1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Doporučené Novinka Startuje překlad k Fallout 76

Téma ve fóru 'Bleskovky' založil Leffi, 30 Listopad 2018.

1. eliska

eliska Člen

Ahoj, taky jsem ráda za jakýkoliv překlad, ať už je přínosem pro kohokoliv.
    Viděla jsem betu nebo již komplet mód do Fallout: New Vegas - Fallout: New California. Tak snad to někdy v budoucnosti klapne;)

2. Zemla

Zemla Člen

[QUOTE="aa...[/QUOTE]
    samozrejme ze mi to je jedno a je to ich pravo.Povedal som snad nieco ine?
    To tu naozaj nikto nemoze povedat uz ani nazor? :D
    Sorry, poviem ho.Vyjadril som sa k tomu ze je to blbost a hlupost prekladat tuto hru.Je kopu inych co by si to zasluzili viac a malo by to vacsi zmysel ako tuto mrtvu hru bez NPC hlavne multiplayerovku....

ale vidis... odpovede som sa nedockal :D
    Je to taky hura preklad.

Ale preco nie, urobi to par ludom radost a ked to tesi prekladatelov..........ako budu riesit pripadne problemy s prekladom po nejakych updateoch...kedze je to online multy hra ...

• To se mi nelíbí To se mi nelíbí x 2
  3. Však je můžeš začít překládat... Kdo ti brání???

Prozradím ti malé tajemství... Pokud ten překlad pomůže a udělá radost byť jedinému hráči, tak zbytečný není... Protože zbytečnost se (naštěstí) neřídí tvým názorem, či dojmem, ale tím, zda-li ho někdo využije a zda-li někomu udělá radost... A dle reakcí zde, je těch hráčů víc než dost...

Takže ty se budeš muset naučit žít s tím, že jediné, co je zde zbytečné je tvé hodnocení, který překlad je, či není zbytečný... ;)

• To se mi líbí To se mi líbí x 2
    • To se mi nelíbí To se mi nelíbí x 1
  4. Iver

Iver Člen

Dohromady k dnešnímu dni máme nějakých 219 stažení češtiny. Což není špatné za dva týdny od doby kdy jsme neměli ani řádek a na to že jde o coop hru. Denně se ptají hráči na updaty či kde češtinu seženou. Takže hurá překlad to určitě není. O tom svědčí i to, že máme v týmu programátora, dva překladatele, streamera a redaktora překladů her a člověka stojícího za překladem Falloutu 4. Problémy s updaty nejsou. Už takto proběhli dva a čeština je vždy připravena na novou verzi ještě dříve, než nahodí servery. Když pominu první hodnocení češtiny kde byl hlavně problém technického rázu, reakce jsou velice kladné. Co více, píší nám hráči že nám děkují a že teď rozumějí i tomu málu co už přeloženo je. A že díky češtině přemluvili své kamarády ke koupi.

Co se týče hry samotné, po posledním updatu je hra velice dobře hratelná a i komunikace Bethesdy s fanoušky se hodně zlepšila. Za rok už může být hra úplně jinde. Může být i lepší než samotná čtyřka. I ta NPCčka postupem času přibydou jak se budou otevírat nové vaulty.

• To se mi líbí To se mi líbí x 3
  5. Zemla

Zemla Člen

Moja lenivost mi brani prekladat.Nic ine.Radsej pridem sem a napisem aka je to chujovina prave tento odpad prekladat.
    Nj musim sa stym zrovnat no...snad to zvladnem.

Ale stale som nedostal odpoved na moje otazky ako to bude zo supportom z dlhodobeho hladiska, ked pride nejaky zaujimavy patch a rozmlati ten preklad :)
    A obsah tam bude pribudat, menit sa kedze je to online hra a ako taka je to zivsie ako pri offline hre.
    Hovorim nemam stym problem, ja svoj cas nesplachujem za tento trash :) kazdeho volba

Och co sa tyka hry samotne....ved idioti z bethesdy nevedia ani spravit poriadny widescreen na 21:9 , len upravili ini file ale rozhasilo to UI
    zase musela mod komunita pomoct.
    Ta hra je joke.
    Nechapem ze je v dnesnej dobe este akceptovatelne pre hracov taketo nieco prijat a vobec hrat.
    Naroky niektorych ludi su neskutocne nizke.

Kazdopadne prekladatelom prajem chut a silu preklad dokoncit a vsetkym hracom co to hraju nech maju co najmenej bugov a modlia sa za mod komunitu nech im hru zacne opravovat.Lebo to sa deje pri tejto hnilej a lenivej firme ktora tlaci svoj old gen engine vsade kde sa da.A neopravuje bugy v enginu zname uz od dob Fallout 3.

po slaboduchom Fallout 4 prisla dalsia stoka Fallout 76 GJ bethesda.
    A to som mal Bethesdu rad.
    A stare Fallout 1 a 2 su najlepsie, potom to uz islo do .....

