1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Doporučené Novinka Streamy z Dungeons 3 + giveaway o 4 klíče k DLC Slavná Poslední slova

Téma ve fóru 'Bleskovky' založil Leffi, 19 Červen 2019.

1. Leffi

Leffi Vládce trollů Tým překladyher.eu

Jak již všichni jistě víte, tak moje streamy se točí nejen kolem her, ale i kolem překladů, které vznikají za přičinění zdejších talentovaných překladatelů, techniků, testerů a korektorů. Je to velká mašinérie, kterou je dobré zmiňovat při každé příležitosti, protože nebýt těchto lidí, mnohdy by si někteří zahráli tak max křížovku nebo sudoku v novinách.

Dlouhodobou hru mám na svém Twitch kanálu určenou diváky již nějakou tu chvilku, ale o víkendech (ten u mě začíná ve čtvrtek a končí v neděli) jedeme vždy nějakou separátní lehce strategickou hru, která je spíše relaxační, kdo sledoval RimWorld, jistě dá za pravdu, že lépe už se relaxovat nedá.
    Nyní po delším období, kdy jsme se věnovali Mashinkám od Jana Zeleného a jejich poslední éře elektrické, kde si troufám konstatovat dosažení uspokojivého maxima, bylo na čase sáhnout po něčem novém a pokud možno stejně relaxačním, jako Mashinky nebo RimWorld.

Není tomu dlouho, co mi @PredatorV , předával podklady k jeho skvělým novinkách ohledně překladů, které dokončili, testují, plánují (to budete čubrnět!) a v jednom z posledních shrnutí, které PredatorV zveřejnil se i mimo jiné zmínil, že brzy vyjde (již vyšlo), poslední DLC do Dungeons 3, nazvané Slavná Poslední slova.

Časový harmonogram mi nedovolil vydat se do Dungeons 3 dříve, ale nyní to vše vypukne a to hned ve čtvrtek 20.6.19, od cca 20:30. Pořídil jsem všechna DLC, takže zase nějaký čas budeme mít o zábavu postaráno a co víc, kdo se přijde podívat a zkusí mě po ty zhruba 4 hodinky, co vysílám vydržet, nejen že se může zapojit do obecné diskuze a přijít s radou, kterou ve hře jistě velmi ocením, ale dostane v průběhu vysílání příležitost přihlásit se do slosování o klíč do DLC: Slavná Poslední slova. PredatorV mi poskytl 4, které průběžně během následujících streamů rozdáme.
    Ve čvrtek a pátek po jednom a v neděli hned dva na jednou. Klíče poskytnuté do slosování jsou určené pro Steam.

Co je sakra Dungeons 3?

Jedná se o hru, která se inspirovala ve hrách jako byl Dungeon Keeper, Warcraft, Owerlord, kde se stáváte samotným vládcem zla, který samozřejmě netouží po ničem menším, než absolutním chaosu a zmaru všeho, co by jen náznakem připomínalo dobro. V prvních dvou dílech jste se jako pán temnoty postarali o veškeré dobro v blízkém okolí vašeho sklepení, ale nyní, když je hotovo, je tak trochu nuda, je potřeba se podívat trochu dále za obzor a vypořádat se s dobrem jednou pro vždy, aby vás už jednou pro vždy přestalo obtěžovat.

Sarkastická, černým humorem nadupaná série, zdá se třetím dílem končí a tvůrci slíbili, že to bude největší, nejtemnější a vůbec nejdokonalejší ze všech dílů. PredatorV k tomu v oficiální spolupráci po nocích ukuchtil češtinu, kterou vesměs dělal jako sólový projekt, aby nezdržoval práce na ostatních překladech, které tou dobou běžely.

Má za sebou ohromný kus práce, v ohromně temném světě a na to vše se společně podíváme, již od zítřka ve víkendových částech mého streamu. A jen připomínám, že v týdnu stále válčíme Divinity: Original Sin EE.

Budu se na vás těšit

2. Leffi

Leffi Vládce trollů Tým překladyher.eu

Tak máme prvního výherce klíče k DLC Známá poslední slova. Zbývají ještě tři klíče.

Dnes ve 20:30 proběhne stream, kde se nejen bude losovat o další klíč k DLC, ale zároveň i k základní hře Dungeons 3, kterou do soutěže věnoval divák vystupující pod přezdívkou WolfVonNiemes.

Tímto převelice děkuji a vřele vás všechny zvu na dnešní stream.

Sdílejte tuto stránku