1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

The Legend of Kyrandia: Malcolm`s Revenge v1.0

Upravená čeština pro CD a GOG verzi

1. raptorCZ

raptorCZ Člen

raptorCZ přidal nový překlad:

The Legend of Kyrandia: Malcolm`s Revenge - Upravená čeština pro CD a GOG verzi

Zjistěte více o tomto překladu...

2. Gamer

Gamer Člen

Chtel bych se zeptat a zaroven poprosit raptora jestli by sla CZ do The Curse of Monkey Island upravit pro posledni GOG verzi??? Diky.

3. raptorCZ

raptorCZ Člen

Ahoj. Hru bohuzel nevlastnim (The Curse of Monkey Island), pokud mi ji nechces koupit na gog :) Ale i tak jsem se tomu trochu podival na zoubek a mozna jsem nasel reseni. Pokud mas stale zajem napis mi e-mail a ozvu se ti.

Naposledy upravil: 11 Červen 2018
  4. Gamer

Gamer Člen

Zdar bohuzel nevim ten tvuj email snad se objevis zde a napises ho............

5. raptorCZ

raptorCZ Člen

The Curse Of Monkey Island

1 - Stahnout cestinu odsud
    https://cestiny.idnes.cz/the-curse-of-monkey-island-dci-/Hry.aspx?c=A010104_91136_bw-cestiny-hry_bw
    2 - Curse_of_MI.exe prejmenovat na Curse_of_MI.rar a extrahovat (rozbalit)
    3 - Ve slozce Curse_of_MI\CMICZ naleznes 6 souboru FONT0.NUT atd. - prepsat puvodni soubory umistene
    napr. C:\Program Files (x86)\GOG Galaxy\Games\The Curse of Monkey Island\RESOURCE
    4 - Pres klasicke spusteni hry pres gog pravdepodobne nebude videt cestina nebo vubec spustit,
    musi se spustit pres ScummVM ve slozce s hrou
    napr. C:\Program Files (x86)\GOG Galaxy\Games\The Curse of Monkey Island\ScummVM\scummvm.exe
    5 - Ve ScummVM pokud neni hra musis si ji pridat - opet slozka s hrou, nastavit si titulky a spustit hru
    napr. C:\Program Files (x86)\GOG Galaxy\Games\The Curse of Monkey Island\
    6 - Pokud se pri spousteni hry objevi chyba tak dat ignorovat

Naposledy upravil moderátor: 21 Červen 2018
  6. Gamer

Gamer Člen

Cau moc diky funguje to akorat to ukazuje tu chybu jak si rikal parada a na 4 Monkey Island ted je na GOGU jde puvodni cestina .

Sdílejte tuto stránku