1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

System Shock remake - chtěli byste češtinu? Hlasování!

Téma ve fóru 'Chci přeložit / Hledám překlad' založil Farflame, 15 Červenec 2016.

?
  1. Ano, češtinu chci.

254 hlas(ů)
    93,0%
  2. Ano, ať je větší výběr jazyků. Každý si může zvolit.

10 hlas(ů)
    3,7%
  3. Ne, češtinu tam vůbec nechci.

9 hlas(ů)
    3,3%
  1. Farflame

Farflame Člen

Momentálně běží Kickstarter na nový remake slavného System Shocku. Měl by mít nejen moderní a kvalitní grafickou a zvukovou stránku, ale i nový dodatečný obsah, např. rozšířený příběh, nové vybavení (tedy staré známé + nové vybavení), nové mapy, nové nepřátele, nějaký systém RPG schopností nebo jenom perků (což bude zřejmě volitelné).

Čeština
    Mohl bych zkusit vývojáře přemluvit k podpoře češtiny, ale záleží na dvou věcech. Zaprvé kolik se ještě vybere na KS, takže i vy je můžete podpořit.
    Zadruhé kolik hráčů by mělo o češtinu zájem? Proto spouštím tuto anketu. Prosím, hlasujte, protože to může být důležité. Když bude hodně hlasů pro, možná to pomůže češtinu prosadit. Nemusíte být fanoušky hry, stačí, že vám nevadí čeština v nabídce jazyků... nebo hlasujte jen tak. :) Děkuji za vaše hlasy.

Hratelnost můžete vidět na tomto videu s českými titulky: (dokončená hra toho bude obsahovat více)

Přiložené soubory:

• Souhlasím Souhlasím x 1
    Naposledy upravil moderátor: 15 Červenec 2016
  2. Původní System Shock byla skvělá hra. Snad ten novej bude ještě lepší, ale bez češtiny to určitě hrát nebudu.

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
  3. Martuk

Martuk Dárce překladyher.eu Tým COTT Člen

pôvodný SS som nehral, toto však vyzerá zaujímavo a pokiaľ budem stíhať, rád pomôžem s prekladom

4. kloudici

kloudici Člen

Nevím, jestli to budu hrát, ale hlasuji "Chci češtinu" (češtinou nikdy neurazíš :))

5. UNKOWN14300

UNKOWN14300 Člen

Čím víc češtin,tím víc dobra. :)

6. morfeus..

morfeus.. Tým COTT Člen

Ta hra vůbec nevypadá zle, tu původní jsem nehrál, přestože věk bych na to měl. Ale tuhle si nenechám ujít. Teda pokud bude v CZ to je u mě hodně podstatné...

7. Farflame

Farflame Člen

"Ženu květinou nikdy neurazíš, kloudici češtinou..." :)

Díky, ale tohle není tak velké, takže moc překládání si s tím neužiješ. Uvidíme. Teď máš co překládat, ne?

8. Mayki

Mayki Člen

Vypadá to parádně, rád si to v CZ zahraju. Není to tak dávno, co jsem znovu projel dvojku, i po létech je to parádní hra s hutnou atmosférou...

9. Martuk

Martuk Dárce překladyher.eu Tým COTT Člen

Farflame, mám čo robiť, nemaj strach. Síce teraz trochu zanedbávam preklad Tormentu, ale dám to do poriadku. Zvládnem dva preklady naraz, len keby som mal čas :arghh:. Jak pravil klasik: Jááááááááááá nemáááááááááááááááám čááááááááááááááás!!!!

10. DarkhenCZ

DarkhenCZ Člen

Rozhodně Farflame je borec a jeho team jsou jeho elitní jízda rozrážejíc všechny překážky.

11. sonicpp

sonicpp Člen

Nevím, jestli si tu hru někdy koupím. Pokud ale hra vyjde i na Linux/Mac (vypadá to, že ano), tak prosím kromě exe instalátorů dejte k dispozici alespoň i zip/gzip/bzip archiv nebo něco podobného (jen ne prosím rar) ať nemusíme kvůli rozbalení češtiny instalovat windows/wine - vám to tolik času snad nezabere a Unix uživatelé si určitě poradí i bez instalátoru. To prosím platí i pro ostatní překladatele.

Předem díky!

12. Farflame

Farflame Člen

:D To mě pobavilo. No, elitní jízda teď zrovna nemůže předvést, co umí, protože se zčásti rozprchla na letní osvěžovny. Ale dávám jí volno. Teď mi stačí pár lidí... jako štábní zkušební jezdkyně a Martukova garda, která je opět na frontě, kde je to totálně zakopané. Ale i první světová jednou skončila. :)

Jak koukám na ten KS, tak jeho úspěšnost je zatím nejistá. Ale třeba to poslední dny ještě vyletí nahoru. Často to tak bývá.

• Souhlasím Souhlasím x 1
  13. Farflame

Farflame Člen

Hlasování pomalu stoupá, blížíme se k dvoustovce. Myslím, že se tady kvůli tomu registrovalo i několik nových lidí.
    KS téměř jistě dosáhne 1,2 milionu, ale to není žádný skvělý výsledek. Nám by se hodilo, aby dosáhl 1,3 a času už moc nezbývá. Možná nevybrali víc, protože v Evropě už "systémové šoky" zažívají v reálu, tak proč si je přát ještě doma na počítači, že? :)

OT: mám dotaz, který sem nepatří, ale možná to uvidí víc lidí... Není tu někdo, kdo má na Steamu (v angličtině) hry Loki a King Arthur? Ozvěte se prosím. Je jedno, jestli jste to už dohráli, jen bych něco vyzkoušel s češtinou (později).

• To mě pobavilo To mě pobavilo x 1
    Naposledy upravil: 24 Červenec 2016
  14. Gathriel

Gathriel Tým COTT Člen

Wooot nikdy bych nevěřil, že si budu moc zase zahrát SS.
    Rozhodně bych Češtinu ocenil, i když AJ problémy my problémy nedělá, ale pro ten pocit a požitek je Čeština super. Rozhodně vám fandím a podporuji vás.

15. Farflame

Farflame Člen

KS poslední hodiny vyletěl nahoru, jak to tak bývá. Nyní překonal krásných 1,3 mega. Mohl by dát i 1,4, kde jsou nějaké vylepšení obsahu.

Naše hlasování sice nedosáhlo až na 200, ale i je to dobré, vzhledem k tomu, že nejde o nějakou mega novinku a jen málokterý český web se o hlasování zmínil.

Sdílejte tuto stránku