• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Novinka 

Star Wars Jedi: Fallen Order se začíná překládat!

Jistě to všichni vyvolení cítili již delší dobu, ti méně citliví mohli pocítit vzedmutí síly dnes v ranních hodinách, kdy se chystalo velké zveřejnění tak dlouho očekávaného čehokoliv ze světa SW, co nebude hra pro více hráčů, ale pro jednoho a s pokud možno dobrým, silným příběhem.

Hra je venku a je mi velkou ctí, že můžu konstatovat, že chvilku před zveřejněním hry se @Godxon pustil do českého překladu, který doufejme mu půjde dobře od ruky a brzy si příběh užijí všichni bez větších obtíží.

Veškeré info bude @Godxon jistě postupně doplňovat v profilu překladu, stejně tak jistě ocení podporu a projev zájmu stran fanoušků tohoto nového počinu a překladů her.

Pokud vám přijde, že informací kolem této hry není nikdy dost, pak můžete zavítat na YT kanál Farflama, který zde zveřejnil přeložené video s rozhovorem jdoucím trochu do hloubky o některých mechanikách hry:

Nechť vás provází síla, drahouškové.

tomwolf3

Člen
uprimne toto je ten typ hry, kde je preklad uplne zbytocny...staci aj uplne zakladna znalost cudzieho jazyka...navyse pribeh tu hra az druhe husle

Aristarch

Člen
Super správa. Premýšľal som.. či si hru zahrám v Poľštine... ale ak bude preklad... tak počkám. Veľké dík za preklad chalani... a nech to ide od ruky :)

Aristarch

Člen
Nerozumiem tomu, čo tu na stránkach, ktoré sa venujú prekladom hier... hľadajú ľudia ako tento. VY preklad nepotrebujete. Baví vás ten hate?
uprimne toto je ten typ hry, kde je preklad uplne zbytocny...staci aj uplne zakladna znalost cudzieho jazyka...navyse pribeh tu hra az druhe husle

Super, moc se tesim. A velke diky. Urcite to není zbytecne, ja si hru vychutnam nejlepe prave v cestine. Zacnu to hrat az bude cestina hotova.

Mozek

Člen
Skvělé.
Když jsem si teď prohlížel, že to už vyšlo, tak jsem se sem na stránky šel naivně podívat jestli třeba někdo neudělá překlad...a opravu ano. Díky za to!

Leffi

Just another streamer
Tým překladyher.eu
@tomwolf3
Žádný překlad není nikdy zbytečný! I ten nejmenší překlad ke hře, kterou třeba proběhneš i bez textů, může posloužit někomu ke zdokonalení svých překladatelských schopností nebo někomu kdo by i těm pár větám nemusel rozumět a chtěl by. To je všechno se vším.

Dobré je také nezapomínat, že překladatelé si vybírají překlady podle toho co jim je blízké, neb když už se něčemu chtějí věnovat ve volném čase, je samozřejmě potřeba, aby je to bavilo.

Naposledy upraveno:
Taky děkuji, že jste se do toho pustili. Začal jsem to hrát s polským dabingem a polským textem. Takže si to užívám už teď. Ale samozřejmě s českými titulky to bude ještě lepší.

Zdravím, uděláte češtinu i na ps4 verzi, jako to je u fallouta 4? Nevím jak je to náročná hra, tak se rozhoduji na jakou plaformu si to pořídit?

Leffi

Just another streamer
Tým překladyher.eu
@Lukaso82
Tenhle dotaz patří spíše do přidružené diskuze v profilu překladu, kde to jistě překladatel sleduje spíš.

Za sebe bych jen podotkl, že podpora modifikací a tedy schopnosti dotlačit překlad i na konzole je v případě F4, od Bethesdy, mnohem lepší než tomu bude od EA, takže bych na překlad konzolových verzí nespoléhal.

Farflame

Překladatel
Člen
Dobré je také nezapomínat, že překladatelé si vybírají překlady podle toho co jim je blízké, neb když už se něčemu chtějí věnovat ve volném čase, je samozřejmě potřeba, aby je to bavilo.
Je to tak.

Mimochodem, na hru teď vyšel Skin Pack. Přidává to různé oděvy, místy trochu komické.... ale třeba je tam toho hodně.

zdravim rád bych vás finančně podpořil ale nevim učet.Jinak děkuji za překlad chci si hru koupit ale počkám.Díky

Super už sa nemôžem dočkať až si tu hru zahrám v češtine :) Hru som už dohral v angličtine ale v češtine by som si to užil o to viac hehe.

Koľko to ešte prosím bude trvať ? GJ inak :) Akurát hru chcem začať hrať tak či je už nejaký dostupný preklad

Nevím co tu někteří lidi píšou za bláboly ohledně toho že je zbytečné hru překládat ale nevadí. Já jsem toho názoru že proč hru nepřekládat když je ta možnost jí přeložit a jsou i lidi kteří se tím i zabývají a jsou ochotný to vůbec přeložit. Jen do toho klidně hru přeložte já vám fandím a přeji hodně štěstí překladatelskému týmu a ti kteří říkají že tyto hry je zbytečné překládat tak prosím jděte do háje :) Nikdy není zbytečné přeložit nějakou hru do našeho rodného jazyka jelikož vždy je lepší si zahrát hru v rodném jazyce a nemusí to být vždy kvůli tomu že někdo neumí anglicky ;) Když hold si myslíte že je to zbytečné tu hru překládat tak prosím aspoň sem nepiště ty vaše zbytečné komentáře a jděte si hrát hru v angličtině a plně hold ignorujte tento překlad protože když se někdo vůbec rozhodne o tak velkou věc jako něco přeložit a to zrovna tuto hru tak to asi moc zbytečné není jinak by se ten překlad logicky nedělal. Tímto je toto téma pro mě uzavřené a nebudu se dále k tomu jakkoli vyjadřovat.

nemohol by sa prekladu ujať niekto iný, keďže od Godxon-a sa ho žiaľ nedočkáme? veľmi som sa naň tešil, rovnako ako iste aj iní hráči a fanúšikovia SW. prosím :frown:

Naposledy upraveno:
Popravde cz mam hotovo do teto hry. Jde o translate test preklad... Nicmene sem to nikdy nepublikoval, protoze to nechci prasit tu hru. Nemate nekdo texty, to co bylo uz prelozeno ? No a cekla jsem jak to dopadne a byl si skoro na 100% jisty ze to nedopadne bohuzel. Proto jsem si to schoval ten preklad .. :)

Naposledy upraveno:

Leffi

Just another streamer
Tým překladyher.eu
Překlad byl smazán z portálu pro neaktivitu překladatele, neochotu informovat o stavu překladu fanoušky a komunikovat i s námi. Tím porušil pravidla serveru, která ukládají povinnost udržovat stav překladu aktuální, minimálně 1x za dva týdny. V tomto ohledu jsme byli benevolentní, neb jsme nechtěli vystupovat jako hlídací psy, ale rozmohl se nám tu takový nešvár, kterému je třeba udělat přítrž.

Je klidně možné, že překlad nějakým způsobem pokračuje a že možná i někde vznikne, ale v současné chvíli jsme zde měli matoucí informace, které jen vedli k další toxicitě, čehož si nepřejeme být účastni a do čeho si nepřejeme být zatahováni.