• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

The Room

The Room 1.0.1

Midis

Překladatel
Příspěvky
82
Skóre reakcí
29
Bodů
0
Midis přidal nový překlad:

The Room - Čeština do logické adventury.

THE ROOM

Hra vás postaví před zamknutý trezor uprostřed potemnělé místnosti a vaším úkolem je pomocí různě ukrytých spínačů, klíčů, přepínačů a tlačítek se dostat dovnitř a odhalit jeho tajemství. Sice nejde o vyloženě logickou hru, přesto je dobré pečlivě sledovat každé místo, protože je možné, že se na něm bude ukrývat nápověda k dalšímu postupu.

INFORMACE:
Čeština je určena pro Steam verzi hry (1.0.1). Jsou přeloženy všechny texty a některé textury....

Zjistěte více o tomto překladu...
 
Ne, protože jsem herní překlady už ukončil, pouze sem postupně přidávám své starší překlady, aby tu byly k dispozici pro ostatní.
 
Nyní je v.1.0.3 hry, koupena na Steam, systém W10 - překlad nefunguje, po instalaci dojde hláška:
TheRoom_Data\resources.assets -> Nalezena chyba v CRC původního souboru. Přeskočeno.
TheRoom_Data\sharedassets0.assets -> Nalezena chyba v CRC původního souboru. Přeskočeno.
TheRoom_Data\sharedassets1.assets -> Nalezena chyba v CRC původního souboru. Přeskočeno.
TheRoom_Data\sharedassets2.assets -> Nalezena chyba v CRC původního souboru. Přeskočeno.
TheRoom_Data\sharedassets3.assets -> Nalezena chyba v CRC původního souboru. Přeskočeno.
TheRoom_Data\sharedassets4.assets -> Nalezena chyba v CRC původního souboru. Přeskočeno.
TheRoom_Data\sharedassets5.assets -> Nalezena chyba v CRC původního souboru. Přeskočeno.
 
Díky za upozornění. Steam mi stáhl nejnovější verzi hry 1.0.2, tak jsem aktualizoval překlad.
 
Ahoj
Díky za češtinu. Bohužel se mi pokaždé stáhne aktualizace verze 1.0.1 a tak se neaktualizuje vše.
Můžeš to omrknout?
TheRoom_Data\resources.assets -> Původní soubor již byl dříve aktualizován. Přeskočeno.
TheRoom_Data\sharedassets0.assets -> Původní soubor již byl dříve aktualizován. Přeskočeno.
TheRoom_Data\sharedassets1.assets -> Chyba v CRC aktualizačního souboru. Původní soubor byl obnoven.
TheRoom_Data\sharedassets2.assets -> Chyba v CRC aktualizačního souboru. Původní soubor byl obnoven.
TheRoom_Data\sharedassets3.assets -> Chyba v CRC aktualizačního souboru. Původní soubor byl obnoven.
TheRoom_Data\sharedassets4.assets -> Původní soubor již byl dříve aktualizován. Přeskočeno.
TheRoom_Data\sharedassets5.assets -> Chyba v CRC aktualizačního souboru. Původní soubor byl obnoven.
 
Ahoj.
Podle toho protokolu se nejedná o původní anglické soubory hry. Doporučuji provést ve Steamu ve vlastnostech na kartě hry The Room ověření integrity souborů (mezipaměti) hry a zkusit znovu instalaci češtiny 1.0.1.
 
PMX> AHoJ.
Hele, řeším takový problém v The Room (One).
Nainstaloval jsem si ji, zkopíroval a přepsal všechny soubory ve složce tebou upravenými a stejně mám hru v angličtině.
Nevíš, čím by to mohlo být?
Díky.
 
Rozdílné verze? Na Steamu se stále nachází The Room verze 1.0.2 (lze ověřit např. v souboru version.txt, který se nachází v základní složce hry), pro kterou je určena čeština verze 1.0.1. Pokud některý z přepisovaných souborů neodpovídá kontrolním součtem CRC, instalátor na to upozorní a soubor přeskočí.
 
Back
Top