• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

The Medium

The Medium 2024-02-08

Pro podporovatele je už dávno k dispozici... :D
 
Aha a ty co nepodporovali nebo si to nemuzou dovolit vyjde kdy ? nikdy xD nebo jak to jako mam chapat
 
Po měsíční exkluzivitě uvolním češtinu i pro ostatní zájemce, kdo chce hrát už teď, má možnost překlad podpořit a užít si parádní jízdu v češtině... ;)

Stačí více číst...

Příspěvek je samozřejmě plně dobrovolný, kdo si ho nemůže dovolit, nebo z jakéhokoliv důvodu nechce přispět, tak si prostě počká až skončí exkluzivita pro podporovatele a já uvolním češtinu pro všechny.
 
Naposledy upraveno:
Zdravim, posílam malý příspěvek a prosím o zaslání češtiny na [email protected] nebo tady do zprav, pokud to jde. Díky a hezký den =)
 

Přílohy

  • medium.jpg
    medium.jpg
    62,5 KB · Zobrazení: 68
Zdravím Martine, také jsem ti přispěl a prosím o češtinu na email [email protected], díky a tady máš doklad. A děkuji za skvělou práci.
 

Přílohy

  • Screenshot_20210227-175846.png
    Screenshot_20210227-175846.png
    529,6 KB · Zobrazení: 62
Ahoj, poslal sem taky něco aspoň na kafčo... Díky moc za , překlady... a klobouk dolů ! ;)
 

Přílohy

  • platba the medium.PNG
    platba the medium.PNG
    108,4 KB · Zobrazení: 39
Všem podporovatelům čeština odeslána, děkuji za projevenou důvěru, užijte si parádní hru v češtině... :)
 
Taky zaslány 2kilča na podporu s poznámkou , že je to ode mě - stawa002CZ - tak až budeš mít chvilku pošli link :)
 
Ahooj kdy končí udajne " měsíční exkluzivita " ? a kdy vyjde pro ostatní ?
 
Ahoj, takže údajná "měsíční exkluzivita" překvapivě končí přesně měsíc po zveřejnění češtiny pro podporovatele, vše je tady pečlivě popsáno. Jde pouze o dvě strany příspěvků, které průměrný čtenář dokáže přečíst za 10 min. s prstem v nose.
Pro lenochy tedy upřesním, 10.3.2021 bude čeština zveřejněna pro všechny ostatní...
 
Ahoj taky sem prodpořil váš překlad
 

Přílohy

  • 20210310_024323.png
    20210310_024323.png
    18,9 KB · Zobrazení: 30
no dává si docela hodne na čas :LOL:
A víš o tom, že dneska cca před 4 hodinami vyšel do hry patch o velikosti zhruba 6GB, který samozřejmě zasáhl i do překladu?
A taky jsem musel nejdřív přijít z práce, abych se na to mohl vůbec podívat, upravit texty, upravit instalátor a teprve potom jsem mohl češtinu vůbec zveřejnit. :sick:
 
Přesně tak jsem si to myslel, že jseš ještě v práci a máš s tím další práci :D. Ještě jednou díky moc za skvěle odvedený job.
 
To bude planý poplach, zkontrolováno na virustotal a označeno jako CLEAR... :)
 

Přílohy

  • virus.jpg
    virus.jpg
    206 KB · Zobrazení: 20
Ahoj.
Tak hru som už prešiel a nepostrehol som tam žiadne chyby.
Preklad je na 100% OK .
Len by som asi odstránil tie slová čo boli v zátvorkách...ako napr: (smiech) atd.
 
Ahoj Mayki,
mám na tebe prosbu. Nevím proč, ale když si češtinu stáhnu, tak mi to píše že je soubor poškozený. Můžeš poradit?? Nevíš prosím co stím?
Díky za odpověď Jofo
 
Zkus to rozbalovat nějakým novějším winrarem nebo 7zip, soubor bude určitě v pořádku, sám jsem ho odzkoušel.
 
Čaute, neexistuje naký způsob jak tu češtinu překopnout na Xbox? je to škoda z Gamepass engl.sotva něco rozumím houby zážitek z příběhu
 
nevíte jestli se dá nějak dostat čeština do verze z game passu na pc ?
 
Ahoj. Hele mam tak trochu problém při stahování. Píše mi to .... Chyba stahování, byl nalezen virus.... A nevím co s tím. Zkoušel jsem to na třech prohlížečích a na třech zařízeních. Ať už mobil nebo PC. Pokaždý se to stahování zruší. Neví někdo co s tím? Díky
Snímek obrazovky 2021-06-09 021121.png
 
Naposledy upraveno:
Back
Top