• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

Surviving the Aftermath

Surviving the Aftermath 1.23

Diky Jetro. Tvoje posledni aktualizace mi slape i na verzi 1.15.5.8236. Hru mam porizenou pres steam. A zatim jsem nenarazil na zadny pronblem. Jeste jednou moc diky.
 
Ahoj jetro,

dnes vyšla aktualizace, hra se přepla zpět do angličtiny a čeština nejde opětovně nainstalovat. Váš instaler mi hlásí, že nesouhlasí verze hry :( zrovna předvčírem jsemt o začal hrát a nyní nemohu pokračovat (leda s angličtinou). Chtěl bych se zeptat, dá se odhadnout, kdy bude aktualizovaná čeština? Děkuji pěkně :)
 
Ahoj, koncem tohoto týdne, nebo začátkem toho příštího. Moje zraky se teď upínají především na Anno 1800, protože v pátek chceme vydat updatovanou CZ s překladem nového DLC. ;)
 
Ahoj, hlásím, že na EPIC aktuálně nelze instalovat (od včerejška je tam hra znovu zdarma).

Každopádně díky za překlad a hlavně předklad Anno 1800.
 
Ahoj,
vyšel nový update. Budete dělat aktualizaci? :)

Děkuji za Vaši práci a support.

Cron
 
19.5 som si kupil hru, počestil, pohral sa, a 20.5. mi to zaktualizovali a preklad už nefunguje... dá sa to nejako obísť? na steame sa ani nedajú vypnúť automatické aktualizácie...
 
@Cronus: Ano, budu, ale pěkně se na tom tentokrát vyřádili (musím omrknout nebo rovnou dopřeložit 550 řádků), takže to nebude hned.
@creeeck: Nedá, v tuhle chvíli ti nezbývá než počkat.
 
V pohodě, rád si také počkám. Už jsem si několikrát říkal, že další hru rozehraji až skončí předběžný přístup. Vždycky, když vyjde čeština, tak do toho jdu. Díky moc Jetro!
 
Nezapomněl jsem na vás, nebojte. :) Aktuálně mám upraveno 340 z 550 řádků, v nejbližších dnech bych to chtěl dodělat (určitě do konce týdne).
 
Už se v tom nějaký den hrabu, je to mor. Nechápu, proč mají potřebu upravovat skoro všechny eventy. Ještě jsem se tedy nekoukal na ten hotfix 1.16.1 (pořád makám na 1.16.0), ale když nepřinese nic zásadního, tak už to nebude dlouho trvat.
 
Něco jsem našel při hraní......
 

Přílohy

  • Surviving.jpg
    Surviving.jpg
    251,1 KB · Zobrazení: 46
  • Surviving 1.jpg
    Surviving 1.jpg
    236 KB · Zobrazení: 45
Díky, pokud bys ještě něco měl, tak sem s tím. Už jsem to dobrých pár patchů nehrál, vždy jen spustím novou hru a mrknu na první dvě tři okna s texty, jestli to funguje. Je tedy možné, že tam toho je víc.
 
Platinový patch nadělal totální paseku v textech. Když říkali, že kompletně překopali celou hru, tak nelhali. Z 8800 řádků je jich zapotřebí upravit/přeložit 2300 - konkrétně to znamená 9 NS nových textů a 180(!) NS změn, přičemž mnohé změny jsou na komplet přepsání celého stringu. Vzhledem k tomu, že navíc aktuálně pracujeme na překladu posledního DLC k Anno 1800, dávám předem vědět, že nová verze CZ bude fakt za dlouho. Jakože fakt za dlouho. Nechci úplně napsat "nikdy", ale když to bude ještě v tomhle kalendářním roce, tak to budu považovat za úspěch, už jen z toho důvodu, že aktuálně nemám sebemenší chuť překládat 1/4 hry úplně odznova... :/
 
Back
Top