• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

  • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
    Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Stardew Valley

Stardew Valley

taktiež ten istý problém ako Rethon, akýkoľvek prístroj vyrobíte tak nefunguje, stroje ktoré ste mali ešte pred vložením CZ idú, ale keď ich presuniete alebo vytvoríte nový tak uz nefunguje :/
 
Mám stejný problém s pecí,nejde nic tavit :frown: . Hru mám taky zakoupenou na steamu.
 
[QUOTE="Re...[/QUOTE]
a instaloval si češtinu pomoci instalatoru nebo si přetáhnul soubory? já když nainstaloval češtinu přes instalator tak mi hra padala
 
Tak bohužel mám taky problém s pecí :( Snad se to rychle opraví. hru mám taky na steamu
 
ja to robím tak že: zapnem hru v anglickom jazyku, všetky stroje len vezmite (do inventara) a vlozte späť na miesto a zapnite si hru po česky a už pôjdu, len ak ich v českom jazyku vytvorite a polozite alebo presuniete tak uz nefunguju, ak ich polozite v anglickom jazyku tak vam budu fungovať aj v českom :)))
 
Zdravím,

Aktualizoval jsem soubory s překladem, kde by už tato chyba měla být opravena. Stačí jej znovu aplikovat.
 
A musíme začít od začátku ? ........................................................................ :)
 
Skvělá práce ! Všechno funguje jak má. Ten čas co jsem čekala se vyplatil.;):smile::kiss:
 
A musíme začít od začátku ? ........................................................................ :)

Pokud máte nějaké nově vytvořené objekty, které nefungují, stačí je vzít do inventáře a pak zase umístit do mapy.

Nebo že by to byla narážka na něco jiného?:)
 
Já bych s tím optimismem ještě raději počkal, dneska jsem to s aktualizovanou češtinou rozehrál znova a stále jsou ve hře chyby: Mapa neukazuje skutečnou polohu toho kde se opravdu nacházíte, mazlíček si někdy na noc ustele hned před dveřmi a nedostanete se do baráku, některé vedlejší úkoly z nástěnky nejdou splnit (Například shromáždi 20 kousků mědi a ukaž je Clintovi, i když jich máte v inventáři 25, clint si vezme 1 pouze jako dárek a v úkolech je ukázáno že jich máte pouze 6 ... Docela se děsím toho co ještě objevím .... :confused:
 
[QUOTE="Re...[/QUOTE]
tak to nebude češtinou ale hrou samotnou ..............................................
 
Prosím nevíte někdo proč mi to nejde stahnout ta čeština děkuji moc za odpověd
 
Našel jsem další chybku, vytvořená venkovní osvětlení položená v ČJ nesvítí, musí se přepnout na AJ a znovu položit aby se rozsvítila. Je to jen drobnost, tak neříkám, že to musí být hned :)
 
Zdravim doufam ze nebude vadit kdyz to zminim ale byl tu urcity zajem o hru v cz na android a dost lidem se to nepovedlo pocestit tak na uloz to je ke stazeni aktualni instalacka na android v cestine samozrejme je potreba mit hru koupenou protoze je tam pouze apk :) (staci vyhledat: stardew valley cz android ) Upload ale není můj nekdo pouzil cestinu odsud a moje prelozene ui pro android verzi .
 
Zdravím všechny, dneska vyšel velký nový update 1.5, bude prosím aktualizována čeština? :) Ta předchozí je boží, když by byla na programu nová verze překladu, ještě bych se startem farmaření posečkala :D
 
Zdravím,
moc děkuji Tsbook za dosavadní překlad.
Pokud bude mít zájem, tak bych se přidal k prosbě o přeložení nového update 1.5 :)
Rád podpořím nějakým donatem přes Paypal nebo na účet.
 
Také se přimlouvám za aktualizaci. Třeba konečně ženská se mnou začne něco hrát :D
 
ahojte, mam staru verziu cestiny tusim je to 1.4.5 a ked vysiel nový update hry 1.5 nevadi mi ze vsetko nie je prelozene, skor mi vadi to ze sa nemozem zucastnit ziadneho festivalu kedze ked tam pridem hra mi vypise error a a dalej nejde...viete nejak ako to opravit??
 
Odstranit češtinu, která je s dalšími verzemi Stardew Valley stále více nekompatibilnější.
 
Zdravím všechny, na aktualizaci překladu se nyní pracuje.
Aby se dal přeložit znovu veškerý obsah, bude překlad nyní používat SMAPI a Content Patcher, tedy se nám způsob instalace trochu změní.
Aktualizace překladu by měla vyjít někdy začátkem ledna, pokud vše dopadne jak má.
 
Ahoj, môžem sa opýtať ohľadom tej inštalácie prekladu? nakoľko to hrám na macbooku a doteraz som len prepisoval súbory, tak či budú aj v novej verzii dostupné súbory na prepísanie. Ďakujem
 
Už se nemůžu dočkat nové verze překladu. Je docela otrava přepínat jazyk zpět na EN před eventem. Jinak je překlad bez chyby.
Odvádíte skvělou práci s překladem :).
 
Neví se už jak to bude s překladem? Kdy by přibližně měl být.... Předchozí verze byla super.
 
Back
Top