• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

Supreme Commander 2, vč. DLC

Supreme Commander 2, vč. DLC 2022-01-18

PredatorV

Překladatel
Příspěvky
1.600
Skóre reakcí
1.810
Bodů
0
PredatorV přidal nový překlad:

Supreme Commander 2 vč. DLC - Real-time strategie, nástupce legendráního Total Annihilation.

Legendární real-time strategie se konečně dočká CZ překladu!
Nástupce dokonalého Total Annihilation a pokračovatel SC 1 přináší obrovské mapy se stovkami bitevních jednotek.
Kampaň obsahuje celkem osmnáct misí (šest za každou stranu), které se točí kolem velitelů ovládajících bojové velitelské mechy (ACU), kterých se hráč zhostí.
Recenze hry na Games.cz...

Zjistěte více o tomto překladu...
 
Toto je vážně skvělý. Age of Wonders 3 + Supreme Commander 2 vč. DLC. Lepší to už být nemuže. Děkuji moc. Přeji hodně času a štěstí.
 
PredatorV jasně píše, že SC2 je jen vedlejší projekt a nepovalí nijak rychle. Jejich hlavním projektem je Age of Wonders 3, stačí si to přečíst. A mimochodem, nelíbí se mi hodnocení překladů před jejich vydáním. Pak jsou hodnotící tabulky plné jednohvězdičkových tydýtů se slovy: "Je to pomalý! Kdy už to bude?" Ono je vůbec divné hodnotit něco, co ještě nevyšlo. Pokud chci něco napsat před vydáním, tak od toho jsou diskuze ne?
 
Překlad dokončen, probíhá dokončování hrubého testu, pak začne přímé testování a ladění korekcí...
 
(y) Pecka a já už myslel, že cz nebude, dobrá práce ;)
 
my svoje překlady doděláme vždycky :)
Tohle byl jen vedlejší malý projekt v pozadí Age of Wonders 3. Proto byl překlad pomalejší.
Nejpozději do konce měsíce, ale spíš dřív, to bude hotové.

Teď už nám zase naplno valí překlad XCOM2...
 
Ještě je tam chyba - omylem jsem poslal testovací verzi místo finální :(
Na opravě se již pracuje...
 
Mam hru na steamu, po instalaci cestiny se hra nespusti. Trochu mi bylo divne ze jsem zrejme jediny komu to neslo
a pokusil jsem pouzit jen nektere soubory z te cestiny. Zjistil jsem ze mi to nespusti pokud je prepsan soubor: toc.win.bdf.
Pokud jsem nechal tento soubor z puvodni hry tak to cesky jede alespon tedy zacatek bez problemu .
 
Mě to i při online zápasech (lidi pořád jsou), fungovalo dobře...

Máš hru vč. DLC? Nebo jen samostatnou?
Pošli mi kdyžtak na PM odkaz se svým "originálním" souborem toc...
 
Mě se to takto chovalo bez DLC. Po dokoupení, reinstalace hry a češtiny už to bylo OK.
 
Ten "bezDLCčkovej" soubor se zjevně liší (DLC něco přidává a základní to s bonusem brát neumí).
Zkusím to poslat technikovi, jestli s tím něco vykoumá...
Díky moc za info
 
ahoj
moc diky uz komunikuji z technikem


Mě to i při online zápasech (lidi pořád jsou), fungovalo dobře...

Máš hru vč. DLC? Nebo jen samostatnou?
Pošli mi kdyžtak na PM odkaz se svým "originálním" souborem toc...
 
Opraveno!
Hra je funkční i bez DLC - verze CZ 1.1 :)


Děkuji mikk za nahlášení, Kamilovi za potvrzení a technikovi (nepřeje si být jmenován) za ochotu, trpělivost a špičkovou práci ;)
 
Čau lidi,
nainstaloval sem si češtinu,ale hra je pořád v angličtině, jenom úvodní intro má české titulky,jinak nic, nikde ve hře sem nenašel přepínaní jazyka, můžete poradit? Děkuju
 
Přepínání jazyka není - prostě to nahrazuje angličtinu...
Všem to ale funguje, takže chyba bude muset být někde u tebe?
Máš aktuální verzi? Steam nebo GOG? Základní nebo s DLC? Nepřihrál jsi tam i nějaké módy navíc?
 
Farkpoint - můžeš mít špatně zadanou cestu ke hře a nebo přepisu dat brání antivir (avast nedovolí vůbec nic),

protože mě cz funguje správně
 
Přesně tak - ohledně Avastu varuji všude - on nedovolí často ani spustit instalátor - je to proto, že nemá defaultně zapnutou aktualizaci (nechápu proč) a staré databáze to pak vidí jako vir...
Špatná cesta je běžná věc :) Já sám mám např. instalaci Steamu na jiném disku než je výchozí Cčko :) To je pak nutné přenastavit.
Popřípadě, pokud ti to něco hlásí, dělá něco jinak apod. tak pošli na SZ screen, text aj.
 
Tak cestu mam zadanou spravne a jedine co mam v cestine je uvodni video. Jinak vse ostatni je pak v AJ :( Extrahoval jsem soubory i na plochu a pak jima prepsal ty puvodni ale beze zmeny :(. Avast nemam.
 

Přílohy

  • screenshots.rar
    1,3 MB · Zobrazení: 15
Back
Top