1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Tales from the Borderlands

Téma ve fóru 'Koš' založil deidarak, 30 Květen 2015.

Stav tématu:
Nelze odpovídat na toto téma.
  1. deidarak

deidarak Člen

Dobrý den.

Chtěl bych se zeptat jestli někdo nechystá překlad téhle ukecané série epizod. :)
    Angličtina mi nedělá problém ale někdy text tak rychle překlikne že nic nestihnu. :chicken:

Děkuji

• Souhlasím Souhlasím x 2
    • To mě pobavilo To mě pobavilo x 1
  2. Taky bych se přimlouval za překlad Tales from Borderlands nebo obecně her od Telltale Games. Mě angličtina problém nedělá, ale vzhledem k tomu, že nahrávám let's playe pro youtube pro české diváky, tak by bylo fajn mít ty hry v češtině. Jsou relativně krátké, takže by to neměl být až tak drastický problém jako u nějakých masivních RPG her.

3. Godxon 1

Godxon 1 Host

Možná bych do toho šel, ale až dodělám Lego Hobbita a budu mít hotovou slušnou část The Masterplan. Ale nic neslibuju...

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
  4. Godxon 1

Godxon 1 Host

Nakonec do toho nepůjdu...

• To se mi nelíbí To se mi nelíbí x 3
  5. Rhaegar

Rhaegar Člen

Je to kvůly množství textu? Co jsem slyšel tak mrazík (překladatel Borderlands 1 a 2) říkal, že je tam stejně textu jako ve dvojce. No, ale nevím nakolik je to relevantní informace...

Naposledy upravil: 29 Červenec 2015
  6. Godxon 1

Godxon 1 Host

Částečně, ale především proto, že jsem se vrhl na překlad AC Liberation HD.

• Informativní Informativní x 1
  7. prelozi niekto hru?

8. Cloner

Cloner Člen

Hodilo by se :)

9. theseus

theseus Člen

taky bych si pral preklad teto hry ... a moc

10. Mateu

Mateu Člen

Také bych se přimluvil za překlad

11. Smrajdl

Smrajdl Člen

porad nikdo prekladat nechce? uz je to komplet venku, tak by nebyla prace s updatama

12. Rád bych se na to vrhl, ale možná to chvíli potrvá. Nemůžu se do překládání vrhnout po hlavě, začnu s něčím trochu menším. Nevím jak rychle to půjde a navíc musím TFTB nejdřív celý dorhát :(

• To se mi líbí To se mi líbí x 3
  13. Smrajdl

Smrajdl Člen

lepsi pozde nez nikdy

• Souhlasím Souhlasím x 1
  14. Kdyby do toho někdo opravdu chtěl jít, rád bych mu pomohl. Jsem spoluautorem českého překladu pro The Wolf Among Us, takže s překlady textů od Telltale už mám určité zkušenosti. Sám se ale nevyznám v souborové struktuře / vytahování jednotlivých souborů s textem ze hry a tak podobně. Takže pokud se do toho někdo budete chtít pustit, víte, kde mě najít. :)

• Informativní Informativní x 1
  15. Rhaegar

Rhaegar Člen

Nějaké novinky k této hře?

Stav tématu:
Nelze odpovídat na toto téma.

Sdílejte tuto stránku