• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

Syberia 3

Kamil

Překladatel
Příspěvky
1.126
Skóre reakcí
30
Bodů
0
Vyšel dlouho očekávaný třetí díl adventury Syberia. Dobrá zpráva je, že je v češtině, přestože ji Steam neukazuje. Bohužel špatných zpráv mám více. Mých prvních 20 minut ze Syberia 3 je zatím průšvih. I přes dnešní day one patch mám stejně problémy:
  • ve fullscreenu mi nejede klávesnice
  • kurzor myši je díky svému designu skoro neviditelný ( viz http://i.imgur.com/waidics.jpg )
  • nejdou přeskočit filmečky
  • i přes zapnuté titulky nejdou popohnat dialogy, čeká se vždy na celé audio
  • poměrně dlouhé nahrávání
  • špatná optimalizace (bohužel je to v Unity)
  • ve support fóru je hodně problémů se zvukem (u mě naštěstí OK), viz
    Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
    Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.
    (je tam vidět i ten mizerný kurzor myši, když se dostane na bílou, tak se úplně ztratí)
Zatím bych ji, až do nějakého většího patche, nedoporučil :(.
 
Škoda, škoda.
Celkově má Syberia 3 zatím hodně špatné recenze a zatím to na mě působí, že by asi bylo lépe, kdyby ani nevyšla.
Prý hra sama doporučuje, aby ji člověk hrál ovladačem ne myší. Point-and-click adventuru!
A pohyb funguje, že se musí člověk správně otočit a pak až jít.
Jak můžou dokázat udělat hru technicky horší než 15 let starého předchůdce?
 
Back
Top