• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Startup Company

Startup Company 1.04

Jetro

Překladatel
Člen
Jetro přidal nový překlad:

Startup Company - Simulátor startupové IT společnosti

Popis hry

Startup Company je byznysový simulátor, v němž se stáváte výkonným ředitelem nově vzniklé společnosti. Vaším úkolem je vytvořit vlastní webovou stránku a prosadit se proti největším technologickým gigantům na planetě!

Profil hry na Steamu

Ukázka češtiny

Známé problémy
Během...
Zjistěte více o tomto překladu...

Macapek

Člen
Chtěl bych říci pro lidi co mají GOG verzi že to funguje i na ní. Stačí v instalátoru zadat cestu. Děkuji za češtinu překladatelům

Jetro

Překladatel
Člen
To vím, ale ten překlad je dost mizerné kvality (je k nahlédnutí i přímo ve složce s hrou), takže jsem udělal vlastní mimo ten nástroj. Navíc jestli se nepletu, oni s tím překladem začali později než já, profil tady mám už od července 2019 (cca kolem bety 23.11). Bohužel ta kvalita je prostě úděl masového komunitního překladání, kdy tam může přispívat kdokoli, kdo si jen trochu myslí, že ovládá češtinu a angličtinu.

Ale samozřejmě až (resp. jestli) dokončí ten překlad přes Localizor a objeví se přímo ve hře, nechám na každém, který z těch překladů bude chtít používat.