1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

The Solus Project

Téma ve fóru 'Koš' založil UnholyU, 4 Březen 2016.

Stav tématu:
Nelze odpovídat na toto téma.
  1. UnholyU

UnholyU Člen

houfam ze tvurci cistinu udelaji ve vidcastu na hrej.cz kde byly jako hoste rikali ze podle zajmu...

• To mě pobavilo To mě pobavilo x 1
  2. Kamil

Kamil Administrátor Správce Tým překladyher.eu

@UnholyU Můžeš prosím příspěvek přepsat do češtiny, ať se dá pochopit? :)

3. UNKOWN14300

UNKOWN14300 Člen

Každý překlad se hodí. :)

4. GARUSS

GARUSS Člen

Opravím to ja :D
    Doufám že tvúrci češtinu udelají ve vidcastu na hrej.cz kde byly jako hosté říkali že podle zájmu....

5. Kamil

@GARUSS: To jsi to vyspravil :)
    "Doufám, že tvůrci češtinu udělají. Ve vidcastu na hrej.cz, kde byli jako hosté, říkali, že podle zájmu...."

6. GARUSS

GARUSS Člen

ja nie som Čech a neviem ako sa ani robí to U :D a čiarky sám nikde nedávam iba ak píšem formálni dopis;)
    čiže mám iba 1 chybu a to je ě

7. UNKOWN14300

UNKOWN14300 Člen

@GARUSS: Na diktáte by ti to neuznala. :D :D :D

8. Kamil

@GARUSS Bez čárek se text nedá číst a velmi špatně se chápe. Jediná chybějící čárka dokáže zcela zásadně změnit význam věty. To, že čárky nepíšeš, je pouze výmluva, navíc chyb tam máš samozřejmě víc.

@UNKOWN14300 Kdyby to byl diktát, tak neřeknu. Ale tohle je v rámci běžné konverzace, kde žádné špeky nejsou a zvládá ji žák páté třídy nebo ze zvláštní školy.

PS: Já sám mám s čárkami velký problém, ale alespoň se snažím a nekašlu na to s výmluvou. Je to i ohleduplnost vůči ostatním, kdo text čte. Z češtiny mě málem nepustili k maturitě (prolézal jsem vždy tak tak za 3-5) a maturitní písemku jsem měl za 4 :). Naštěstí matematika a technika to vždy zachránila a pomohla "nějak" vyspravit i tu češtinu, abych z ní byl puštěn do dalšího ročníku.

Naposledy upravil: 5 Březen 2016
  9. UNKOWN14300

UNKOWN14300 Člen

@Kamil: Vždy třeba mít záložní plán. :thumbs up::thumbs up::thumbs up:

10. GARUSS

GARUSS Člen

Oki teraz Kamile ťa poprosím aby si bol taký ohľaduplný a presunul všetok tento SPAM do offtopic alebo do koša.
    Nemá to nič spoločné s danou témou a iba to znepriehľadňuje tému.
    Ďakujem:wideyed:

Stav tématu:
Nelze odpovídat na toto téma.

Sdílejte tuto stránku