1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

State of Decay The Year One Edition

Téma ve fóru 'Chci přeložit / Hledám překlad' založil UNKOWN14300, 5 Leden 2016.

?
  1. Ano

140 hlas(ů)
    100,0%
  2. Ne

0 hlas(ů)
    0,0%
  1. UNKOWN14300

UNKOWN14300 Člen

Zdravím.
    Dala by se čeština preportovat na tuto verzi hry ?

2. UNKOWN14300

UNKOWN14300 Člen

Promiňte.
    V hlasování mělo být či stě za preportování češtiny.

3. prudislavCZ

prudislavCZ Člen

S timhle mam dojemm musíš na michalsse a tým kolem něj (ale ty asi ted budou mít plný ruce práce s Dragons Dogma)

4. Mordrull

Mordrull Člen

Ano, taky bych chtěl požádat o předělávku češtiny na State of Decay: Year One Survival edition
    Děkuji

5. UNKOWN14300

UNKOWN14300 Člen

Michalss,ktěrej je teď zaněprázdněný s Dragon Dogma a Rise of the Tomb Raider,to teď nebude překládat ale překlad nevylučuje.

6. prudislavCZ

prudislavCZ Člen

no vzhledem k tomu že má tým teď v plánu novýho Batmana tak bych předělání SoD: YOSE asi moc nečekal :cry:

7. None

None Člen

Mám původní SoD. Nepřipadá mi, že ta nová verze je o moc lepší. Nebo mi něco uniklo?

8. D3c0

D3c0 Člen

kedy sa pustia do tejto verzie?? :)

9. prudislavCZ

prudislavCZ Člen

Taky bych se přimlouval , Batman i QB už dodělali , poidle všeho teď upravují ROTTR češtinu na včerejší patch ... snad se tedy pak vrátí k Stae of Decay :o o:

10. UNKOWN14300

UNKOWN14300 Člen

Já ti nevím prudislave. Myslím že možná se tomu budou věnovat po dokončení překladu Dishonored 2.

11. prudislavCZ

prudislavCZ Člen

nevim no , já mam takový podezdření že se k tomu už asi vracet nebudou :( ale sám michalss či někdo jiný z jeho týmu se zatim nevyjádřil takže kdoví

12. PirosCz

PirosCz Prémiový člen Člen

Je škoda to neupravit na tuto verzi, když je čeština hotová, mi neříkejte že tam je tolik novýho textu. Pls o úpravu češtiny,hru jsem v koupil akci a byla by škoda si jí neužít v CZ , jako to chce dalších 130 lidí.

Sdílejte tuto stránku