1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Stormworks 0.10.11

Hrajem si na záchranáře v mega komplexním sandboxu.

 1. Decker

  Decker Člen

  Decker přidal nový překlad:

  Stormworks - Hrajem si na záchranáře v mega komplexním sandboxu.

  Zjistěte více o tomto překladu...
   
 2. Decker

  Decker Člen

  Překlad je sice takřka hotov, nicméně autoři hry přidávají aktualizace i několikrát denně! Proto zatím vyčkám na "klidnější" verzi beta, kde nebudu muset upravovat či přidávat texty každý den. Tak časté aktualizace češtiny jsou pro mě dlouhodobě neudržitelné. Samotný překlad jsem musel pojmout naprosto volného překladu co se týče technického rozhraní. Držet se striktně anglické verze tak se obávám ,že překlad by byl jedna velká nepochopitelná slátanina.

  Dočasně tedy překlad stagnuje, ale stále hru sleduji i hraji 700h nahráno a jak jsem zmínil bude dokončen jakmile se hra dostane alespoň do bety.

  Děkuji za pochopení.
   
 3. Leffi

  Leffi Švábovládce Tým překladyher.eu

  Ahoj,

  profil češtiny vykazuje prvky neaktivity a jako takový porušuje pravidla portálu. Vyjádři se prosím, zda překlad pokračuje a aktualizuj profil překladu. @Decker

  Pokud zůstane tento koment bez odezvy, bude profil 6.3.2020 smazán.
   
 4. Decker

  Decker Člen

  překlad jede.
   
 5. Decker

  Decker Člen

  Překlad je hotov cca z 99% ovšem bez korekce a testování. Spíše čekám na vydání verze hry 1.0 kdy by se neustálé aktualizace hry mohli trošku ustálit.
   

Sdílejte tuto stránku