1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

The Flame in the Flood 1.0

Půvabný survival The Flame in the Flood vyplouvá na hladinu

1. Barbar

Barbar Čestný člen Tým COTT

Barbar přidal nový překlad:

The Flame in the Flood - Půvabný survival The Flame in the Flood vyplouvá na hladinu

Zjistěte více o tomto překladu...

2. Bohužial inštalátor mi nefunguje. Piše že nemožno prepisať existujuci subor. Nepomohlo ani spustenie ako správca.

3. Kamil

Kamil Čestný člen Člen

Píše to jméno toho souboru? Pokud ano, stáhni si Process Explorer, spusť ho, dej CTRL+F a zadej jeho jméno, abys zjistil, zda ho nemá něco jiného otevřeného. A také se podívej, zda nemá nastaven read-only atribut.

4. Ten Read-only tribut ma spusteny, le ked ho dam vypnut a pouzit vrti sa na on. Meno suboru nepise.

5. Kamil

Kamil Čestný člen Člen

Můžeš to prosím napsat správně, ať už Česky nebo Slovensky, aby se to dalo pochopit?

Navíc soubor nemůže mít "spuštěný" atribut, může ho mít jen nastaven. Zkoušel ses podívat přes ten Process Explorer?

6. Ten atribut je nastaveni.Ked ho odskrtnem a dam pouzit vrati sa ako bol.Process Explorer som skusal,ale kedze neviem nazov toho priecinku tak som tan nic nenasiel.

7. Kamil

Kamil Čestný člen Člen

K čemu potřebuješ název adresáře? Navíc, když víš, jak se jmenuje ten soubor (jinak bys nedokázal měnit atributy), tak musíš nutně i znát adresář.
    Ještě si zkontroluj, jak jsou na něm nastavena práva a kdo je jeho vlastník.

8. Franc0

Franc0 Člen

Ahoj,bude se nebo mohl by někdo aktualizovat překlad teto hry?na stemu je nova verze! ted je to beta je tam dost předělávek a za par dnu to bude final http://steamcommunity.com/app/318600/discussions/0/135509724377336257/

Beta patch v1.2.002
    Hey all,

We posted a patched version as a beta that you can grab by getting properties on the game in steam, going to betas, and selecting the "beta" branch. Full patch notes are here: http://blog.themolassesflood.com/

Please let us know what you think. In addition to bug fixes, there are a bunch of changes that effect balance.

9. prudislavCZ

prudislavCZ Člen

Zdá se že poslední patch co přidal audio komentář vývojářů , mimo samotného nepřeloženého komentáře rozhodil v CZ i pár jiných stringů ... například Cancel či Scout Options zustalov anglicnice

10. Barbar

Oh well je to tak. Nemohu slíbit rychlou nápravu, ale zkusíme to.

11. siSINka

siSINka Člen

Mám hru z posledního Humble Bundlu a chtěl bych se zeptat, zda v "záznamníku" (či jak se to jmenuje) na záložkách Oblečení a Inventář byl dříve kompletní překlad. V aktuální verzi hry (asi viz info Prudislava výše) je to směska češtiny a angličtiny, viz:
    20170908154332_1.jpg

12. Dnes jsem koupil steam verzi hry ,ale čeština nejde nainstalovat. Instalátor spouštěn jako správce. Cesta zadána do adresáře s hrou až k souboru RiverGame.exe a při instalaci češtiny vyskočí okno s tím že nelze vytvořit soubor ,který již existuje. Má někdo nějakou radu? Díky

13. Barbar

Čeština není aktuální, snažím se někde získat tuhle hru aby se dala aktualizovat ....ale potrvá to . V tuhle chvíli je bohužel táhle hra u nás na posledním místě.

PAKLIŽE má někdo GOG verzy (AKTUALNI) prosím aby mně napsal PM ....s ní to snad půjde vypreparovat a taky bych potřeboval pokud možno jaká je na steam verze (přesné číslo)

Naposledy upravil: 29 Září 2017
  14. siSINka

siSINka Člen

Já to instaloval si před měsícem (normální verzi, ne betu), od té doby žádná aktualizace nebyla a čeština - občas poněkud nalomená, viz výše - mi tam normálně nainstalovat šla. V tom instalátoru je potřeba zadat ne adresář, ale cestu včetně *exe, tedy
    ..Steam\SteamApps\common\FlameInTheFlood\RiverGame.exe

15. Barbar

aha .....prosím o ověření jen funkčnosti. Děkuji

Sdílejte tuto stránku