• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

The Medium

The Medium 2024-02-08

Mayki

Překladatel
Příspěvky
1.195
Řešení
8
Skóre reakcí
2.329
Bodů
0
Mayki přidal/a nový překlad:

The Medium - Čeština do výborné hororové adventury

Zobrazit přílohu 38127

Děsit lze mnoha způsoby. Dobře budovanou atmosférou jak za starých časů, lekačkami dle moderního mustru a dějem, pakliže je scénárista dostatečně vynalézavý a nespadne do léty omletých klišé. Nahánět hrůzu je možné i technickým stavem hry, ale zrovna v této disciplíně Bloober Team výrazně nevyniká. Přestože je z Polska. Spíše se zaměřuje na lidskou mysl, z níž tahá ty nejtemnější obavy. Protože největším nepřítelem není stín nalomené větve v šeru noci...

Přečtěte si více o tomto překladu...
 
Parádička.Teším sa a ked víde beta podporím
 
Pokud někdo teprve uvažuje o této hře. Vřele doporučuji. I když jsem skalní odpůrce pohledu kamery použitém v téhle hře, příběh je skvělý a hra vás během chvíle vtáhne. Po dlouhé době dobrá hororovka. Takové to mrazení v zádech a nepříjemný pocit, i když se zrovna nic neděje. Amnesia rebirth je dobrá, ale tohle je lepší. Je škoda že se polští tvůrci vykašlali na sousedy a hra není v cz. Ale jak vidím, překlad jde pěkně od ruky. Tak přeji ať tempo vydrží.
 
Dokončeno 65% překladu.

Chtěl bych poděkovat všem, kteří přispěli na tento překlad a tím zajišťují notnou dávku kávy pro noční (ranní, celodenní) překládání. Až bude k dispozici betaverze češtiny, tak vás určitě všechny obešlu. Příspěvkem jste si zajistili předností přístup k češtině. Děkuji vám, každého příspěvku si moc vážím...
 
prosim jsem poslal platbu ale jaa jsem zapomel pridat nick
prosim muzete mi poslat kontakt na vas(treba email nebo neco) ? ja vam poslu fotky jako dukaz
dekuju
ps: drzim palce a tesim se na cestinu :)
 
Pěkná práce Mayki, až bude překlad ready, tak zase pošlu kačky :)
 
Tak opět menší info o postupu. Přeloženo 85% všech textů ve hře, blížím se do finále... ;)
 
Beta verze češtiny je hotová. Začínám ji rozesílat mezi podporovatele. Pokud někdo překlad podpořil a já se mu zapomněl ozvat, dejte mi vědět, napravím to. Všem co tento překlad podpořili jakoukoliv rozumnou částkou moc děkuji, vážím si toho a děkuji vám za projevenou důvěru.
Ti co by ještě měli zájem překlad podpořit a dostat se přednostně k beta verzi češtiny, můžou tak klidně udělat. Více informací o podpoře překladu najdete na stránce s profilem překladu.
Po měsíční exkluzivitě uvolním češtinu i pro ostatní zájemce, kdo chce hrát už teď, má možnost překlad podpořit a užít si parádní jízdu v češtině... ;)
 
Ahoj tiež som podporil. Platba cez banking potrvá asi dva dni z SK do CZ pls, preto ti do prílohy dávam potvrdenie o platbe. Diky
SK2409000000000373022480_7619171583-1.jpg
 
Beta verze češtiny je hotová. Začínám ji rozesílat mezi podporovatele. Pokud někdo překlad podpořil a já se mu zapomněl ozvat, dejte mi vědět, napravím to. Všem co tento překlad podpořili jakoukoliv rozumnou částkou moc děkuji, vážím si toho a děkuji vám za projevenou důvěru.
Ti co by ještě měli zájem překlad podpořit a dostat se přednostně k beta verzi češtiny, můžou tak klidně udělat. Více informací o podpoře překladu najdete na stránce s profilem překladu.
Po měsíční exkluzivitě uvolním češtinu i pro ostatní zájemce, kdo chce hrát už teď, má možnost překlad podpořit a užít si parádní jízdu v češtině... ;)
Mohol by som ťa poprosiť, že by si mi to poslal, alebo treba počkať kým ti podpora dorazí na účet. Mám dnes ešte posledný deň dovolenku, tak som myslel, že by som ešte chvíli zaparil...
 
Ještě jednou díky. Je to skvělé a zatím bez sebemenších problémů. Skvělá práce.
 
Nebol by zaujem sa pustit potom do prekladu Werewolf The Apocalypse Earthblood? Dik
 
Zdravím, teď jsem si čet novinku na Zingu a ta mě odkázala sem, neskutečně rychle to bylo přeložené a co GOG bude čeština kompatibilní?
děkuji
 
Na 99% bude čeština funkční i na GOG verzi hry... ;)
 
nejde mi poslat SZ davam tiez potvrdenie a ak by si mohol poslat mi tu cestinu :) nemozem sa dockat :D
 

Přílohy

  • SK4809000000005139425508_7622139240.pdf
    173,1 KB · Zobrazení: 36
Ahoj, taky jsem podpořil, nevím jestli platba dorazí dnes nebo až zítra. Díky za super práci :)
 
Dnes jsem si koupila tu to hru a uz se nemuzu dockat jak vyjde vase cestina :love::love::love:
 
Back
Top