• To se mi nelíbí To se mi nelíbí x 3
  6. Iver

Iver Člen

Dobrý den. Na otázku jsme již odpověděli výše. Jakmile vyjde patch, čeština je námi aktualizována a připravena ještě dříve než se nahodí servery. Už proběhli patche 2. Co se týče Bethesda her, musí se brát vždy jako takový základ pro tvorbu módů. Až moderská činnost dělá z Bethesda her ty nejlepší. Fanoušci to vědí a proto na oficiální podporu módů počkají. Hráči, kteří to nechápou, zůstávají u negativních komentářů nebo hru grindují, bugují a po týdnu či dvou na ni rezignují. Zdravé jádro hráčů zůstává, snaží se komunitu posunout dále svou pomocí a neustále tlačí na vývojáře aby hra byla lepší.

• Souhlasím Souhlasím x 1
  7. Zemla

Zemla Člen

takze je v poriadku vlastne vydat nedorobenu hru plnu bugov a este to podporit peniazmi....prave mi odfuklo parochnu a vyzlieklo slipy.WoW.

Musi se brat ako takovy zaklad...pro tvorbu modu.WTF...ja si myslim ze zakaznici maju dostat za svoje peniaze aspon opraveny produkt.Ale co ja vlastne viem ze ano.Som len hrac z doby ktora pamata atari, amigu, commodore, didaktiky atd.

Zdrave jadro zustava = ludia bez kritickeho myslenia, ludia co podporuju taketo chovanie Bethesdy a su radi za cokolvek co im predhodi.
    Ja som si uz povedal po Falloute 4 DOST...!
    Som fanousek Fallout sveta ale nebudem konzumovat splasky.
    Kvoli ludom ako si popisal to vypada tak ako to vypada...

Asi sa nezhodneme.....ja si len prajem KVALITNU hru bez toho aby bola rozbita aby sa muselo cakat kym sa dokonci ked si ju uz kupim.Bez toho aby MOD KOMUNITA musela hru dokoncit.
    Uz chcem fakt novsi engine...vypada to hrozne odpudivo ako z minuleho storocia.Ta starost je tam naozaj poznat.

no nic majte sa tu pekne a uzivajte si hru ked vas bavi.
    Ja pockam na nove elder scrolls kde asi bude rovnaky engine a zahram si to asi rok ci dva po release ked to bude ako tak fixnute a mod komunita prida hires textury a ine vychytavky...aby sa to dalo vobec hrat.

8. Zemla

Zemla Člen

[QUOTE="Ze...[/QUOTE]
    aj tie framedropy na ps4 su urcite zabava co som mal moznost vidiet kks...su ludia co zozeru aj h...o a este si pochvaluju

btw dataminingom ludia zistili ze sa chystaju lunchboxiky....teda lootboxiky...tesite sa? Dufam ze sa to nestane ale je to vo filoch pripravene takze.....

9. Apoliener

Apoliener Tým COTT Člen

Docela mě fascinuje tvé zaujetí hrou, která tě evidentně velmi irituje, já osobně taky nejsem zastánce Fallout 76, ale určitě bych tak vehementně necpal svůj názor někomu, kdo hru překládá a zřejmě ho baví.

• To se mi líbí To se mi líbí x 4
  10. Milhousek

Milhousek Moderátor Tým překladyher.eu

@Apoliener Bohužel takový lidi jsou a to ve všech různých odvětvích. Určitá věc se někomu nelíbí a tak vyloženě nutí druhým svůj názor. Jen takové odbočení od tématu.

11. burlanek

burlanek Člen

Tak hlavně aby to po dokončení ještě někdo hrál a čeština nebyla zbytečná :D

12. faustchlapik

faustchlapik Člen

Tak prý Bethesda banuje hráče Falloutu 76 za použití modu a pak pošle e-mail kde nabízí obnovení účtu za esej na téma ,,škodlivosti modu vůči komunitě", což se mi zrovna u Bethesdy (která neopraví ve svých hrách skoro žádný bug a spoléhá na komunitu, že to udělá za ně ) jeví jako vyloženě :ap:.

13. Nutno ovšem poznamenat, že primárním zdrojem této informace je jeden youtuber od kterého tu informaci přebrali všechny ty herní servery, které tuto informaci uveřejnili... Bethesda nic takového nepotvrdila... I když, pravda, ani nevyvrátila... V každém případě není tato zpráva (zatím) z nějakého kompetentního zdroje...

14. škoda dobrých prekladateľov na niečo také, možno by sa trebalo šetriť na novy elder scrolls

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
  15. newim no:D jak chceš tohle proboha překladat je to online mmo v early acesu a to ani nepočitam eventy daily a jine veci překladat online? to jsi prvni :D good luck you will need it bro and dont smoke to much weeeddd ye:D

Sdílejte tuto stránku