1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

The Sims Medieval a DLC Pirates and Nobles

Čeština do středověkého simulátoru ze slavné série The Sims

1. Charlotte Anna

Charlotte Anna Dárce překladyher.eu Člen

Charlotte Anna přidal nový překlad:

The Sims Medieval a DLC Pirates and Nobles - Čeština do středověkého simulátoru ze slavné série The Sims

Zjistěte více o tomto překladu...

• To se mi líbí To se mi líbí x 2
  2. Hitman01

Hitman01 Člen

To je dobre aspoň niekto to začal prekladať Teším sa na dokončenie prekladu Aby bol, čo najskôr

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
  3. Charlotte Anna

[QUOTE="Bi...[/QUOTE]
    Ahoj, ano to má, ale jen skilly u postav, což mi moc nepomůže. Těžší by to bylo dohledat ve hře než přeložit znovu... A překlad skončil v roce 2013, nepředpokládám, že by po 7 letech s tím někdo opět začal. To co je přeložené je na Uložto a opravdu jsou to jen základy, tudíž nic co by mi urychlilo práci. A navíc na těchto stránkách je toto upozornění: Varování! Překlad je pro plynulé hraní nepoužitelný! ... Přesto děkuji za upozornění a přeji krásný den.

Naposledy upravil: 2 Březen 2020
  4. Charlotte Anna

[QUOTE="Hi...[/QUOTE]
    Ahoj, děkuji, Medieval je úžasná oddechovka a podle mě si CZ zaslouží, ale hned tak to opravdu nebude. Ve FAQ jsou informace. Hra obsahuje šílené číslo řádků, takže to půjde pomalu. Jsem na to sama, ale budu na tom pomalu pracovat. Krásný večer.

5. Decker

Decker Člen

Držím palce.

6. Charlotte Anna

Decker Děkuji. ............................................................................................................................

7. Charlotte Anna

V současné době se potýkáme s problémem, že CZ se neobjevuje ve hře. Nyní musíme opravit tuto chybu, abych mohla pokračovat na překladu.

8. Charlotte Anna

Charlotte Anna doplnil k překladu The Sims Medieval a DLC Pirates and Nobles nové informace:

Pozastavení překladu

Zjistěte víc o této aktualizaci...

9. HawkinsZLC

HawkinsZLC Člen

Držím palce, pokiaľ viem už bolo viac pokusov no vždy nedokončene :) snad ti to vyjde.

10. Charlotte Anna

HawkinsZLC
    Určitě to nevzdám. Řeším to na všech "frontách". To by bylo, aby se nenašel někdo, kdo tu proklatou CZ opraví (a snad i zachrání těch 1700 řádků, což bylo skoro 14 dní práce...).

11. Charlotte Anna

Charlotte Anna doplnil k překladu The Sims Medieval a DLC Pirates and Nobles nové informace:

CZ opravena!

Zjistěte víc o této aktualizaci...

12. Charlotte Anna

Přeložený list a čeština ve hře :) .............................................

Přiložené soubory:

13. Dobře ty na tenhle díl sem už zapoměl přitom me vdycky lákal. Držim palce at se daří skoda tech 14 dnú.

14. Charlotte Anna

15. Decker

Decker Člen

Jsem rád, že si to zvládla. Nicméně v případě problémů se na mě můžeš obrátit. Řeším nebo pomáhám všem překladatelům s technickou stránkou věci. Klidně i fonty atd...

Už to dělám dlouho....

16. Charlotte Anna

Decker Ahoj, tak za to ti neskonale děkuji. Techniků není nikdy dost. Buď si 100% jistý, že se na tebe obrátím. A ještě jednou moc děkuji.

17. Triglav

Triglav Člen

Zdravím! Akurát som narazil na tento preklad. Po rokoch som sa vrátil k hre a zisťujem, že možno raz bude aj preklad. Držím palce!!!

18. Charlotte Anna

Triglav Děkuji za milá slova. Hru přeložím, jen to trochu potrvá, protože má opravdu šíleně mnoho řádků. Každopádně Cz bude ve formě modu a i s diakritikou (naštěstí).

19. Charlotte Anna

Pomalu (ale velmi pomalu, protože je to šíleně dlouhá hra, co se do textů týče)se překlad posouvá vpřed. Mám hotové menu, úspěchy (achievementy), názvy úkolů, nějaké popisy dovedností.

20. Charlotte Anna

Obrázky z pokračujícího překladu.............................................................

Přiložené soubory:

21. Charlotte Anna

Sims překlad nadále pokračuje. V současné době překládám názvy budov. Je to ale šíleně dlouhý překlad, proto bude trvat dlouho.

22. bekovka

bekovka Člen

Pohoda. Radši pomalu a poctivě, než rychle a s případnýma chybama. Já tenhle styl her nehraji, ale moje druhá polovička se už na CZ těší :) Ať se daří a nejen v překladu hry.

23. Charlotte Anna

bekovka Děkujeme za milá slova. Češtiny se Vaše drahá polovina dočká, jen to bude chvíli trvat. Snad to bude co nejdříve (prázdniny mi v tom hodně ulehčí práci ;) )

• Souhlasím Souhlasím x 1
  24. Hitman01

Hitman01 Člen

Pracuje sa na prekladu? The sims Medieval, lebo žiadne nové aktualizácie sa tu nemenia

Sdílejte tuto stránku