• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.

The Long Dark

Stav
Nelze odpovídat na toto téma.

strelok

Člen
Chtěl bych požádat někoho o vytvoření požadavku na překlad, respektive pomoc s dokončením stagnujícího překladu téhle skvělé hry. Vše z počátku probíhalo hladce, ale po nějakém čase autor přestal češtinu (tehdy ještě v betě) z časových důvodů aktualizovat. Nyní se již vydaná hra nadále rozrůstá o další obsah a kanadské studio Hinterland s ním slaví úspěch. Jen ta čeština delší dobu vázne. Nejsem tak dobrý angličtinář, abych mohl překládat hry, tak se aspoň snažím sehnat někoho, kdo by mohl pomoct.

Za případné reakce, nebo pomoc předem děkuji.
Ještě zde odkaz na steam workshop, kde je veškeré info https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/comments/404983989
 
Zdravím, je již k dispozci čeština? Je to skvělá hra s poměrně zajímavým konceptem, bohužel bez CZ. Děkuji
 

Milhousek

Čestný člen
Člen
Momentálně je hezká sleva na steamu na tuto hru, vím že čeština ještě není, ale myslím, že není naškodu si ji zakoupit ve slevě a časem se snad čeština na tuhle hru objeví.
 
R

rejand

Návštěvník
Tohle je skvělá atmosférická survivalová hra s epizodickým příběhem a skvělým sandboxem, která díky úspěchu na Steamu stále roste a vývojáři jí pečlivě dodávají další obsah, přičemž počítají s tím, že si budou lidé chtít hru lokalizovat do svého jazyka a tak je hra i uzpůsobená těmto modifikacím. Překlady ve workshopu fungují i po aktualizacích, takže problémy s nefunkčností odpadají. Jen mohou přibýt další texty, které se dají dopřeložit.
Připojuji se k prosbě o překlad. Tahle hra si ho rozhodně zaslouží
 
Také bych uvítal češtinu. Hraje dobrá a s češtinou by byla ještě lepší (a je vidět, že se o ní starají). A momentálně je za pár kaček :)
 

strelok

Člen
Čeština je asi tři roky stará. Od té doby hra narostla. Není přeložený příběhový mód a všechny nové texty. Fonty občas způsobují zamrzání znaků na obrazovce. V současném stavu je lepší hru hrát bez překladu, což je škoda.
 
Strelok má pravdu.
TLD je jedna z mála survivaloviek, ktoré ma bavili (Subnautica n. 1) a je škoda, že sa nikto nenašiel na preklad :ac:
O mesiac vychádza Epizóda 3.
 
Stav
Nelze odpovídat na toto téma.
Top