• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.

Sudden Strike IV.

Sierpe

Člen
Dárce překladyher.euJe nějaká šance na překlad? Hra ma vyjít teď v srpnu a kampaňové pozadí a příběh by bylo fajn mít česky.
 

MerlinSVK

Člen
Vývojári na Steame napísali, že hra bude podporovať mody, takže je istá šanca, že texty budú ľahko dostupné. Inak hra beží na Unity engine. Ale prekladať to zrejme bude musieť skupina ľudí, lebo textu tam bude určite požehnane.
 

Sierpe

Člen
Dárce překladyher.eu
No bojím se že se toho nikdo nechytne .. nevím kde skončili fanoušci válečných RTS. Dlouho nic pořádnýho nevyšlo. Teď je tu hodně dobře vypadající
Sudden Strike IV. a Steel Division: Normandy 44 a ani distributor ani fanoušci překlad neřeší :(. Má ho jen novej Blitzkrieg ale ten kvalitou nedosahuje na tyhle dva tituly.
 

MerlinSVK

Člen
Na 90% predpokladám, že sa to prekladať nebude. Na Normandy 44 som pozeral, technicky to bolo nejaké komplikované sa dostať k textom. A akosi vojnové RTS už nefrčia. Navyše, keď sa tu nedá stavať, len ničiť :D
 

Farflame

Překladatel
Člen
No bojím se že se toho nikdo nechytne .. nevím kde skončili fanoušci válečných RTS.
Hrajou Battlefield nebo DOTU. :) To by ses mohl ptát obecně, kde skončili fanoušci RTS. Dneska letí jiné pecky a žánry, takže většina asi už RTS nehraje.

Ten obrázek z vylodění mi ale silně připomněl Officers. To byla taky válečná RTS s vyloděním v Normandii. Zvláštní na ní bylo, že měla obrovské mapy, kde jsi mohl hodně svobodně manévrovat a měnit postup - na rozdíl od většiny RTS. A byla v češtině, viz:
https://games.tiscali.cz/recenze/officers-recenze-ceske-verze-50534?
 
Top