1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Surviving Mars na Epic zdarma

Téma ve fóru 'Herní koutek' založil aarongoldstein, 11 Říjen 2019.

 1. Surviving Mars

  https://www.epicgames.com/store/en-US/product/surviving-mars/home

  [​IMG]

  Kolonizujte Mars a objevte jeho tajemství s co nejmenšími ztrátami. Vítejte doma! Přišel čas si osvojit červenou planetu a postavit první funkční lidskou kolonii na Marsu. Vše co potřebujete jsou zásoby, kyslík, desetiletí trénování, zkušenosti s pouštními bouřemi a zvědavost, která vás povede zjistit co jsou černé kostky, které se z ničeho nic objevili. S trochou práce bude tento nový domov úžasný! Vyberte si vesmírnou agenturu pro zisk surovin a finanční podpory.

  Stavte kopule a infrastrukturu, zkoumejte nové možnosti a využijte zisk důležité schopnosti rozšiřovat vaši kolonii. Pěstujte si vlastní stravu, těžte suroviny, nebo si odpočiňte po těžkém dni. Nejdůležitější je však udržet kolonistů naživu. Co není úplně jednoduché na této neznámé planetě. Překonejte různé nástrahy, vytvořte si strategii a vylepšete šance na přežití vaší kolonie během odhalování tajemství mimozemského světa. Jste připraveni?

  Stavte rozumně, nechcete přece výpadek proudu na planetě bez kyslíku.Všichni kolonisté jsou unikátní a mají vlastní problémy a silné stránky.Vytvořte si vědeckou kolonii, kde jsou obyčejní dělníci utlačováni, nebo se pokuste o výstavbu utopie.Prozkoumejte záhadné objekty, které vám přinesou velké štěstí, nebo pohromu.Mícháním různých experimentů v každé hře objevíte nové věci.Moderní podání klasické futurismu z období 60. let.
   
 2. Nezapomeňte odrolovat dolu a vyzvednout si i dvě DLC zdarma... Surviving Mars: Mysteries Resupply Pack a Surviving Mars: Space Race
   
  • To se mi líbí To se mi líbí x 1
 3. Iver

  Iver Člen

  A hlavně dát odběr překladu :)____________________________________________
   

Sdílejte tuto stránku