• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

Stardew Valley

Stardew Valley

Mohu se zeptat kdy bude nová verze překladu ? Už se nemohu dočkat :) A také vám chci poděkovat za to co děláte :)
 
Zdravim, pokud preklad stoji na nedostatku casu prekladatelu, rad bych prilozil ruku k dilu, pokud to pomuze :)
 
Děkujeme za překlad hry, určitě si toho všichni moc vážíme. Už netrpělivě čekám na novou verzi :giggle:
 
Překladatel na ní pracuje určitě dle slov tak mu dejte čas. Kdyby za to překladatelé byly placeni tak by jistě výsledek byl mnohem dřív. Když to všichni dělají ve volném čase tak musíme mít strpení.
Každopádně si moc vážím té ochoty překladu.
 
Mám takový problém, že mám bugnutý skleník. Kamenný vstup není před dveřmi ale mezi skleníkem a tím kamenným vstupem je stín právě toho skleníku, který tam má být a díky tomu do něho nemůžu vejít. Podle mě to je díky tomu, že jsem hru vytvořila s češtinou, která je ale už zastaralá. Skleník byl bugnutý už od začátku, ale nevěnovala jsem tomu pozornost, protože to hraju poprvé. Když jsem teď založila hru v angličtině se smazanou češtinou, tak skleník bugnutý nebyl. Je šance to nějak opravit nebo jsem v háji a musím si založit novou hru :D ? Zkoušela jsem reinstal, ověřit soubory a nic nepomohlo. I přesunout skleník ale to taky nepomohlo. https://cdn.discordapp.com/attachments/337774601696313347/803255734879256626/unknown.png
 
aj ja mam ten istý problem, a riesim to tak ze keď potrebujem isť do skleníka, ulozim hru, pôjdem do menu, zmením jazyk napr. na Anglicky alebo nemecky a zapnem hru a skleník uz ide porobím čo treba ulozim hru a zasa ju zapnem s cz
 
No mně ten skleník bohužel nefunguje i když tam tu češtinu vůbec nemám. Ale to je hádám tím, že jsem ten svět založila už s tou češtinou. Ty jsi ten svět založil nejspíš v eng jazyce a až potom jsi přidal češtinu, tím pádem ti to funguje když ji odstraníš. :(
 
Já už jsem bohužel rozjela nový svět no :D Protože mám blbý pocit, že to nepůjde vyřešit.
 
Jojo. Psala jsem i na stardew forum a někdo už to stihl taky přede mnou, ale zatím ani já ani on jsme nedostali odpověď. :D
 
mám to fixnutý :giggle:, discord moderátor (MouseyPounds) mi upravil save, aby seděl na verzi 1.5
 

Přílohy

  • done.png
    done.png
    230,6 KB · Zobrazení: 42
ako to vypadaaa :) dufam ze si vsichni uzivaji zacatek roku 2021
 
Ptal jsem se Deidaraka a bohužel o tom nic neví a ani nemá kontakt na TSbooka. Takže nám nezbývá nic jiného než doufat
 
Back
Top