• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Novinka 

Steam slaví lunární Nový rok

Sotva si jeden oddechne od jedněch slev, přispěchá Steam se slevami novými.

Krom nejnovějších titulů je ve slevě snad úplně všechno!
Nicméně napadlo mne, že kdo by nevěděl co pořídit, může si zobrazit seznam všech her, které obsahují příznak české lokalizace:

Seznam her ve slevě podle češtiny

Už je toho vcelku pěkná řádka, tak neváhejte a udělejte si nějakou tou hrou radost.

Je přeci ten Nový rok!
 
  • To se mi líbí
Reactions: Hrnek
Jsem tam hned za Pillars of eternity a Divinity original sin Enhanced edition. A za vsechno muzete vy protoze jsem si u vas precetl ze budou brzo ceske preklady :DDD
 
A na Humble Bundle můžeš mít k Far Cry 3 ještě navíc Splinter Cell Blacklist, Call Of Juarez Gunslinger, Rayman Origins, Assassins Creed Chronicles China a další hry ještě přibudou. A to vše také za 200kaček.
 

Kamil

Čestný člen
Člen
@kevin36 Účet v bance dnes už mají děti od narození, včetně karty. Banky se v takových nabídkách dětských kont předhánějí. Takže nic z toho opravdu není překážka, pokud jsi rozumný a máš rozumné rodiče.
 

kevin36

Člen
No rodiče už mám dávno po smrti jen prostě nechci sponzorovat vyžírky z bank. Far cry 3 už sem koupil za 202 to je pecka jen se snažím nakupovat tam kde není potřeba karty a konta.
 
Top