1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

State of Decay The Year One Edition

Téma ve fóru 'Chci přeložit / Hledám překlad' založil UNKOWN14300, 5 Leden 2016.

?
  1. Ano

85 hlas(ů)
    100,0%
  2. Ne

0 hlas(ů)
    0,0%
  1. UNKOWN14300

UNKOWN14300 Člen

Zdravím.
    Dala by se čeština preportovat na tuto verzi hry ?

2. UNKOWN14300

UNKOWN14300 Člen

Promiňte.
    V hlasování mělo být či stě za preportování češtiny.

3. prudislavCZ

prudislavCZ Člen

S timhle mam dojemm musíš na michalsse a tým kolem něj (ale ty asi ted budou mít plný ruce práce s Dragons Dogma)

4. Mordrull

Mordrull Člen

Ano, taky bych chtěl požádat o předělávku češtiny na State of Decay: Year One Survival edition
    Děkuji

5. UNKOWN14300

UNKOWN14300 Člen

Michalss,ktěrej je teď zaněprázdněný s Dragon Dogma a Rise of the Tomb Raider,to teď nebude překládat ale překlad nevylučuje.

6. prudislavCZ

prudislavCZ Člen

no vzhledem k tomu že má tým teď v plánu novýho Batmana tak bych předělání SoD: YOSE asi moc nečekal :cry:

7. None

None Člen

Mám původní SoD. Nepřipadá mi, že ta nová verze je o moc lepší. Nebo mi něco uniklo?

8. D3c0

D3c0 Člen

kedy sa pustia do tejto verzie?? :)

9. prudislavCZ

prudislavCZ Člen

Taky bych se přimlouval , Batman i QB už dodělali , poidle všeho teď upravují ROTTR češtinu na včerejší patch ... snad se tedy pak vrátí k Stae of Decay :o o:

10. UNKOWN14300

UNKOWN14300 Člen

Já ti nevím prudislave. Myslím že možná se tomu budou věnovat po dokončení překladu Dishonored 2.

11. prudislavCZ

prudislavCZ Člen

nevim no , já mam takový podezdření že se k tomu už asi vracet nebudou :( ale sám michalss či někdo jiný z jeho týmu se zatim nevyjádřil takže kdoví

Sdílejte tuto stránku