1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Doporučené Novinka Star Wars Jedi: Fallen Order se začíná překládat!

Téma ve fóru 'Bleskovky' založil Leffi, 15 Listopad 2019.

1. Leffi

Leffi Vládce trollů Tým překladyher.eu

Jistě to všichni vyvolení cítili již delší dobu, ti méně citliví mohli pocítit vzedmutí síly dnes v ranních hodinách, kdy se chystalo velké zveřejnění tak dlouho očekávaného čehokoliv ze světa SW, co nebude hra pro více hráčů, ale pro jednoho a s pokud možno dobrým, silným příběhem.

Hra je venku a je mi velkou ctí, že můžu konstatovat, že chvilku před zveřejněním hry se @Godxon pustil do českého překladu, který doufejme mu půjde dobře od ruky a brzy si příběh užijí všichni bez větších obtíží.

Veškeré info bude @Godxon jistě postupně doplňovat v profilu překladu, stejně tak jistě ocení podporu a projev zájmu stran fanoušků tohoto nového počinu a překladů her.

Pokud vám přijde, že informací kolem této hry není nikdy dost, pak můžete zavítat na YT kanál Farflama, který zde zveřejnil přeložené video s rozhovorem jdoucím trochu do hloubky o některých mechanikách hry:

Nechť vás provází síla, drahouškové.

• To se mi líbí To se mi líbí x 6
  2. uprimne toto je ten typ hry, kde je preklad uplne zbytocny...staci aj uplne zakladna znalost cudzieho jazyka...navyse pribeh tu hra az druhe husle

tomwolf3
    Tato zpráva od uživatele tomwolf3 byla vzhledem k negativnímu hodnocení skryta. (Zobrazit zprávu)
    • To se mi nelíbí To se mi nelíbí x 3
    • Co to proboha meleš?!? Co to proboha meleš?!? x 3
  3. pyshta69

pyshta69 Člen

[QUOTE="to...[/QUOTE]
    no napriek tomu sa na preklad teším.....................................

4. Farflame

Farflame Člen

Zbytečný není. Má to příběh a dialogů není málo (i když většinou nejsou dlouhé). A češtiny se dělají hlavně pro lidi, kteří nemají ani základní znalosti, nemyslíš?

• To se mi líbí To se mi líbí x 5
  5. Aristarch

Aristarch Člen

Super správa. Premýšľal som.. či si hru zahrám v Poľštine... ale ak bude preklad... tak počkám. Veľké dík za preklad chalani... a nech to ide od ruky :)

6. Aristarch

Aristarch Člen

Nerozumiem tomu, čo tu na stránkach, ktoré sa venujú prekladom hier... hľadajú ľudia ako tento. VY preklad nepotrebujete. Baví vás ten hate?

• To se mi nelíbí To se mi nelíbí x 1
  7. ex00svk

ex00svk Člen

Ja si pekne pockam a zahram pekne v CZ...super ze ste sa do toho pustili velke diki

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
  8. Super, moc se tesim. A velke diky. Urcite to není zbytecne, ja si hru vychutnam nejlepe prave v cestine. Zacnu to hrat az bude cestina hotova.

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
  9. Mozek

Mozek Člen

Skvělé.
    Když jsem si teď prohlížel, že to už vyšlo, tak jsem se sem na stránky šel naivně podívat jestli třeba někdo neudělá překlad...a opravu ano. Díky za to!

10. Leffi

@tomwolf3
    Žádný překlad není nikdy zbytečný! I ten nejmenší překlad ke hře, kterou třeba proběhneš i bez textů, může posloužit někomu ke zdokonalení svých překladatelských schopností nebo někomu kdo by i těm pár větám nemusel rozumět a chtěl by. To je všechno se vším.

Dobré je také nezapomínat, že překladatelé si vybírají překlady podle toho co jim je blízké, neb když už se něčemu chtějí věnovat ve volném čase, je samozřejmě potřeba, aby je to bavilo.

Naposledy upravil: 18 Listopad 2019
  11. Jste borci a vážím si vaší práce,jen tak dál Díky vám si můžu vychutnat hry v rodném jazyce.

12. Díky, zrovna u téhle hry bych se rád zaměřil na požitek s češtinou, abych nemusel louskat angličtinu a do toho sledovat cinematiky. Díky!

13. fantom333

fantom333 Člen

Taky děkuji, že jste se do toho pustili. Začal jsem to hrát s polským dabingem a polským textem. Takže si to užívám už teď. Ale samozřejmě s českými titulky to bude ještě lepší.

14. Zdravím, uděláte češtinu i na ps4 verzi, jako to je u fallouta 4? Nevím jak je to náročná hra, tak se rozhoduji na jakou plaformu si to pořídit?

15. Leffi

@Lukaso82
    Tenhle dotaz patří spíše do přidružené diskuze v profilu překladu, kde to jistě překladatel sleduje spíš.

Za sebe bych jen podotkl, že podpora modifikací a tedy schopnosti dotlačit překlad i na konzole je v případě F4, od Bethesdy, mnohem lepší než tomu bude od EA, takže bych na překlad konzolových verzí nespoléhal.

Sdílejte tuto stránku