• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

  • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
    Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Technomancer

Technomancer 1.01

Oh ne. Máme celý server zasvěcený této hře a o Mars: War Logs! Pořád tam něco řešíme, vymýšlíme, tvoříme atd. Jsme jedna velká, bláznivá rodina Mancerů. ;)
Tahle zkratka nám už jen nějakou chvilku nedala spát, tak mě napadlo se poptat jinde. Další velká otázka je : Kolik je Zachovi a Andrewovi?

27. Na co jste přišli vy v té bláznivé rodině? :)
Ta hra má tak velké fandy, že se o ní stále baví?


Jestli se chce někdo přidat tady je link: https://discord.gg/9mV6JHY (je to mezinárodní Discord)

No, nevím, jestli by se mi chtělo tam registrovat. Lepší by bylo, kdybyste to probírali tady. :) Ale ze zahraničí by se jim asi moc nechtělo.
 
Co vím, tak jsem tam jediná z CZ. Hodně nás tam je z Polska, další jsou z Německa, UK, Ruska a z dalších EU státy (Evropa převažuje) a jen pár z USA a jeden z Austrálie.
Asi měsíc nebo dva (čas tam pěkně letí) se toho probralo a napsalo neuvěřitelné množtví témat.
Do ničeho nikoho nenutím, ale jestli je tvoje láska k Technomancerovi i War Logs velká, myslím že nebudeš litovat.


Bavíme se snad úplně o všem! Head canony různých postav (ať už jde o fluff nebo angst), nové shipy (Ian/Connor; Zach/David; David/Jeff; Roy/Tenacity; Anton/Viktor a šílenější). Zdílíme tam všechny fanarty a fan fikce (dají se najít i jinde). Já sama jsem díky nim pokračovala ve psaní vlastní fan fikce a dokonce jsem ji přeložila a zdílím ji na AO3. Server už existuje skoro 4 měsíce a stále se máme o čem bavit. Abych pravdu řekla, tuhle hru jsem naprosto milovala už předtím, ale od připojení k tomuto serveru moje láska roste každým dnem. Na čem se všichni 100% sejdeme je, že všichni milujeme Andrewa! <3
Například jsme probírali Scotta a co všechno udělal. Jako postava je pro mě ihned k zamilování, avšak co všechno za svůj život zažil a hlaně udělal z něj nedělá zrovna vzorového 'klaďase'.
Já jsem tam 'oficiální' Scribe. Jakmile se dohadujeme o tom co někdo řekl, nebo co udělal - já jdu a najdu to. ;)
Bavíme se i jen mezi s sebou, na rálné úrovni. Přejeme si dobré ráno a dobrou noc. Tím, že je to docela malý fandom, tam není všudypřítomná toxicita. Všichni se tam máme rádi, jsou tam snad nejpříjemnější lidi, které jsem kdy online potkala!
Oh, dokázala bych tady sepsat celou esej!
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Ukázka některých našich diskuzí (nešla jsem moc do minulosti ;))
[GALLERY=media, 312]Screenshots by Apolis posted 28 Březen 2018 v 21:48[/GALLERY]
[GALLERY=media, 311]General by Apolis posted 28 Březen 2018 v 21:48[/GALLERY]
[GALLERY=media, 310]Bez Názvu 7 by Apolis posted 28 Březen 2018 v 21:48[/GALLERY]
[GALLERY=media, 309]Bez Názvu 6 by Apolis posted 28 Březen 2018 v 21:48[/GALLERY]
[GALLERY=media, 308]Bez Názvu 5 by Apolis posted 28 Březen 2018 v 21:48[/GALLERY]
 
Zdravim, je někde návot jak dát češtinu do hry? Celou hru mam v polištině a vůbec nevim co s tim, díky za nějakou odpověď
 
Zdravim, je někde návot jak dát češtinu do hry? Celou hru mam v polištině a vůbec nevim co s tim, díky za nějakou odpověď

Nevím, co to máš za verzi a odkud, ale čeština má normální instalátor. Pokud hru nenajde sám, zadáš ručně, kam to chceš nainstalovat. Kdyby ti vypsal nějakou chybu s číslem, tak dej vědět.
Také by ses měl podívat někam do nastavení, jestli můžeš jazyk změnit.
 
