• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
The Beast Inside

The Beast Inside 1.00

Mayki

Překladatel
Člen
Mayki přidal nový překlad:

The Beast Inside - Čeština do skvěle hodnocené hororové adventurky

The Beast Inside je povedenou hororovou adventurou, pracují se strašidelnými prvky neotřele a svěže. Vyniká chytrými logickými hádankami a místy až detektivní zápletkou s překvapivým koncem. Je obzvlášť zajímavé sledovat, že i na hlavního hrdinu má děj nějaký vliv...

Recenze hry: https://www.gamebro.cz/the-beast-inside-recenze-pusobive-hororove-hry/...
Zjistěte více o tomto překladu...

Mayki

Překladatel
Člen
Menší aktualizace překladu.
Odhaduji postup překladu tak na 30%, jde to pěkně od ruky. Na žádné technické problémy jsem zatím nenarazil. Příběh hry je parádní a dokáže pořádně vtáhnout do děje. Myslím že se máte na co těšit...:biggrin:

Mayki

Překladatel
Člen
Překlad pokračuje, trochu se zvolnilo tempo, nicméně jedu dál. Přeloženo je cca 70% hry... ;)

Mayki

Překladatel
Člen
Hlásí se někdo na testování?..........................................................;)

Vlastik79

Člen
Díky, super zpráva, rád bych testl, ale 15€ za to aktuálně nedám, tak ať to dopadne, později rád zkusím a jistě najdu i způsob jak "lépe" poděkovat ;)

Alsl

Prémiový člen
Člen
ja mám OBSERVATION zakoupenou GOG verzi zrovna je v akci ....občas to louskání ůkolu dá zabrat ...už jsem odehral 7 hodin.občas najít pomocí kamery co je potřeba dá zabrat.ale to venkovní plávaní ve vesmíru je paráda ..horší už to je najít co máš dělat

Mayki

Překladatel
Člen
Beta verze češtiny je hotová. Začínám ji rozesílat mezi podporovatele. Pokud někdo překlad podpořil a já se mu zapomněl ozvat, dejte mi vědět, napravím to.
Všem co tento překlad podpořili jakoukoliv částkou moc děkuji, vážím si toho a děkuji vám za projevenou důvěru.
Ti co by ještě měli zájem překlad podpořit a dostat se přednostně k beta verzi češtiny, můžou tak klidně udělat. Více informací o podpoře překladu najdete na stránce s profilem překladu.
https://prekladyher.eu/preklady/the-beast-inside.742/

Nedaří se mi aktualizovat hru na 1.0.3,když instalovanou češtinu chci spustit/nastaveno v řeči v Nastavení a dám ano/spadne celá hra.Je nějaká rada jak to spravit aby čeština šlapala i ve hře 1.0.0?

Mayki

Překladatel
Člen
Bohužel, překlad je dělaný opravdu na verzi 1.03. Verze 1.00 má jiné texty a pozměněné soubory. Napiš mi SZ, můžu ti zkusit pomoct.

Už není potřeba našel jsem si verzi 1.03 a čeština tam pasuje,jinak díky za ni.Ale v noci tu hru asi hrát nebudu:)Je to tam samý bubák:)

Mayki

Překladatel
Člen
Tak to si zahraj Blair Witch, jak mi napsala jedna testerka: "Ahoj, já se strašně omlouvám, ale musím to vzdát.. Já jsem se málem v tom lese po..." :D