• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
The Council

The Council 06-10-2020

Charlotte Anna

Člen
Dárce překladyher.eu
Charlotte Anna přidal nový překlad:

The Council - Čeština do adventury s prvky RPG The Council.

Představuji vám překlad hry The Council.
Dlouho jsem chtěla začít s tímto překladem a konečně jsem našla dobrou duši, co mi získala texty; velké díky patří Kubinx8!
Ujímáte se role Louise de Richeta, který hledá svou ztracenou matku na ostrově Lorda Mortimera, záhadně bohatého mecenáše, v jehož sídle se scházejí ti nejmocnější z mocné smetánky osmnáctého století. Příběh nabírá rychlý spád a Louis nejen vyšetřuje zmizení, ale i vraždu.

Snad se překlad bude líbit a rychle bude k...
Zjistěte více o tomto překladu...

Rhaegar

Člen
Tenhle překlad jsem přehlédl. No přeji ať ti to jde od ruky, oprotožer jsem slyšel, že je to perfektní hra, ale já sám ještě neposbíral odvahu pustit se do toho v angličtině :)

morfeus..

Překladatel
Člen
Ahoj, taky moc děkuji, že jsi se do toho pustila a držím palce. A jen otázečka něco jsem zaslechl, že by to snad mělo mít více dílů, je možné, že by si přeložila i ty případně další epizody? Děkuji.

kubinx8

Člen
O pokračování teda nevím, ale tvůrci Council připravují příběhové rpg Vampire: The Masquerade - Swansong. Což by mohlo být dobrý!

morfeus..

Překladatel
Člen
v podobě DLC :
The Council - Episode 2: Hide and Seek

The Council - Episode 3: Ripples

The Council - Episode 4: Burning Bridges

The Council - Episode 5: Checkmate

zatím tyto.

Charlotte Anna

Člen
Dárce překladyher.eu
[QUOTE="mo...[/QUOTE]
Ahoj, určitě budu dělat celou hru, ne jen první episodu, zakoupené mám všechny. Byla by škoda nepřeložit ji celou.

morfeus..

Překladatel
Člen
Tak to je paráda a já si dávám coucil na steamu do seznamu přání a jak bude sleva kupuji... urááááá

Bargud

Člen
Neskutečně moc děkujeme :) Hra zní dobře, ale holt není čeština právě, což je u adventury horší problém než jinde.

Charlotte Anna

Člen
Dárce překladyher.eu
[QUOTE="Ba...[/QUOTE]
Ahoj, není zač, jsem ráda, že jsem vám udělala radost. Snad bude vše fungovat tak jak má. Na překladu intenzivně pracuji.

Charlotte Anna

Člen
Dárce překladyher.eu
[QUOTE="Fa...[/QUOTE]
Ahoj, děkuji za milá slova podpory. Myslím si, že hra je hodně povedená a stojí za překlad. Přeji hezký den.

esery

Člen
Jsem moc rád, že jste se pustila do překladu. Mám rád adventury a RPG. Jsem už v důchodu a moje angličtina slábne. Když vyšel ME Andromeda /jsem fanoušek Mass Effectu/, hrál jsem jej dost dlouho ale měl jsem z toho jen poloviční radost, pochopil jsem jen základní věci. Pak začali dělat češtinu, čekal jsem několik let, teď už ji mám. The Council se mi líbil hned jak vyšel ale netroufal jsem si jej hrát. Moc Vám děkuji a drží Vám palce
Evžen Šerý Plzen

morfeus..

Překladatel
Člen
Mám dotaz už víš jestli překlad bude fungovat i na gog verzi? ted je tam v akci za 12 dolarů.... a nevím do kdy, na steamu se takové ceny jen tak nedočkáme... Děkuju

Edit: tak jsem to tam koupil a budu se modlit :D

Naposledy upraveno:

Charlotte Anna

Člen
Dárce překladyher.eu
[QUOTE="es...[/QUOTE]
Dobrý večer, velmi děkuji za milá slova. Snad se překlad povede a brzy bude čeština k dispozici. Pokusím se pro to udělat maximum. Krásný zbytek večera.

Charlotte Anna

Člen
Dárce překladyher.eu
[QUOTE="mo...[/QUOTE]
Upřímně se přiznám , že to nevím. Musím se spojit s @kubinx8, protože on je ta dobrá duše a motor tohoto překladu. Já jsem pouze překladatelka a bez jeho pomoci bych s tím nikdy nemohla začít, protože neumím vytáhnout texty z her.

Char

Grafik
Tým překladyher.eu
Gaunt dekuji za tip sleva bude jeste 4 dny.
A Charlott preji dobrou naladu u prekladu. :ax:

kubinx8

Člen
[QUOTE="mo...[/QUOTE]
Pokud bude překlad funkční na steam verzi měl být funkční i na gog. Tam většinou nebývají žádné rozdíly v souborech.

Charlotte Anna

Člen
Dárce překladyher.eu
[QUOTE="mo...[/QUOTE]
Ahoj, tak by to prý mělo fungovat na obě verze. Zatím dělám 1. část a až bude celá, tak projde testem, tak se modlím i já, aby to fungovalo, protože by to jinak byl zbytečně ztracený čas ;) PS: Budem se modlit spolu ;)