• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

  • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
    Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Stardew Valley

Stardew Valley

a jak si v té kupě souborů našel co potřebuješ? jak se dá do těch nových souborů dosadit už hotovej překlad z minulých verzí, aniž by se smazal obsah kterej je tam navíc? a úplně nejlepší by bylo kdyby to ten novej obsah z verze 1.4 nějak zvýraznilo :D
 
Zdravím všechny, na překladu do verze 1.4 se právě teď pracuje. Zatím nejsem schopen říct, kdy přesně bude hotov, jelikož nového obsahu je v této verzi opravdu hodně, tak uvidíme jak práce bude odsýpat.
 
[QUOTE="Ts...[/QUOTE]
na kdy zhruba vidíš dokončení? potřebuješ pomoct?
 
Předem děkuji za upgrade překladu, moc se těším na nové rozšíření v češtině :)
 
Ahojky, bude čeština do Stardew Valley verze 1.4 ? Někdy občas hra spadne se starým překladem...
 
Zdravím všechny lidi i autory češtiny a chci vám řící, že mi hra padá v češtině. Když přepnu na Anglicky tak to jde ale já chci hrát cz :cry:
např. přijdu do truhlárny a kliknu na osobu a vyberu, že chci postavit budovy na pozemku a hra spadne. Nebo mám za ůkol prozkoumat komunitní budovu ale když chci vejít do vnitř tak hra spadne. Nejhorší je že se hra ukládá pouze po spánku, takže je to otravný přepínat mezi ENG a CZ.... Zkoušel jsem na Steamu ověřit integritu kdy se čeština odinstalovala a znova jí nainstaloval a dělá to pořád:(
 
pro: Michalaudi

Musíš počkat na aktualizaci češtiny 1.4. Když si přečteš předchozí komentář od Tsbooka tak tam píše že probíhá aktualizace češtiny 1.4.
Takže buďto počkat na aktualizovanou češtinu, nebo to hrát anglicky.
 
Ahoj, zrovna jsem si hru koupila a už se moc těším na český překlad :) Jakožto angličtinář - jelito funguju moc dobře, překlad se bude náramně hodit :happy:
 
Ahoj, čeština na aktuální verzi na steamu (1.4.3) padá v některých kritických momentech, jako je například konverzace s Robin nebo při cut scéně Komunitního centra, kterou i když přeskočit, hra následně padá i při vstupu do KC
 
Ahojte, ja to hrám cez steam na macbook air a funguje češtnia aj ked nespustím odznova hru, ale padá pri vstupe do komunitného centra alebo keď si chcem kúpiť niečo na farmu (kurník a pod) :/
 
[QUOTE="Ku...[/QUOTE] [QUOTE="Jo...[/QUOTE]

Ahoj, musíš počkať zakým čestina výjde na aktuálnu verziu. Asi pred mesiacom prišiel obrovský update so spustu textu. Takže treba počkať zakým prekladatelia novu verziu dokončia...
 
nedá sa aspoň tak urobiť aby mi išla anj a cz zároveň ? keď dám cestinu a prestavím jazyk na ANJ ani ma nepustil do hry hneď spadne
 
Teoreticky dá, ale trvalo by to stovky hodin dát to dohromady - na 100% to nikdo dělat nebude.
 
Ono stačí najít konkrétní soubory češtiny, které zaviňují padání, a nahradit je původními. Např. nahrazení souboru Stardew Valley EN\Content\LooseSprites\Cursors.pt-BR.xnb za původní Cursors.xnb opraví spoustu chybějících obrázků atd.

Škoda že se překladatel nevyjádřil k tomu, jestli nepotřebuje pomoc. Přes vánoce bych na to měl spoustu času.
 
Ahoj jen se chci optat, v jaké fázi je překlad na novou verzi Stardew valley. Děkuji
 
Dobrý den chci se zeptat jak to jde s překladem verze 1.4 Stardew Valley vím že není jednoduché překládat tolik nových informací ale ráda bych si už zahrála hru s češtinou.
 
nevím jestli to je chyba, ale Lewis je v češtině Luis;):shamefullyembarrased::shamefullyembarrased::shamefullyembarrased::shamefullyembarrased::shamefullyembarrased::shamefullyembarrased::shamefullyembarrased::shamefullyembarrased::shamefullyembarrased::shamefullyembarrased::shamefullyembarrased::shamefullyembarrased::shamefullyembarrased::shamefullyembarrased::shamefullyembarrased::shamefullyembarrased::shamefullyembarrased::shamefullyembarrased::shamefullyembarrased::shamefullyembarrased::shamefullyembarrased::shamefullyembarrased::shamefullyembarrased:furt čekám na tu češtinu 1.4
.
 
Nebo aspoň odpověď‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍prosím prosím...................................................................................................................................
 
[QUOTE="Ag...[/QUOTE]
Nečakal by som ani odpoveď ani samotnú češtinu. Takže tak no. :D
 
Proč mě nepřestává udivovat ta neskutečná netrpělivost okořeněná chytráckým proroctvím? Aktualizací češtiny už proběhlo tolik, že je daleko pravděpodobnější, že bude i tato a sotva dva měsíce od poslední zprávy, že se na tom dělá, ale že toho je tolik, že není jasný kdy to bude hotový mě teda nepřijde jako nějaká dlouhá doba, zvlášť když v tom byly vánoce a přechod do novýho roku. Hoďte se do klidu a nechte je žít.
 
[QUOTE="Ji...[/QUOTE]

To je způsobeno tím, že nevědí, co vše to obnáší.
 
Skôr vyjde 1.5 ako čeština pre 1.4............................................
 
Johnny99> Tak přestaň žvanit, připoj se k lidem, kteří češtinu na tuhle hru dělají a budeš jí mít rychleji. Nebo si udělej svůj překlad, to bude ještě lepší.
 
Myslíte že by mě vzali do týmu ? Ráda bych překládala a s angličtinou se chci zabývat i do budoucna.
 
Back
Top