• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
State of Decay

State of Decay 27 (14.6.23.5340)

DeHet

Člen
PřekladyBOT přidal nový překlad:

State of Decay - Kompletní čeština včetně 2 DLC

Zombie rubárna, kterých podle všeho není nikdy dost, se dočkala téže lokalizace od překladatele Deheta.

Čeština obsahuje, kromě základní verze hry, i přeložené dva DLC balíčky Breakdown a Lifeline.

Tímto Dehetovi děkujeme za svolení ke zveřejnění.

Údajně není čeština dostatečně otestovaná, protože testeři tvůrcům dlouho nevydrželi. Kdyby jste tak narazili na nějaké potíže nebo chyby v překladu, dejte nám vědět v přidruženém fóru a postřehy předáme tvůrci.
Zjistěte více o tomto překladu...

Swayvill

Čestný člen
Zdravíčko, na Steamu je v současni k dostání jen reedice State of Decay: Year One Survival edition. Předpokládám, že tenhle překlad funguje jen na původní verzi, co?

mozna by nebylo spatny se zeptat tvurce... ano funguje pouze na originalni verzi hry protoze jsem nemel cas to prevadet na gOTY

Mateu

Člen
nevíte někdo jestli se plánuje to převést i na State of Decay: Year One Survival edition, když už je to přeložené?

prudislavCZ

Prémiový člen
Člen
Dárce překladyher.eu
mam dojem že michalss se někde (asi u mrazíka) vyjadřoval , že když ho to to Dehet co to překládal požádá tak to poupraví (nových textů moc neni), ale ted mam dojem se oba soustředí na GTA5

zdravim mohl by nekdo poradit stahl sem si tuto cestinu a at stahnu tu hru stahnu odkud koliv tak cestina mi porad pise ze to chce tu 27 verzi... a tak mi ta cestina nejde nainctalovat muzete mi na tu verzi nekdo hodit odkaz prosim?:)

Mordrull

Člen
State of Decay: Year One Survival edition ?

Bude se převádět čeština ?

Děkuji

Naposledy upraveno moderátorem:

prudislavCZ

Prémiový člen
Člen
Dárce překladyher.eu
no překlad měl na starosti michalss a jeho tým (dehet,...) a ti maj ted na starosti překlady Dragons Dogma a Rise of the Tomb Raider , takže dřív než dokončí tyhle 2 projekty bych to asi nečekal , ale kdo ví třeba někdy překlad nakonec bude

Franc0

Člen
Ahoj,u CZ překladu je chyba.....některe nápovědy se nezobrazují celé,a každá postava sklonujě v mužském rodu !

P

pushkin

Návštěvník
Zdravím bude přeportován překlad State of Decay: Year One Survival . Myslím že nejsem sám kdo ji vyhledává.... Děkuji

prudislavCZ

Prémiový člen
Člen
Dárce překladyher.eu
Zdravím bude přeportován překlad State of Decay: Year One Survival . Myslím že nejsem sám kdo ji vyhledává.... Děkuji
no mam dojem že na překladu dělalo jádro týmu Lokalizace.net , kdysi v době překladu GTA5 jsem se ptal byla odpověď .... možná až po dodělání GTA5 :D
od tý doby uplynulo hodně času a tým si projketů nabraly ještě více (momentálně obří překlady Nier Automata a Mass Effect Andromeda + občas updaty jejich starších CZ)

Jako bylo by super kdyby se k tomu vrátili, ale moc šancí tomu nedávam vzhledem k tomu že z důvodu moc práce už i vzdali updatování GTA5

Také se přimlouvám mám tuto verzi doma ale čekal jsem na češtinu dnes jsem se rozhodl si jí spustit s češtinou která je ale najednou čtu že není na tuto verzi takže sklamán a opět čekat
:( a na steamu už není v prodeji

Naposledy upraveno:
Viz výše je zde zmiňován odkaz na češtinu do YOSE verze hry na stránkách: http:confused:/lokalizace.net/
Silně zde nedoporučuji... čeština je doslova strašná, je to dle všeho překládáno bez jakéhokoliv kontextu, ba dokonce se nebere moc v potaz ani pohlaví postav.
Tyto věci by se dali při troše fantazie snést, nicméně chybí tam i dost textu a místo originální angličtiny je tam vepsána pouze chybová hláška (zde bude nejspíš problém v zastaralé verzi).