1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Stardew Valley

Téma ve fóru 'Koš' založil Mordrull, 2 Březen 2016.

Stav tématu:
Nelze odpovídat na toto téma.
  1. Mordrull

Mordrull Člen

Zdravím chtěl bych požádat o překlad téhle nové hry.

Stardew Valley.

3,194 Uživatelů tuto hru na Steamu hodnotilo s celkovým výsledkem 98% Kladně
    Hra vyšla 26. února, 2016

Přitom jde o velmi chytlavou 2D hru, kde si budujete svou farmu, plníte ukoly, bojujete s monstry, těžíte a stavíte. atp

V současné době je nejprodávanější hrou na Steamu, dokonce než Tom Clancy The Division.

Zapomente na ty podobné Farm Hry v prohlížeči .. tohle je o hodně a to opravdu lepší než ty hry v prohlížeči ..

Já osobně jsem si hru stáhl, hrál jsem ji 5 minut a už si ji chci koupit a musím ji mít :D

2. Bulma

Bulma Člen

Jooo to bych taky chtěla :D hra je super :D pařím ji teď pořád :) je to jak Harvest Moon, ale lepší :p

3. Taky bych se přidal se žádostí o překlad.

4. Morte

Morte Člen

Ja sem podlehnul Factoriu, tak se taky pridavam s prosbou...Asi bych tomu taky propadnul:)

5. tu hru jsem si koupil a fakt je to navykový,jen ta anglina,rád se připojím k prosbě

6. Jetro

Jetro Člen

Ta hra je pro překlad strašně nepřívětivá. Texty roztahaný do milionů souborů po pár větičkách (které nejsou volně), některé věci jsou navíc hard-coded, takže se k nim nedá dostat. S fontama je to taky na dlouho. Každopádně nástroje na to už jsou, kdyby se do toho někdo chtěl pustit. A z ukázky je vidno, že to funguje.

Přiložené soubory:

• To se mi líbí To se mi líbí x 2
  7. Smrajdl

Smrajdl Člen

je to indie hra, podle me je skoro 100% sance, ze pokud by nekdo kontaktoval vyvojare, tak radi pomuzou s prekladem, urcite texty vyexportujou a pripravi i diakritiku + cestina potom bude oficialne na steamu

• To mě pobavilo To mě pobavilo x 1
  8. MicroZ

MicroZ Tým COTT Člen

Taky se přidávám s prosbou o překlad :) taková krásná odpočinková (a vysoce návyková :D ) hra :)

9. Mordrull

Mordrull Člen

Moc Prosím ujme se někdo překladu ? klidně bych i přispěl ..

10. deidarak

deidarak Člen

Zdravím všechny přítomné. Dneska jsem se tomu trochu věnoval a podařilo se mi vytáhnout soubory na překlad. Zkoušel jsem už přeložit i úvodní sekvence a podařilo se. Jediný problém jsou zatím Fonty, takže vše bez diakritiky a budu se tomu ještě chvíli věnovat a kdyby se podařilo naberu par lidí a pustíme se do překladu. Nikdy jsem nic nepřekládal a cením si lidí co to dělají. Když všechno vyjde zkusím napsat i autorům o oficializaci překladu. Zatím je Vše ještě ve hvězdách.

• To se mi líbí To se mi líbí x 3
    • Informativní Informativní x 1
  11. Hynnate

Hynnate Tým COTT Člen

zájem by byl dosti velký :)

12. Swayvill

Swayvill Čestný člen

@deidarak Držím palce. Dá se říct, jaký je rozsah textu celkově? Ideálně v normostranách (nějak mě nenapadá jiné porovnatelné měřítko).

13. Kamil

Kamil Administrátor Správce Tým překladyher.eu

@deidarak I když to bude bez diakritiky, tak je to pořád lepší, jak bez CZ.

14. Tsbook

Tsbook Člen

Zdravím, mohu nějak pomoci s překladem? Dokázal jsem zprovoznit češtinu (i s diakritikou) v dialozích postav a teď pokusně překládám a zkouším. Co jsem zjistil tak to nebude 100% překlad, protože některé texty ve hře jsou zakódované napevno přímo ve hře a bez modifikací je nelze změnit, ale například už dříve zmíněné dialogy a popisky věcí jsou podle mě proveditelné.

15. deidarak

deidarak Člen

Zdravím všechny. Tsbook myslím že za to že to zkusíme nic nedáme. Nejsem překladatel a moje angličtina místy pokulhává byť jsem chodil na kurzy AJ, ale jak se tomu člověk nevěnuje v životě je to zlé to známe všichni po škole + můj pracovní život je velmi pestrý a naprosto mě zaměstnává. I přes to bych se do toho rád pustil. Pořád lepší jak jen čekat a sedět na zadku. Tsbook napiš mi přes soukromou zprávu a domluvíme se jak to bude dále. Swayville nedokážu odhadnout neprocházel jsem to všechno jen začátek, rozhovory jsou roztahané po hodně souborech a podle roční doby a vůbec nálady postavy. Chvilku to trvat bude ;):)

Přeju hezký den, ja jdu po 38 h spát konečně :pigeon::yawn:

Stav tématu:
Nelze odpovídat na toto téma.

Sdílejte tuto stránku