1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Doporučené Info Streamy z Divinity: Original Sin EE

Téma ve fóru 'Bleskovky' založil Leffi, 15 Květen 2019.

1. Leffi

Leffi Vládce trollů Tým překladyher.eu

Kromě pravidelně nepravidelného informování o češtinách od zdejších dobrovolných překladatelů, se po nocích vydáváme v mých streamech do různých her, abych si je nejen konečně odehrál, ale příležitostně přiblížil práci ostatních, dalším potenciálním zájemcům.

Od pokusů k činům, jsem se dostal během roku, kdy už se teď dá říci, že zde máme zajetý systém, který se snažím maximálně dodržovat.

Už za sebou máme průchod Graveyard Keeper, Book of Demons, Bioshock: Remastered, A Way Out, Mad Max, Mass Effect, Middle-earth: Shadow of Mordor, Rimworld, Alien: Isolation, Frostpunk, Amnesie: Pád do temnoty.
    V převážné většině se jedná o hry, které pocházejí od překladatelů kteří zde prezentují svoji práci a já se ji jen snažím propagovat další cestou a současně se u toho pobavit...

Nyní navážeme docela ikonickou hrou. Hrou, s kterou jsme to tady před lety otevírali a v době kdy se tady začínal tvořit obsah a tým kolem portálu, se čekalo na dokončení posledních prací a oficiální zveřejnění překladu k první verzi, aby se následně začalo pracovat na překladu jeho vylepšené edice, rovněž po dohodě @PredatorV s Larian Studios o podpoře a následném oficiálním zveřejnění.

Je škoda, že se k hraní dostávám až dnes, ale mnozí jistě uznají, že jsou hry, které stárnou pomaleji než jiné a na dobré zážitky z dobré hry není nikdy pozdě.

Tedy vás všechny srdečně zvu na můj kanál, kde se dnes (15.5.19), v cca 20:30 a v následujících dnech, budeme zabývat světem Divinity: Original Sin EE.

• To se mi líbí To se mi líbí x 2
    Naposledy upravil: 16 Květen 2019

Sdílejte tuto stránku