1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

StarCraft II: Complete Collection

Téma ve fóru 'Koš' založil GARUSS, 14 Leden 2016.

Stav tématu:
Nelze odpovídat na toto téma.
  1. GARUSS

GARUSS Člen

Čo poviete na túto excelentnú Realtime Stratégiu ?
    Určite si zaslúži preklad !
    A po novom ako Blizzard pre usporiadal súbory by to malo byť už Ľahké alebo aspoň Uskutočniteľné. Bol by som rád keby sa na to niekto aspoň pozrie a dá vedieť či mám na 100% pravdu že nie je problém sa dostať k textom + ich aj vložiť s5 do hry.
    Ďakujem.

BTW: Napíšte aj Vy či máte o hru záujem alebo či by sa tu niekto taký našiel že by bol ochotní pomôcť s prekladom.

• Souhlasím Souhlasím x 4
  2. DarkhenCZ

DarkhenCZ Člen

On to zase změnili ? Protože od doby, co zakázali mody jsem to mohl hrát jen v offline modu s češtinou druhý díl první episody.

3. Sierpe

Sierpe Člen

Kampaň u téhle hry byla jedna z nejlepších mezi RTS vůbec co jsem kdy hrál
    . Wings of Liberty byl jediný díl který jsem s češtinou dohrál a je škoda že si ten příběh neužiji do konce. Stejně jako Diablo III. V tomhle mě Blizzard štve že zakazuje mody. Pokud by to byla pravda a vážně by Starcraft II šel do-přeložit byla by to pecka :)

• Souhlasím Souhlasím x 1
  4. GARUSS

GARUSS Člen

Na a práve na tom stojí moja otázka či sa to dá preložiť.
    A potrebujem aby sa vyjadril niekto kompetentní.

5. Sierpe

Sierpe Člen

Vážně nikdo ? :(

6. Barbar

Barbar Čestný člen Tým COTT

jak bych Vám to jenom řekl....překlad není reálný a to s prostého důvodu.

Při každém hraní si hra kontroluje integritu pakliže je něco změněno tak automaticky soubor nahradí aby odpovídal správné velikosti a verzy...aby lokalizace fungovala muselo by to jet čistě pořád offline a ani tak není vyhráno kvůli instalátoru který by hru házet do offu ( něco jako GTA 5) takže abych řekl upřímně tenhle projekt je mrtvý.

Naposledy upravil: 18 Leden 2016
  7. Sierpe

Sierpe Člen

Já vím právě jsem myslel že se něco změnilo. Škoda no :/

8. Smrajdl

Smrajdl Člen

vzdycky je reseni...stacilo by udelat cestinu na cracklou verzi hry, ta jde offline a bez reci, samozrejme ze jde jen o kampan a porozumneni pribehu

9. Leffi

Leffi Vládce trollů Tým překladyher.eu

@Smrajdl :D Tahle logika se mi líbí. Zrovna dnes, kdy jsem byl potrestán za to, že vlastním originál Max Payna 3 na Steamu, kdy jsem to prostě nespustil, protože Social Club má krámy, jsi mi vykouzlil úsměv na tváři. Přesně tak. Kašlat na originály a držme se překladů warezu, aby ti s originálkami skutečně trpěli!

"irony on maximum level"

10. Smrajdl

Smrajdl Člen

on je problem si vedle originalu nainstalovat i cracklou hru? mam spoustu originalek, ktery jsem radsi cracknul, protoze me vsechny ty ochrany lezli krkem, jmenovite uplay a vkladani CD do mechaniky

11. Leffi

Leffi Vládce trollů Tým překladyher.eu

Ne. Je problém s faktem, že bych podporoval vznik češtiny, která bude podporou warezu, protože jak dobrá čeština může podpořit i prodej hry na našem trhu, tak by taková mohla podpořit warez v šíření a to si nepřejeme. Je to velmi tenká hranice. Nicméně u mě takový nápad pochopení nenajde, ač by mi čeština u SC2 vůbec nevadila, naopak.
    Byl bych rád, aby se našel takový střelec, který by přesvědčil Blizzard, že češtinu do SC2 chce a poskytl mu texty, ale vzhledem k faktu, jak se má dál vyvíjet zrovna SC2, tak tu teď nikdo nemá takové kapacity, aby něco takového zvládl.

Stav tématu:
Nelze odpovídat na toto téma.

Sdílejte tuto stránku