1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Doporučené Novinka Syndrome - vžijte se do role diagnostika

Téma ve fóru 'Bleskovky' založil Leffi, 4 Září 2018.

1. Leffi

Leffi Vládce trollů Tým překladyher.eu

A přesně druhá část popisu je přímo aplikovatelná i v této survival horrorové hře, kde se jako jeden z posledních přeživších pokoušíte zjistit, co se to sakra stalo?!
    Depresivní prostředí na poškozené lodi, všudy přítomná zkáza, stíny ,které vyvolají husí kůži, to všechno vás pronásleduje na každém kroku a vy nikdy nevíte, co se skrývá za dalším rohem.
    S vypořádáním se s vlastním strachem vám bohužel nepomůžeme, službu držení za ruku jsme ještě poskytovat nezačali, ale @Farflame a jeho tým se pustil do překladu který, byť se potýkal s nějakými technickými obtížemi, nejen že úspěšně a zcela při smyslech, dokončil, ale přihodili k tomu i dabing! To je vskutku vzácná věc, takže byste si to rozhodně neměli nechat ujít.

Profil překladu: Syndrome

Ukázka lokalizace a dabingu:

• To se mi líbí To se mi líbí x 2
  2. Doom Hell

Doom Hell Dárce překladyher.eu Člen

hororovka v češtině? Paráda;) Je třeba nějaké akční nebo horové hry překládat, rád se bojím.

3. Farflame

Farflame Člen

Dostaneme se k nim málokdy, ale občas ano. Jinak na PH je hororovek myslím docela dost. Kdybych započítal všechny přeložené mody do Amnesie, které dělal Swankest, tak těch je 150. :)

Amnesia:
    http://mujweb.cz/farflame/syndrome.htm#amnesia

• To se mi líbí To se mi líbí x 1

Sdílejte tuto stránku