1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Novinka Stream z Anno 1800 otevřené bety + ukázka češtiny

Téma ve fóru 'Bleskovky' založil Leffi, 14 Duben 2019.

 1. Leffi

  Leffi Švábovládce Tým překladyher.eu

  Je to zhruba dva měsíce co jsme si v uzavřené betě ukázali ochutnávku Anno 1800, během které mě navštívil @Jetro a jen tak mimochodem se zmínil, že by hra byla přeložitelná což doložil ukázkou fotky ze hry, kde měl zkusmo přeložené menu hry s diakritikou. Tedy získání textů a zpětné vložení bylo možné.

  Na přímou otázku, zda se do překladu pustí mi však odpověděl vyhýbavě, protože hra textů obsahuje skutečně mnoho a vzhledem k několika překladům z poslední doby, které byly spíše k menším titulům indie studií a kteréžto hry dostávali poměrně časté aktualizace si nebyl jist, zda by se do tak velkého překladu, jako je Anno 1800 měl pouštět a na víc si chtěl dát od překladů chvilku pauzu.

  Nechal nás v napětí dva měsíce, aby den po bleskovce darebák vyrukoval s informací, že nejen že bude Anno 1800 překládat, ale že má zhruba třetinu hry už přeloženou a jako takový malý bonus, že by mi půjčil češtinu k ukázce do plánovaného streamu z Anno 1800 tuto neděli (dnes, 14.4.19 ).

  Měl jsem v plánu streamovat přes den ukázku z hraní Anno 1800, které je celý víkend v otevřené betě, což stále platí, ale bude to tedy rozděleno na dvě části.
  Od cca 12:00 pojedu volnou hru, kde se přes den pokusím ukázat maximum ze hry a jejích možností a pak po pauze, během které večer obstarám děti, se v cca 20:30 vydám do zveřejněné příběhové první kapitoly, kterou by měl mít @Jetro a @Ralph Shepard přeloženou a která poslouží nejen k ukázce příběhové části, ale rozpracované češtiny.

  Edit.: Vysílání máme za sebou a po celkem 6 hodinách ve hře přes den, jsme si dali ještě večer 2 hodinky s ukázkou Jetrovi a Ralphovi češtiny. Samozřejmě co čert nechtěl, trochu se mi pohnul zvuk ve videu, ale i tak je to koukatelný. Děkuji všem kdo jste dorazili, bylo super si s vámi pokecat nejen o hře, ale i překladech.
  Přikládám záznam z večerní části, kdo bude mít zájem, denní je uložená na kanálu.
  Profil překladu: Anno 1800
   
  • To se mi líbí To se mi líbí x 1
  Naposledy upravil: 15 Duben 2019
 2. Jetro

  Jetro Člen

  Jen bych rád dodal, že to není one-man show, na překladu se podílí také @Ralph Shepard ;)
   
 3. Leffi

  Leffi Švábovládce Tým překladyher.eu

  Omlouvám se, jak je člověk zvyklý že jedeš většinou sólo, tak jsem to úplně zazdil, že jste dva :) Upravím text, aby to korespondovalo s realitou...
   
 4. Leffi

  Leffi Švábovládce Tým překladyher.eu

  Přihodil jsem záznam večerní části.
   
 5. Diky za vasi píli..jen kdyby byla uz nejaka beta ke stazeni na pribeh.mise :)
   

Sdílejte tuto stránku