1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

State of Decay 27 (14.6.23.5340)

Kompletní čeština včetně 2 DLC

1. DeHet

DeHet Člen

PřekladyBOT přidal nový překlad:

State of Decay - Kompletní čeština včetně 2 DLC

Zjistěte více o tomto překladu...

2. Swayvill

Swayvill Čestný člen

Zdravíčko, na Steamu je v současni k dostání jen reedice State of Decay: Year One Survival edition. Předpokládám, že tenhle překlad funguje jen na původní verzi, co?

3. michalss

michalss Člen

mozna by nebylo spatny se zeptat tvurce... ano funguje pouze na originalni verzi hry protoze jsem nemel cas to prevadet na gOTY

4. Mateu

Mateu Člen

nevíte někdo jestli se plánuje to převést i na State of Decay: Year One Survival edition, když už je to přeložené?

5. UNKOWN14300

UNKOWN14300 Člen

I me by zaujímalo jesti se to dá preportovat.

6. prudislavCZ

prudislavCZ Člen

mam dojem že michalss se někde (asi u mrazíka) vyjadřoval , že když ho to to Dehet co to překládal požádá tak to poupraví (nových textů moc neni), ale ted mam dojem se oba soustředí na GTA5

7. zdravim mohl by nekdo poradit stahl sem si tuto cestinu a at stahnu tu hru stahnu odkud koliv tak cestina mi porad pise ze to chce tu 27 verzi... a tak mi ta cestina nejde nainctalovat muzete mi na tu verzi nekdo hodit odkaz prosim?:)

8. Mordrull

Mordrull Člen

State of Decay: Year One Survival edition ?

Bude se převádět čeština ?

Děkuji

Naposledy upravil moderátor: 24 Březen 2016
  9. prudislavCZ

prudislavCZ Člen

no překlad měl na starosti michalss a jeho tým (dehet,...) a ti maj ted na starosti překlady Dragons Dogma a Rise of the Tomb Raider , takže dřív než dokončí tyhle 2 projekty bych to asi nečekal , ale kdo ví třeba někdy překlad nakonec bude

10. Franc0

Franc0 Člen

Ahoj,u CZ překladu je chyba.....některe nápovědy se nezobrazují celé,a každá postava sklonujě v mužském rodu !

11. Zdravím bude přeportován překlad State of Decay: Year One Survival . Myslím že nejsem sám kdo ji vyhledává.... Děkuji

12. prudislavCZ

prudislavCZ Člen

no mam dojem že na překladu dělalo jádro týmu Lokalizace.net , kdysi v době překladu GTA5 jsem se ptal byla odpověď .... možná až po dodělání GTA5 :D
    od tý doby uplynulo hodně času a tým si projketů nabraly ještě více (momentálně obří překlady Nier Automata a Mass Effect Andromeda + občas updaty jejich starších CZ)

Jako bylo by super kdyby se k tomu vrátili, ale moc šancí tomu nedávam vzhledem k tomu že z důvodu moc práce už i vzdali updatování GTA5

13. Franc0

Franc0 Člen

Ahoj,bude se tedy CZ updatovat na verzi YOSE? myslim ze je skoda ze tu je jen stara verze....

Sdílejte tuto stránku