• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Surviving Mars

Surviving Mars

Iver přidal nový překlad:

Surviving Mars - Český překlad hry Surviving Mars

Surviving Mars je budovatelská scifi hra točící se okolo osídlení o kolonizaci Marsu. A to za finanční podpory jedné z mnoha agentur. Buduj obyvatelné kopule, řeš infrastrukturu, zkoumej nové technologie. Pomáhat ti s tím budou desítky neúnavně pracujících dronů. Jsi připraven? Mars už čeká.

V plánu je přeložit jak originální hru, tak veškeré DLC. Modifikace bude dostupna přes Steam Workshop nebo přímo ve hře v prohlížeči modifikací. A překlad by měl být...
Zjistěte více o tomto překladu...

Ahoj. Pokud by překlad Surviving Mars probíhal dobře a "neusnul" by, tak bych rád v budoucnu přispěl ;), ale používám paysafe, je tedy možné eventuelně poslat někam kód, ideálně jako další oficiální možnost pod překladem?
Nevím jestli to můžu poslat tady "Zaslání libovolné částky na Revolut +420721026189"
Pavel

Pro začátake jsem taky přispěl nějakou tu korunku (jako takové startovné) a pokuď pujde překlad zdárně dál, určitě zas nějakou částku přihodím. Hodně štěstí s překladem.

Super! Jsem nadšen! Na češtinu do Surviving Mars čekám už dlouho. Pár stovek jsem již poslal, jako motivaci k pokračování a po zdárném dokončení nemám problém zaslat odměnu. Díky @Iver

Děkujeme za všechny vaše příspěvky a velice si jich ceníme. Vaše finance nám pomáhají zaplatit potřebné služby jako například BitBucket, potřebný pro náš tým překladatelů. Co zbývá, tak většinou spravedlivě rovným dílem rozdělujeme mezi naše překladatele. Pokud to půjde zdárně, tak za měsíc by měla být hotova finální verze.

Za skoro 2 měsíce, co jsi avizoval, že by finální verze měla být do měsíce hotova, se to moc nepohlo @Iver . Nastaly snad nějaké problémy? Bodlo by nějaké vyjádření, co a jak, jak na tom jsi atd. Zdar a sílu.

BigHarold

Člen
Doufám že to dáte i na stažení zde. Tu hru mám na Microsoft Storu (přes Game Pass) a na Steamu to tedy kupovat nebudu.

Dobrý den, avizovali jsme, že POKUD VŠE PŮJDE ZDÁRNĚ, že by měla být čeština hotova do měsíce. Naši překladatelé na něm pracují ve svém volnu. Finanční příspěvky (neskutečně za ně děkujeme) bohužel nestačí na pokrytí profesionálního fulltime překladu s několika desítkami lidí.

Co se týče instalace češtiny, ta se provádí buďto přes Steam Workshop nebo Mod Manager ve hře.

Abby

Junior Moderátor
Tým překladyher.eu
[QUOTE="aa...[/QUOTE]

To mě taky zajímá :)

Naposledy upraveno moderátorem:

Squell

Člen
Ahoj, teď jsem poprvé zavítal na Epic Store a to kvůli této hře. Moc prosím o češtinu i na verzi z Epiku.
Děkuji

Ve hře je Mód MANAGER (položka v menu hry, žádný program) ten asi bude fungovat jak na steamu, epicu či já nevím čemu ;) takže, ano tam by čeština měla být dostupná.

Překládá

ONDRA147

Člen
Ahoj Ivere, chci se zeptat, jestli je možné se přidat k překladatelskému týmu Surviving Mars ? Mám verzi z Epicu-Anglickou verzi a chci se podílet na překladu hry. Prosím za odpověď, děkuji

Jarius

Dárce překladyher.eu
Zdravím všechny ( Ne-zdatné angličtináře) ;) Jsem již staršího ročníku, ale vždy mě potěší, že se najdou lidé co mají rádi rodný jazyk a překládají hry do mateřštiny. Díky Vám, pánové a dámy, si i my!:happy: můžeme užít, zahrát a hlavně pochopit co po nás hra chce. Velký hold skládám za vaši trpělivost.:cool: Taktéž i menší částkou 200 KČ přispěji, aby to do zdárného konce dospělo a překlad vyšel. Též bych vám přál, aby lidé na vás přispívali a ne jen stahovali.
Děkuji za nás Ne-zdatné angličtináře;):)