• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

Tacoma

Tacoma 2024-02-08

Mayki

Překladatel
Příspěvky
1.196
Řešení
8
Skóre reakcí
2.329
Bodů
0
Mayki přidal nový překlad:

Tacoma - Čeština do skvěle hodnocené sci-fi adventurky

71mMhsYh.jpg


Osud astronautů z netěsnící vesmírné lodi bere dech. Adventura se chlubí filmově kvalitní zápletkou a herní zábavu zdobí nápad s holografickými vzpomínkami.

Recenze hry: https://games.tiscali.cz/recenze/tacoma-recenze-301488


Překlad zahájen

Jelikož můj předešlý překladatelský projekt se chýlí ke konci, poohlédl jsem se po...

Zjistěte více o tomto překladu...
 
Máš kvalitní křišťálovou kouli. Za týden je Tacoma zadarmo na Epicu :)
 
To není koule, domluvil jsem to s Epicem, řekl jsem jim, že jim čeština pomůže s propagací a oni za to zaplatí hosting tohoto fóra na doživotí... :D:D:D
 
Takže, pánové a dámy, Tacoma je ode dneška zdarma na EPICu, na nic nečekejte a stahujte. Už jsem po dovolené, takže na češtině opět pilně pracuji... ;)
 
Malá aktualizace:
Překlad pokračuje, v průběhu překládání nastaly nějaké technické komplikace (hra začala padat, nešla spustit, nebo nezobrazovala přeložený text), vše se podařilo vyřešit. Technik se opravdu zapotil, mimo jiné muselo být překresleno 12 fontů, čtete správně, opravdu se muselo upravit 12 fontů použitých ve hře a to ještě možná není konečné číslo... :D
 
Hrubý překlad dokončen, začíná betatest... :)
 
Beta verze češtiny je hotová. Začínám ji rozesílat mezi podporovatele. Pokud někdo překlad podpořil a já se mu zapomněl ozvat, dejte mi vědět, napravím to.
Všem co tento překlad podpořili jakoukoliv částkou moc děkuji, vážím si toho a děkuji vám za projevenou důvěru.
Ti co by ještě měli zájem překlad podpořit a dostat se přednostně k beta verzi češtiny, můžou tak klidně udělat. Více informací o podpoře překladu najdete na stránce s profilem překladu.
https://prekladyher.eu/preklady/tacoma.774/
 
Ďakujem veľmi pekne za finálny preklad hry Tacoma do češtiny, skvelá práca :) Prajem veľa zdaru pri ďalších prekladoch :cool:
 
Naposledy upraveno:
Čau, tak jsem se pustil do téhle hry. Čeština jako vždy parádní, zatím jsem narazil jen na pár nepřeložených zpráv. Moc dík za češtinu. Něco málo zas pošlu.
 
Když tak ty nepřeložené věci vyfoť, opravím to.
 
Ještě tohle. U toho posledního je špatně letopočet nahoře v popisku. Je tam 2018 má to být 2088.Desktop Screenshot 2020.08.27 - 22.23.21.17.pngDesktop Screenshot 2020.08.27 - 22.43.36.84.pngDesktop Screenshot 2020.08.27 - 22.43.43.98.pngDesktop Screenshot 2020.08.27 - 22.43.47.70.pngDesktop Screenshot 2020.08.27 - 23.15.25.78.png
 
Back
Top