1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Novinka Syndrome - vžijte se do role diagnostika

Téma ve fóru 'Bleskovky' založil Leffi, 4 Září 2018.

 1. Leffi

  Leffi Vládce trollů Tým překladyher.eu

  A přesně druhá část popisu je přímo aplikovatelná i v této survival horrorové hře, kde se jako jeden z posledních přeživších pokoušíte zjistit, co se to sakra stalo?!
  Depresivní prostředí na poškozené lodi, všudy přítomná zkáza, stíny ,které vyvolají husí kůži, to všechno vás pronásleduje na každém kroku a vy nikdy nevíte, co se skrývá za dalším rohem.
  S vypořádáním se s vlastním strachem vám bohužel nepomůžeme, službu držení za ruku jsme ještě poskytovat nezačali, ale @Farflame a jeho tým se pustil do překladu který, byť se potýkal s nějakými technickými obtížemi, nejen že úspěšně a zcela při smyslech, dokončil, ale přihodili k tomu i dabing! To je vskutku vzácná věc, takže byste si to rozhodně neměli nechat ujít.

  Profil překladu: Syndrome

  Ukázka lokalizace a dabingu:
   
  • To se mi líbí To se mi líbí x 2
 2. Doom Hell

  Doom Hell Dárce překladyher.eu Člen

  hororovka v češtině? Paráda;) Je třeba nějaké akční nebo horové hry překládat, rád se bojím.
   
 3. Farflame

  Farflame Člen

  Dostaneme se k nim málokdy, ale občas ano. Jinak na PH je hororovek myslím docela dost. Kdybych započítal všechny přeložené mody do Amnesie, které dělal Swankest, tak těch je 150. :)

  Amnesia:
  http://mujweb.cz/farflame/syndrome.htm#amnesia
   
  • To se mi líbí To se mi líbí x 1

Sdílejte tuto stránku