• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Terminator: Resistance

Terminator: Resistance 3.0

kubinx8

Člen
kubinx8 přidal nový překlad:

Terminator: Resistance - Nečekaně zábavná a chytlavá hra!!!

Zobrazit přílohu 30298

V jedné z budoucích válek zvítězí lidstvo nad roboty a střílečka Terminator: Resistance napoví, jak vysokou cenu za to zaplatíme. Dejte jí šanci, ať už fandíte, či ne, slavné filmové předloze, kterou obohacuje o nový pohled na Hnutí odboje proti Skynetu a nabízí příjemně starosvětskou akci se špetkou dobrodružství. Do zbraně!
RECENZE:
https://games.tiscali.cz/recenze/terminator-resistance-recenze-336848

I když má hra slabší...
Zjistěte více o tomto překladu...

Doom Hell

Člen
Dárce překladyher.eu
Jeden kamarád mi to streamoval jak to hraje a vypadá to hezky, hratelnost bude také pestrá, no ovšem taky občas to mluvení s lidmi, takže je dobře že se toho někdo ujal.

kubinx8

Člen
kubinx8 doplnil k překladu Terminator: Resistance nové informace:

Pokrok

Dnes jsem se zhrozil, když jsem šel testovat překlad a zjistil jsem, že před pár dny proběhla aktualizace hry. Naštěstí bylo změněno jen pár vedlejších textů, což jsem ještě dnes opravil. Překlad funguje ve hře bez problémů. Tak jen doufám, že mi autoři nepřipraví dáreček v podobě updatu co by zasahoval do textů.
Zjistěte víc o této aktualizaci...

kubinx8

Člen
kubinx8 doplnil k překladu Terminator: Resistance nové informace:

Beta verze překladu je k dispozici!!!

Zdravím! Nyní můžete stahovat betaverzi překladu. Tato verze je určena k veřejnému testování a vychytání chyb, které jsem přehlédl. K nahlášení chyb použijte email: prekladdarksiders3@seznam.cz
Jen připište info terminator. Nejlépe poslouží screen s chybným textem, nebo přesné znění textu či části textu.
Instalace je jednoduchá. Pouze rozbalíte rar soubor (pozor na staré verze winraru). Spustíte instalátor jako správce a zadáte cestu do hlavní složky hry.
Zjistěte víc o této aktualizaci...

Alsl

Prémiový člen
Člen
zatím jsem našel jedinou chybku v překladu a to se ti stal asi překlep ...naskočí číslo a nesmyslné znaky a pak zatím text....

kubinx8

Člen
A můžeš napsat aspoň část toho textu. Nebo kde v jaký části hry a kdo mluví s kým. Snad se mi to podaří najít.

ada1

Člen
Ten překlad je skvělej.Bez češtiny mě to nebavilo,ale chytlo mě to.Ty " T jsou tedy peklo.Jsem v té nemocniční budově a raději jsem musel jít na easy.Všechny hry na téma Terminátor lze pouze na easy.:)

kubinx8

Člen
Tak to jsem rád. Za pár dní bude finální verze překladu s opravenými chybami. Samozřejmě i tam se může nějaká chyba objevit.

kubinx8

Člen
Těžko říct... Reakce na tu hru byly dost smíšené. Ale nebylo by to špatný. Kdyby udělali pokračování ve stejném duchu s tím že by se poučili s chyb, mohla by vzniknout super hra!

kubinx8

Člen