• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

  • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
    Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Star Wars Battlefront II (2017)

Star Wars Battlefront II (2017) 1.8

Ahoj, včera jsem nainstaloval tuto češtinu na steamu, překlad je super, ale některé karty nebo schopnosti hrdinů jsou v angličtině. Mohu poprosit o dopřeložení? :)
 
Preklad sa aktualizuje tak, aby bol funkčný s najnovšou verziou hry. Dopreklad nových textov pridaných v minuloročných aktualizáciách sa nerobil, pretože prekladateľ je neaktívny.
 
Mohu tedy dopřeložit, pokud někdo udělá technickou stránku věci a dostanu souhlas.
 
Když je původní překladatel teda neaktivní, mohu tě požádat o texty, které je potřeba dopřeložit??
 
Zdravím, preklad na verzii z Epicu funguje. Odskúšal som to osobne a takisto sa už ozvalo viacero hráčov, že im to funguje. Skontrolujte zadanú cestu k hre, spustite inštalátor ako administrátor, prípadne udeľte inštalátoru výnimku.

Dobrý den, bohužel já jsem s češtinou takové štěstí neměl :( Mám Epic verzi. Čistá nová instalace Windows 10 64bit. Čerstvě nainstalováno přes Origin. V instalátoru češtiny jsem nastavil správnou cestu ke hře, neměl jsem standartní. Spuštěno jako Admin, při instalaci udělena vyjímka. Čeština se ukončí s informací, že se CZ nainstalovala v pořádku. Při spuštění hry je hra správně off-line. Bohužel je vše v angličtině. Moc by mi pomohlo pokud by někdo přišel s nějakým řešením. Děkuji
 
Zdarec, tak jsem si dal tu práci a nainstaloval jsem Epic verzi a nainstaloval poslední vydanou češtinu a hra funguje parádně česky.
Řešit není co, hledejte chybu u sebe.
 
Já hledám chybu u sebe, ale dochází mi nápady. Nemám ani žádný firewall nebo antivir, prostě nic co by to mohlo blokovat. Několikrát jsem češtinu odinstaloval a nainstaloval. Vypnul i toho Windows Defendera a nic. I hru jsem dal opravit přímo přes Origin. Je to divný... :( Ted mě ještě napadlo, jestli máte hru nainstalovanou někde jinde? Já ji mám ted v "c:\Games\STAR WARS Battlefront II" tak možná zkusit odinstalovat, stáhnout celé znovu a ponechat výchozí cestu.
 
Ano. Postup instalace češtiny jsem popsal o 3 příspěvky výše. Koukal jsem, že se edituje soubor amd_ags_x64.dll tak nevím jestli to nesouvisí s tím, že mám procesor AMD Ryzen 5600x ?
 
Ahoj Survivor, hru jsem instaloval na disk F: . Při instalaci češtiny si instalátor sám našel cestu kde mám hru nainstalovanou, nemusel jsem hledat cestu. A v CPU bych problém neviděl, sám jsem to instaloval s Ryzenem 3800X.
 
Fantom333 děkuju za info, bohužel tímto moje spekulace a nápady končí. Jediné v čem je rozdíl, že když kliknu jako správce na SWBFII_CZ.exe tak mi instalátor nenajde cestu ke hře, ale je nastavena výchozí někam do Program files. Takže nastavím správnou cestu a dokonce to i na konci vyskočí nějaká tabulka, kde to kontroluje správnou verzi a to krásně dojede a instalátor nahlásí, že čeština byla nainstalována správně, pak pustím hru a je v angličtině. Jdu celou hru odinstalovat, stáhnout a nainstalovat znovu. Dám pak vědět.
 
Inštalátor modifikuje súbor amd_ags_x64, ale netreba hľadať žiaden súvis s hardvérom. Prosím, skontroluj si poriadne cestu. Ak si vyberieš priečinok napr. D:\Star Wars Battlefront II, skontroluj, že v inštalátore neskončíš s cestou D:\Star Wars Battlefront II\Star Wars Battlefront II - má to tam byť len jedenkrát. Ak sa inštalačný program nezastaví uprostred inštalácie a hra sa dá spustiť, problém môže byť len v ceste.
 
Po uninstallu a novém stažení a instalaci hry, čeština funguje :):):) Chtěl bych všem co se mi snažili pomoc poděkovat (y) Pár poznatků: 1) při první instalaci se mi nevytvořila ikona hry na ploše, při druhé ano. 2) Při první instalaci mi instalátor automaticky nenašel cestu ke hře, při druhé ano. Dělal jsem všechno stejně, každopádně jsem rád, že to funguje (y)
 
Ahoj,
posledná verzia prekladu funguje na Edit/Origin bez problémov, aj inštalácia bez problémov. Akutát W10 si vypýtala povolenie na stiahnutie a nainštalovanie.
Mám ale tieto návrhy (ak je to možné spraviť) - čierny podklad pod titulky, pretože napr. v prírode ich vidno veľmi zle veľmi ťažko sa čítajú. Čo je večná škoda za vykonanú prácu a námahu. Prípadne aj viac pixelový font by čítaniu titulkov iste pomohol.
Či je možné tie úpravy v tejto hre spraviť - to nechám na vás a veľké dík za skvelý preklad .
 
Zdravím.
Chci se jen zeptat, jestli bude chtít udělat češtinu i pro Epic verzi Celebration.
Jde mi samozřejmě jen o Singl kampan, MP mě nezajímá. :)
Díky moc aspon za odpověd.
 
Funguje, to ano, ale není vše přeložené a některé texty zůstávají anglické. :(
Proto jsem usoudil, že by bylo dobré vydat vlastní verzi - Celebration.
Nevím ale, jestli si některé texty hra nestahuje ze serverů nebo zdali prostě to je jen technický problém, že se přeložila jen většina, ale něco už ne.
Každopádně moc a moc děkuji za češtinu a jsem rád, že vůbec vyšla, sic z počátku jste s tím měli nejen technické, ale hlavně licenční potíže a tím spíše hráči.
 
Back
Top