• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

The Beast Inside

The Beast Inside 2024-02-08

Mayki

Překladatel
Příspěvky
1.196
Řešení
8
Skóre reakcí
2.329
Bodů
0
Mayki přidal nový překlad:

The Beast Inside - Čeština do skvěle hodnocené hororové adventurky

4DAMdlR.jpg


The Beast Inside je povedenou hororovou adventurou, pracují se strašidelnými prvky neotřele a svěže. Vyniká chytrými logickými hádankami a místy až detektivní zápletkou s překvapivým koncem. Je obzvlášť zajímavé sledovat, že i na hlavního hrdinu má děj nějaký vliv...


Recenze hry: https://www.gamebro.cz/the-beast-inside-recenze-pusobive-hororove-hry/...

Zjistěte více o tomto překladu...
 
Menší aktualizace překladu.
Odhaduji postup překladu tak na 30%, jde to pěkně od ruky. Na žádné technické problémy jsem zatím nenarazil. Příběh hry je parádní a dokáže pořádně vtáhnout do děje. Myslím že se máte na co těšit...:biggrin:
 
Překlad pokračuje, trochu se zvolnilo tempo, nicméně jedu dál. Přeloženo je cca 70% hry... ;)
 
Hlásí se někdo na testování?..........................................................;)
 
Překlad všech textů dokončen, proběhne "snad" nějaký test a čeština půjde do světa...;)
 
Díky, super zpráva, rád bych testl, ale 15€ za to aktuálně nedám, tak ať to dopadne, později rád zkusím a jistě najdu i způsob jak "lépe" poděkovat ;)
 
Jo ten observation vychází na steamu, bylo by fajn mít na něj překlad, určitě podpořím
 
ja mám OBSERVATION zakoupenou GOG verzi zrovna je v akci ....občas to louskání ůkolu dá zabrat ...už jsem odehral 7 hodin.občas najít pomocí kamery co je potřeba dá zabrat.ale to venkovní plávaní ve vesmíru je paráda ..horší už to je najít co máš dělat
 
Beta verze češtiny je hotová. Začínám ji rozesílat mezi podporovatele. Pokud někdo překlad podpořil a já se mu zapomněl ozvat, dejte mi vědět, napravím to.
Všem co tento překlad podpořili jakoukoliv částkou moc děkuji, vážím si toho a děkuji vám za projevenou důvěru.
Ti co by ještě měli zájem překlad podpořit a dostat se přednostně k beta verzi češtiny, můžou tak klidně udělat. Více informací o podpoře překladu najdete na stránce s profilem překladu.
https://prekladyher.eu/preklady/the-beast-inside.742/
 
Nedaří se mi aktualizovat hru na 1.0.3,když instalovanou češtinu chci spustit/nastaveno v řeči v Nastavení a dám ano/spadne celá hra.Je nějaká rada jak to spravit aby čeština šlapala i ve hře 1.0.0?
 
Bohužel, překlad je dělaný opravdu na verzi 1.03. Verze 1.00 má jiné texty a pozměněné soubory. Napiš mi SZ, můžu ti zkusit pomoct.
 
Už není potřeba našel jsem si verzi 1.03 a čeština tam pasuje,jinak díky za ni.Ale v noci tu hru asi hrát nebudu:)Je to tam samý bubák:)
 
Tak to si zahraj Blair Witch, jak mi napsala jedna testerka: "Ahoj, já se strašně omlouvám, ale musím to vzdát.. Já jsem se málem v tom lese po..." :D
 
Zkusil jsem menu a začátek hry, zdá se to funkční. V menu se hra hlásí jako verze 1.3 i když jsem na instalaci aplikoval patch 1.5. Netuším jestli časem nevzniknou nějaké problémy, ale hra spustit jde. Překlad byl technicky náročný a na 100% předělání překladu na novou verzi hry se nechystám. Tak zkuste hrát a když tak dejte info.

Nezapomeňte přepnout jazyk hry v menu.
 
Naposledy upraveno:
Je mozne, ze by cestina downgradovala hru z verze 1.05 na 1.03? Bez CZ je totiz 1.05 a s ni pak 1.03. Jinak se zda, po 2 hodinach hrani je vse funkcni (prelozene).

Edit: Kazdopadne patch 1.05 by mel resit jen jakesi optimalizace pro Intel, zadne gameplay zmeny, texty apod., takze by melo byt vse v poradku.
 
Naposledy upraveno:
Ahoj, našel jsem pár překlepů, díky za CZ.
 

Přílohy

  • 20240328114921_1.jpg
    20240328114921_1.jpg
    25,8 KB · Zobrazení: 11
  • 20240328094108_1.jpg
    20240328094108_1.jpg
    432,3 KB · Zobrazení: 10
  • 20240328082012_1.jpg
    20240328082012_1.jpg
    829,4 KB · Zobrazení: 10
  • 20240328081945_1.jpg
    20240328081945_1.jpg
    498,6 KB · Zobrazení: 8
Back
Top