1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Terminator Resistance PC - Čeština

Téma ve fóru 'Hledám pomoc' založil Lilly, 2 Prosinec 2019.

Tagy:
?

Chcete češtinu do hry TERMINATOR RESISTANCE ?

Hlasování bude ukončeno 2 Prosinec 2020 v 12:36.
  1. ANO

80,4%
  2. NE

19,6%
Je povoleno více hlasů.
  1. Lilly

Lilly Člen

Ahoj, chtěla bych přeložit hru TERMINATOR RESISTANCE na pc do češtiny. Jsem vlastníkem steam verze mam originalní hru, včera jsem si ji zahrala, ale k dokončení hry a kampaně se vyžaduje správne rozhodnuti v podobě otazek a vyberu, ktere jsou bohůžel v angličtině

Jedine co mohu nabídnout je přeposilaní souboru nebo textu z hry, kde by se započal a mohl rozvíjet česky překlad z anglických textu a později se nabídnout jako tester. Nikdy jsem neměla zkušenosti s překladaním ani nevim jak se to děla a proto na tohle hledam schopné lidi co by se do tohoto překladu pustili. Najde se tady vůbec někdo ?

Hra běží na unreal engine. Tak si myslim, že s tímhle by určitě nebyl problem. Tato hra vyžaduje český překlad a zůstala jsem překvapena jak mě začala bavit. Na steamu ma dobre vyhodnocení 9/10 což je ze začatku takova mala nuda, zastarala grafika a zvuk, ale pak to začne člověka bavit. Autori se hodně polepšili a davam za tohle +REP

Tady posilam ukazku z teto hry

• To se mi nelíbí To se mi nelíbí x 1
    • Souhlasím Souhlasím x 1
  2. palko

palko Člen

Unreal Engine jsem teď řešil s The Outer Worlds, tak můžu kdyžtak pomoct s technickou stránkou věci. Se samotným překadem ale bohužel nepomůžu.

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
  3. kubinx8

kubinx8 Člen

Hru jsem pře pár dny dohrál. Lilly má pravdu. Ze začátku jsem byl trochu naštvanej kvůli grafice a vzhledu, ale po nějaký chvíli mě ta atmosféra dostala a začalo mě to bavit, že jsem to dohrál za dva večery. Jen s tou cenou to trošku přehnali. Koukal jsem na texty a není jich tam zas tolik. Překlad by si to určitě zasloužilo. Kdyby se mi dostala do ruky dříve, začal bych s tím sám, ale bohužel mám teď rozdělaný jiný věci. Držím palce!!!

4. fantom333

fantom333 Člen

Tato hra kdyby vůbec nevznikla tak se nic nestane. Ale vidím, že si nějaké hráče přesto najde.:cry:

5. A hral si ju? Ked nie tak si najskorej zahraj mozno pochopis a ked nie nic sa nedeje zivot ide dalej :D

• To mě pobavilo To mě pobavilo x 1
  6. Ahoj, taky se přidám s prosbou o překlad :) je to pecka, ala 90tky. Snad se někdo najde :)

7. Frantisek

Frantisek Člen

Ano chcu : )¨rad si za vzpominam : ) Pokud bude budu za ni moc rad a pokud ne tak to hrat nebudu :)

8. Lilly

Lilly Člen

Technicku podporu už mame, jenom potřeba sehnat překladatele, sponzora a testera ... Zatím se hlasovaní drži a doufejme, že se to nezpacka :)

• To se mi nelíbí To se mi nelíbí x 1
  9. Jop... taky bych bral preklad... bal jsem ze to bude odpad... ale jde to... ;) hlavne ta znelka z terminatora... X-D
    ale hnedka jsem si vzpomel na starsi hru - Terminator: Future Shock ( + Terminator: SkyNET )... hnedka mi to ta novinka pripomela... a tudiz jsem ji hnedka oprasil a zamackal...

10. Lilly

Lilly Člen

Hrala jsem tuhle hru, ze začatku nic moc, ale začalo mě to až bavit po setkaní s první T-800. Dokud si neseženeš zbraň s plazmou budeš mit s tímhle robotem obrovsky problem ho vůbec zabit a eliminovat. S M4A1-S je to temer bez šance a brokovnice, už vůbec ne ...

Čeština se vyžaduje do teto hry, protože zaleži na vás jak skonči finalní verze teto hry, při rozhovorech s postavou musíš vždycky něco spravně označit. Amater co neumi ani zakladní znalost angličtiny bude mít s tímhle fakt problem ...

Sdílejte tuto stránku