1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Doporučené Novinka Sudden Strike 4 SK a 2x DeadOut SK

Téma ve fóru 'Bleskovky' založil Leffi, 21 Březen 2020.

 1. Leffi

  Leffi Švábovládce Tým překladyher.eu

  Už nějakou chvíli fungujeme jako Česko Slovenská komunita, ale až v poslední době se nám zde aktivovala větší míře i ta Slovenská část. Byli tu s námi vždycky to jo, ale až v poslední době se dá říct, že to roste jak tráva po dešti.

  @Gaunt si tak připisuje k již čtyřem existujícím překladů, další tři, které vás zavedou hned na dvě žánrová dobrodružství.

  DreadOut a pokračování DreadOut: Keepers of the Dark

  Je hororová adventura odehrávající se v Indenézii, kde se postavíte boji s neznámem pouze s foťákem v ruce. Hádanky, školáci a bubáci by mohli být dobrou odreagovávačkou na pár poklidných nocí při svíčce no ne?

  Profily překladu: Dread Out a Dread Out: Keepers of the Dark

  Sudden Strike 4

  Pokud vám hororová dobrodružství nic neříkají a radši se věnujete plánování strategickým útokům svěřených jednotek, pak by vás mohla potěšit tahle strategie z prostředí druhé světové války, kde se každý váš krok musí měřit ideálně třikrát. Jedná se o poměrně komplexní strategii, kde je každý, byť sebemenší, omyl, trestán nemilosrdně smrtí.

  Profil překladu: Sudden Strike 4 SK
   
  • To se mi líbí To se mi líbí x 3
 2. boxolop

  boxolop Člen

  Vďaka @Gaunt -ovi som si práve kúpil Dread Out. Hororovky ma berú a toto vyzerá dobre. Zároveň vďaka za preklad ;)
   
  • To se mi líbí To se mi líbí x 1
 3. RED

  RED Člen

  Já jsem zase rád že bude SK na Sudden Strike 4 a vůbec neřeším že jsme Čech, protože pořád je SK lepší a mě bližší než třeba polština :)
   
  • To se mi líbí To se mi líbí x 1

Sdílejte tuto stránku