1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Surviving Mars

Český překlad hry Surviving Mars

1. Iver

Iver Člen

Iver přidal nový překlad:

Surviving Mars - Český překlad hry Surviving Mars

Zjistěte více o tomto překladu...

• To se mi líbí To se mi líbí x 2
  2. Ahoj. Pokud by překlad Surviving Mars probíhal dobře a "neusnul" by, tak bych rád v budoucnu přispěl ;), ale používám paysafe, je tedy možné eventuelně poslat někam kód, ideálně jako další oficiální možnost pod překladem?
    Nevím jestli to můžu poslat tady "Zaslání libovolné částky na Revolut +420721026189"
    Pavel

3. Aristarch

Aristarch Člen

Tak tento preklad naozaj potešil. Ak aj úspešne dobehne do cieľa... tak nejakou čiastkou určite prispejem :)

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
  4. Lukop100

Lukop100 Člen

Pro začátake jsem taky přispěl nějakou tu korunku (jako takové startovné) a pokuď pujde překlad zdárně dál, určitě zas nějakou částku přihodím. Hodně štěstí s překladem.

5. SedlynhoCZ

SedlynhoCZ Člen

Super! Jsem nadšen! Na češtinu do Surviving Mars čekám už dlouho. Pár stovek jsem již poslal, jako motivaci k pokračování a po zdárném dokončení nemám problém zaslat odměnu. Díky @Iver

6. Iver

Iver Člen

Děkujeme za všechny vaše příspěvky a velice si jich ceníme. Vaše finance nám pomáhají zaplatit potřebné služby jako například BitBucket, potřebný pro náš tým překladatelů. Co zbývá, tak většinou spravedlivě rovným dílem rozdělujeme mezi naše překladatele. Pokud to půjde zdárně, tak za měsíc by měla být hotova finální verze.

7. SedlynhoCZ

SedlynhoCZ Člen

Za skoro 2 měsíce, co jsi avizoval, že by finální verze měla být do měsíce hotova, se to moc nepohlo @Iver . Nastaly snad nějaké problémy? Bodlo by nějaké vyjádření, co a jak, jak na tom jsi atd. Zdar a sílu.

8. BigHarold

BigHarold Člen

Doufám že to dáte i na stažení zde. Tu hru mám na Microsoft Storu (přes Game Pass) a na Steamu to tedy kupovat nebudu.

9. Zdravím, tak od 1.8 uběhlo už 2 měsíce a moc se to nehýbe! Stalo se něco? Bude nějaké vyjádření?

10. Iver

Iver Člen

Dobrý den, avizovali jsme, že POKUD VŠE PŮJDE ZDÁRNĚ, že by měla být čeština hotova do měsíce. Naši překladatelé na něm pracují ve svém volnu. Finanční příspěvky (neskutečně za ně děkujeme) bohužel nestačí na pokrytí profesionálního fulltime překladu s několika desítkami lidí.

Co se týče instalace češtiny, ta se provádí buďto přes Steam Workshop nebo Mod Manager ve hře.

11. Aktuálně to rozdává Epic Store zadarmo... Bude čeština funkční i na edici z Epic Store???

12. Abby

Abby Člen

[QUOTE="aa...[/QUOTE]

To mě taky zajímá :)

Naposledy upravil moderátor: 13 Říjen 2019
  13. Ijacek007

Ijacek007 Člen

Také jsem přemýšlel že hru pořídím a pak jsem ji na epic dostal zdarma takže dotaz je namístě.

14. Squell

Squell Člen

Ahoj, teď jsem poprvé zavítal na Epic Store a to kvůli této hře. Moc prosím o češtinu i na verzi z Epiku.
    Děkuji

15. Ahojte prebieha ešte preklad ? Chcel by som poslať príspevok ale samozrejme len ak sa stále ešte prekladá :) Dik.

Sdílejte tuto stránku