1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Star Wars Jedi: Fallen Order

Nejnovější dobrodružství ze světa Star Wars

1. Godxon

Godxon Člen

Godxon přidal nový překlad:

Star Wars Jedi: Fallen Order - Nejnovější dobrodružství ze světa Star Wars

Zjistěte více o tomto překladu...

• To se mi líbí To se mi líbí x 2
  2. KorinCZ

KorinCZ Člen

Četl jsem že jsou texty volně na netu ještě před vydáním hry ,tomu říkám servis ještě aby tam šli i vrátit.:greyalien::p:smilie::jawdrop::giggle::dummy::mooning::mad1:

3. Super, moc předem dekuji za preklad. Ja si hry nejlepe vychutnam pokud jsou v cestine. Takze za me ještě jednou diky a drzim palce.

4. Hanziano

Hanziano Člen

Nejvíc nesnášenej dotaz pro překladatele...Kdy to asi tak bude? Jen jestli to stihnete do konce roku nebo až v novém roce když to půjde jak má? Hru už mám koupenou ale kvůli překladu jí hrát ještě nebudu. Držim palce ať to jde od ruky kucí.

5. Godxon

Godxon Člen

Aktuálně to nedokážu odhadnout. Za pár dní dám vědět.

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
  6. KorinCZ

KorinCZ Člen

Hele každej den jedno procento co to sleduju takže za měsíc je hotovo:greyalien::inlove::frown::dummy1::drowning::headphone::inlove::kiss::kiss::meh::unsure::stinkyfeet:

7. Mayki

Mayki Člen

Zvláštní matematika, listopad má 30 dní, každý den jedno procento, to určitě neudělá 100% překladu... :D:D:D

8. KorinCZ

KorinCZ Člen

8% počty mě nikdy nešly ale valí to rychle.:happy::finger::hurting::stig::linkme::snaphappy::geek::dummy1::joyful::mooning::nailbiting::shamefullyembarrased::redface::drowning::sick::muted::vamp::troll::stig::hilarious:

9. Hanziano

Hanziano Člen

Dneska se stáhnul update. Doufám že v něm nebudou měnit texty aby vám to nekoplikovalo práci v budoucnu.

10. HYPE AF. Snad se to dokončí brzo. Díky díky! Prosinec nebo leden ty **** tak brzo !!!!!!!!!!!!!! May the force be with you (cringe af ale musel jsem)

11. masomlejnek

masomlejnek Člen

Ahoj, rád bych tento překlad nějakým (finančním?) způsobem podpořil. Je tady nějaká možnost? AJ sice trochu ovládám, ale bohužel ne na takové úrovni, abych realtime četl titulky a jelikož jsem fanboy StarWars tak si tuto hru chci užít s CZ. Pokud byste potřebovali někoho na překlad lehčích textů, tak bych snad také byl schopen pomoci.

12. Godxon

Godxon Člen

Takhle rychle to půjde pravděpodobně pouze přes víkendy :D. Ale i tak dokončení vidím přibližně na ten leden.

Informace k finanční podpoře jsem přidal do profilu překladu.

13. Tak to je paráda, začali ste vo veľkom tempe, držím palce nech to odsýpa určite podporím

Lokolizácia bude funkčná aj na warez verziu?

14. masomlejnek

masomlejnek Člen

Super, litr letí dnes a další po překladu.

15. Godxon

Godxon Člen

Je to Unreal Engine, takže problém by to být neměl. Ale slíbit to nemůžu.

Sdílejte tuto stránku