• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Novinka 

Týden plný adventur!

Jak napovídá nadpis, u adventur ještě chvilku zůstaneme.

Tentokrát bych rád vypíchl adventuru Tormentum: Dark Sorrow, ke které zveřejnil češtinu FarFlame,a která by jistě neměla uniknout našim zrakům, protože se jedná o kousek velmi inspirovaný tvorbou H.R. Gigera, který mě fascinuje již od dob, co jsem prvně spatřil prvního Aliena.

Jedná se o počin polského studia, které se rozhodlo pojmout tuhle adventuru tak nějak po svém a přinést šílenství a zmar na každém kroku hrdinova počínání.

Sice se nejedná o počin, který by Vám vydržel roky, ale hustá atmosféra Vás nenechá ani na chvilku vydechnout.

Konec konců, jak hustá je si můžete přečíst třeba na games.cz, kteří tomu věnovali nekrátkou recenzi a jejich hodnocení bylo vcelku shovívavé.

Je to celkem zajímavé. Jak jsem si nějaký čas myslel, že jsou adventury opravdu okrajovým žánrem, vypadá to, že se najde spousta nadšenců, kteří se toto téma snaží udržet na výsluní a jsem velmi potěšen, že náš portál může být u toho a sdružit češtiny k vybraným kouskům na jednom místě.

No, nechme toho a pojďme všichni společně zešílet, když už jsou ty Vánoce, tak kdy by k tomu byl lepší čas, že jo.

Už jste Tormentum hráli? Chystáte se na něj, nebo se takovým šílenostem radši vyhýbáte?
 

Swayvill

Čestný člen
Adventury jsou jeden z mála žánrů, které mě neoslovili ani v mých velmi aktivních herních začátcích (delší dobu jsem hrál snad jen Poldu). Tormentum ale vypadá tak zajímavě, že ji v hledáčku mám a vzhledem k češtině si ji určitě časem pořídím.
 

Char

Grafik
Tým překladyher.eu
Tormentum mne mile zaujalo. Hned mi vyskocila z hlouby pameti uzasne temna hra na ktere se podilel i Giger :) jmenovala se Dark Seed .
Takze cekam az bude sleva na Tormentum a hned si ji poridim.
 

Farflame

Překladatel
Člen
:ay: Je fajn, že nezapomínáte i na takové nenápadné hry.
A s tou šíleností to není tak horké. Působí to tak hlavně vizuálně. Hratelnost nebo ovládání není nějak šílené nebo zmatené vůbec. Kdo už pár adventur hrál, nemá se čeho bát.
 
Top