1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

The Battle for Middle-earth II - hledám grafika

Téma ve fóru 'Hledám pomoc' založil Lord Mazour, 22 Březen 2020.

1. Lord Mazour

Lord Mazour Člen

Zdravím všechny,

pracuji na překladu ke hře The Battle for Middle-earth II k verzi 1.09. Vycházím z fanouškovského překladu od uživatele lost_viking (a jeho týmu). Jejich překlad je ovšem jenom na verze 1.0 až 1.04. Už jsem jim psal, zda bych mohl jejich mnou upravený překlad vydat a neměli s tím žádný problém.
    Tímto bych chtěl požádat o pomoc s úpravou anglického textu na úvodním spouštěcím obrázku. Jedná se o anglický nápis The Lord of the Rings: The Battle for Middle-earth II (obrázek 1. Anglické logo). Rád bych ho měl kompletně v češtině. Úprava obrázku a textů není má silná stránka, ale o něco jsem se už pokusil (obrázek 2. Bez nadpisu). Podle mého názoru by si to zasloužilo péči od někoho šikovnějšího. A zde na stránce je určitě mnoho talentovaných jedinců. Pán prstenů je pro mě srdcovka tak to chci provést pořádně. Dokonce jsem si i sehnal font na internetu, ale nepodporuje háčky a čárky (obrázek 4. Český font). Navíc netuším, jak vystihnout barvu a vzhled původního textu.
    Byl by tedy někod z vás mi ochoten pomoci? Pokud ano, udělalo by mi to nesmírnou radost. Rozložení textu bych si představoval podobné, jako je na obrázku: 3. Pozice textu.
    Předem děkuji.

S pozdravem

Lord Mazour

Přiložené soubory:

2. Lord Mazour

Lord Mazour Člen

Tohle téma je již VYŘEŠENO. Můžete jej tedy uzavřít. V podmínkách a pravidlech máte napsáno, že stačí napsat slovo VYŘEŠENO. Ale je potřeba 75 znaků. :D

Sdílejte tuto stránku