Stahoval sem tohle -> https://www.farflame.cz/technomancer.htm <-
Otevíral sem to normálně i jako správce a ono nic. Když sem koukal jak vypadá menu v angličtině na YT a pak to svoje proháněl překladadčem tak mi přišlo že tam možnost změny jazyka kani není. Hru sem už dvakrát rozehrál staženou a normálně šla v angličtině, jen teď sem si jí aktivoval přes Steam a najednou polština.
 
Jak nic? Jako že se vůbec instalátor nespustí? Zkus nastavit jazyk přímo ve Vlastnostech hry v Knihovně na Steamu.
 
Instalátor se spustí, nainstaluje se, celej proces proběhne, hlásí se úspěšná instalace ale hra je pořád v polštině. Co bych měl hledat? Vlastnosti už sem zkoušel procházet ale nic o jazyce tam není.
 
Ve Steamu klikneš na The Technomancer pravým myšítkem a vybereš "vlastnosti"... Klikneš na záložku "jazyk" a vybereš "english"... Hra si možná něco stáhne a měla by být v angličtině... Poté nainstaluj češtinu....
 
Ano přesně tak, instalátor češtiny přepisuje pouze soubory s anglickýma textama, takže musíš hru nejdříve přepnout do angličtiny a pak ti půjde hra česky.

technomancer.jpg
 
Ehmm.... Něco je zde asi špatně xD Říkal sem si že je to nějaký divný aby tam nebyla nikde možnost měnit jazyk. U ostatních her to nicméně jde...
špatně
upload_2019-8-10_16-11-23.png
 
OK....

Jdi na ...Steam\SteamApps\common\The Technomancer\packs a tam smaž všechny jazykové soubory kromě angličtiny.... Podle této diskuze by to mělo fungovat....
 
Hra GreedFall od stejného studia nebude mít oficiální lokalizaci pokud se nepletu?
 
[QUOTE="Fa...[/QUOTE]
Lepší věc jsi mi říct ani nemohl :) Tohle je po dlouhé době hra na kterou se skutečně těším. Né takové to Ok ta hra bude dobrá a bude se u ní bavit a ap ka na ní do půl roku zapomenu ikdyž to byla kvalitní věc, ale hra i které cítím radost jen když se podívám na nové záběry :)
Zní to otřepaně, ale já to jinak vyjádřit ani nemohu :D
 
Lepší věc jsi mi říct ani nemohl :) Tohle je po dlouhé době hra na kterou se skutečně těším. Né takové to Ok ta hra bude dobrá a bude se u ní bavit a ap ka na ní do půl roku zapomenu ikdyž to byla kvalitní věc, ale hra i které cítím radost jen když se podívám na nové záběry :)

:) Myslím, že já na ni hned tak nezapomenu. :) A záběry vypadají dobře přinejmenším grafickým stylem.
https://www.farflame.cz/clanek17.htm
 
Dobry den stiahol som si cestinu mam verziu steam a stale mi vypisuje ze Nepodarilo sa najst nainstalovanu hru a preto nemoze bit cz nainstalovane a instalotar sa ani nepusti a hned ukonci. Daval som cz aj do priecinku s hrou. Spustam cz ako spravca. dakujem za kazdu radu.
 
Naposledy upraveno:
Hezký den
Jak už zde jeden uživatel psal, taktéž mi to vyhazuje chybu že " hra nebyla nalezena " a ihned se zavře, hru jsem přeinstaloval, zkoušel spustit jako správce, nenapadá mě jak tohle vyřešit, může mi někdo prosím poradit ?
 
Back
Top