1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

The Elder Scrolls V : Skyrim Special Edition

Preklad na hru zo studeného sveta Skyrimu.

1. BackoKiller

BackoKiller Člen

BackoKiller přidal nový překlad:

The Elder Scrolls V : Skyrim Special Edition - Preklad na hru zo studeného sveta Skyrimu.

Zjistěte více o tomto překladu...

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
  2. UnholyU

UnholyU Člen

• Informativní Informativní x 1
    Naposledy upravil moderátor: 27 Říjen 2016
  3. CougarCS93

CougarCS93 Člen

Dělat novej překlad je totální blbost a navíc nereálná :D Víš jak dlouho jen trval a kolik stál oficiální překlad? :D

Čekal jsem tu spíš topic o tom, jak někdo vytáhne původní CZ a dá jí do remasteru když jsou Bethesda a Cenega neschopní tupci , ale tento topic mi totálně zabil den :D :D

4. Barbar

Barbar Čestný člen Tým COTT

rek bych ze chcou pouzit stavajici Cz a narvat ji tam..teda doufam ze je to tak mysleno

5. Charllize

Charllize Člen

Tak cenega opet zabodovala. Ale ono neni divu ze se neni schopna s bethesdou domluvit kdyz u povodniho Skyrimu Cenega dodavala pocestene patche jako jedina ze vsech jazykovych verzi ze 14ti dennim spozdenim. Neni tezke si pak domyslet jak to muselo bethesdu stvat a dalsi spolupraci ohledne jejich her s uzasnou Cenegou radsi ignoruje. Ona Cenega taky nema moc duvod se nejak snazit, vetsina lidi dostane na PC hru zdarma a hra je k dispozici jen digitalne, takze by jim z toho nejspis nekoukala ani koruna. Ale snad nebude problem tam tu cestinu nejak dostat, sice moc neverim ze to pujde jen pouhym prekopirovanim souboru, ale zas tak tezky by to byt nemuselo.
    Cenega je jednoznacne nejhorsi distribucni a vydavetelska herni firma u nas, nejlepsi by bylo aby uz konecne zkrachovali a jejich sortiment prebral nekdo lepsi. Jenze polsky zaklad firmy je zrejme drzi stale nad vodou.

Naposledy upravil: 27 Říjen 2016
  6. BackoKiller

BackoKiller Člen

Samozrejme skúsim/e použiť texty z originalky... To bude prvá vec....Ale myslím už na najhoršie a to je že by sa hra musela prekladať odznova...

7. CougarCS93

CougarCS93 Člen

Tak samozřejmě že Cenega z toho neuvidí ani korunu. kdo za to může je ve hvězdách, třeba to tam dát chtěli a zatrhla to prostě jen Bethesda, třeba ne. Jestli někdy vyjde najevo nějaký oficiální vyjádření to pochybuju.

Překlad novej je ale pořád prostě totální nesmysl. Pokud tam nepůjdou dát starý texty smysl to nemá už jen v tom, že ta hra nenabízí nic nového a je tak blbost přece překládat hru co překlad má. Pokud chcete hezčí Skyrim, stačí namódovat ten původní, je to sice složitější, ale jde to a možná bude vypadat ještě líp ...

8. Charllize

Charllize Člen

Tak pokud ty texty jsou jednou prelozeny, tak me nenapada duvod proc by se to melo prekladat znovu. Opravdu neverim tomu ze ten remaster bude mit nejaky zasadni zmeny textu..maximalne tam bude par novych a to jeste jen v menu co se tyce grafickych a dalsich nastaveni.

9. Ja som to cekoval a su tam nove zbrane,brnenia,a guesty tak asi sa daco bude musiet doprelozit.

10. hellmiso1986

hellmiso1986 Člen

tak co nakoniec ste to zrusili? snad sa toho niekto ujme.

11. Barbar

?? vzdyt to ani jeste nevyslo prece tak jak mohou vedet jestli tu CZ tam vlozi nebo ne...

12. CougarCS93

CougarCS93 Člen

Proč by to nevyšlo, na Steamu je to normálně dostupný a už tam jsou i recenze. Vypadá to jak jsem očekával. Prý to moc epická změna není, hlavně vůči módům. Achievementů zůstal stejný počet. Max je můžete huntit znova na nový hře :D :D ... že by tam byly nový questy se mi moc nezdá, nikde se o tom nemluvilo. Nový zbraně dejme tomu, ale ty jsou celkem jedno ...

Pokud nepůjde implantovat stará CZ, vykašlal bych se na to a radši si namodoval původní Skyrim a samozřejmě bombardoval Cenegu a chtěl po nch vysvětlení, to je tak jeidný co bych v týhle záležitosti dělal.

13. Barbar

aha tak sorry to jsme nekontroloval.

14. Charllize

Charllize Člen

Zadny novy ukoly a zbrane tam nejsou, je to co se tyce obsahu kopie 1:1 starsiho vydani. Struktura souboru a slozek je stejna jako falloutu 4, tudiz uplne jina nez u puvodniho Skyrimu. Ten obsahoval slozku Strings kde byli textove soubory, remaster tuhle slozku nema a texty jsou nejak zakomponovane do bsa souboru.
    nemuselo by byt tak tezke bsa soubory nejak otevrit a proste tam tu cestinu zkopirovat, protoze font je uplne ten samy a zatim co jsem koukal tak texty jsou naprosto totozne jako u originalu.
    nejak to udelat by se rozhodne vyplatilo, protoze hra vypada vice nez dobre a nabizi vizualni kvalitu zhruba na urovni dobre omodovaneho stareho Skyrimu, clovek by tak nemusel travit desitky hodin nastavovanim a zkousenim modu. Navic remaster bezi na 64bit bazi a diky tomu umoznuje daleko masivnejsi pouziti modu, originalni hra byla pouze 32bit a diky tomu byla omezena pouze na pouziti 4GB ram, kdezto 64bit muze ram vyuzivat neomezene. Hra je tak mnohem stabilnejsi a komfortnejsi jak na hrani tak na modovani. Za par tydnu moderska scena vytvori mody ktere ten remaster posunou daleko pred omodovanou starou verzi, jak obsahem tak vizualem.
    takze pocestit remaster rozhodne neni zbytecna prace, navic kdyz clovek prihledne k tomu ze ho vetsina lidi dostala zdarma a tudiz ho bude vlastnit hezkych par tisic lidi, takze o cestinu by jiste byl velky zajem.
    Ted jen zbyva otazka jestli to nekdo zkusi. :)

EDIT: koukam ze nekomu na cztorrentu se tam uz tu cestinu podarilo dostat, hmm. Akorat mu trosku blbnou fonty.

• To se mi líbí To se mi líbí x 2
    • Souhlasím Souhlasím x 1
    Naposledy upravil: 28 Říjen 2016
    • Informativní Informativní x 1

Sdílejte tuto stránku