 2x a moje anglina je mizerná ( číst jakž takž dokážu, s mluvením je to horší ) Hra obsahuje mnoho odborných článku a polemik, fylozofie, úvahy nad světem apod. A to už je o něco složitější na soustředění a schopnosti. Proto děkuji, jestli se do překladu opravdu pustíte. Hra je to výjmečná. Good luck

3. Bargud

Bargud Člen

Taky bych byl za tento překlad moc rád.

4. Smrajdl

Smrajdl Člen

tak jak to s tim vypada? datadisk ke hre uz klepe na dvere

5. f0o3st

f0o3st Člen

Nejaké info ohľadom tohto prekladu?

6. Zemla

Zemla Člen

noo tak to by aj mna zaujimalo :(

7. Dělám na překladu Road to Gehenna (datadisku), pokud byste mi někdo chtěl pomoct, dejte vědět ;)

8. Tanatonaut

Tanatonaut Člen

Já jsem němčinář ( ale taky se to už vytrácí ). Promiň

9. sarakat

sarakat Člen

Překlad byl již před nějakou dobou poslán Chorvatům, ale někde se to zadrhlo. Když tak hledejte info na google+ češtiny do her

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
  10. Smrajdl

Smrajdl Člen

delas to oficialni cestou s vyvojarema, nebo to prekladas jen tak? bylo by dobry, kdyby byla ta hra kompletni cesky na steamu, kdyz uz puvodni hra cestinu mit bude "oficialne"

11. Tanatonaut

Tanatonaut Člen

Takže CZ je hotova, ale pokud jí Croteam nedají do hry a neposkytnou hru v CZ na steamu tak se jí třeba ani nedočkáme? Tak budeme doufat. I tak vřelé díky za češtinu. Ať ti další překlady odsejpaj : - )

12. Smrajdl

Smrajdl Člen

neco novyho? na steamu to mam furt anglicky...

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
  13. f0o3st

f0o3st Člen

Na steam profile hry čeština je. No keď spustím hru, tak ide anglicky. Ani v herných nastaveniach jazyka nie je v ponuke. Hm tak potom neviem.

14. 4rianus

4rianus Člen

Podívám se na to ještě doma, ale jelikož jsem párkrát řešil "nastavení jazyka" u jiných her "vnucením" přes spouštěč (z nějakého divného důvodu mi hra se spouštěla ve španělštině) tak vím že ve STEAMu někde v Steam nastavení je možnost "vnucovat" jazyk co ta oficiálně hra podporuje - a tedy je možné že Talos tuhle možnost má a že tam bude, ačkoliv třeba herní menu přímo ve hře ten jazyk tam nemá. Dám vědět večer.

15. f0o3st

f0o3st Člen

Viem presne čo myslíš, skúšal som aj túto možnosť. Priamo v Steam-e vo vlastnostiach tejto hry - nastavenia predvoleného jazyka, ale ani tam nie je čeština v ponuke.

Sdílejte tuto stránku