• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

  • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
    Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Star Wars Battlefront II (2017)

Star Wars Battlefront II (2017) 1.8

Priznám sa, že ma táto diskusia mrzí. Jediné, čo každý prirodzene očakáva je, aby sa ľudia dostali k funkčnému prekladu. Je to zároveň úcta k Goxdonovej práci, téma s nefunkčným prekladom je doslova a do písmena zbytočná.

Poprosím o vyjadrenie administrátora k danej k veci. Myslím, že by to mal byť @Ascalon
 
@MixerX
IX. Pravidla pro vkládání překladů
Vkládejte pouze Vaše překlady. Pokud vkládáte překlad za jiného autora, je nutné kontaktovat schvalovatele překladů, viz Tým, pro kontrolu, že Vám autor vložení jeho překladu povolil. To se týká i vkládání přepracovaných překladů jiného autora nebo převodu překladu z jiné distribuce.

Spoluautorství je jen půl práva, pokud Godxon skončil s překladem a přenechal ti plné právo nakládat s překladem nadále, pak stačí jediná věta, kterou to potvrdí mě nebo @Ascalon a budeme konat převedením profilu pod tvou plnou kontrolu.

Rozčiluješ se tu úplně zbytečně. Tohle není ani tak náš problém jako problém Godxona a tvůj. Vyřešte si to a dejte nám vědět.
Od @Farflame v případě, že bude pokračovat v překladu Fallen Order a použije Godxonovi texty, budu rovněž očekávat, že to má od Godxona schválené. Jinak budu očekávat, že místo zmínění o spoluautorství, se naopak od Godxona distancuje a explicitně zmíní, že žádné jeho texty použity bez souhlasu nebyli.

V minulosti tu bylo pár precedentních případů, kdy jsme ve snaze udržet při životě překlad postupovali přímými zásahy a dopadlo to jen tak, že jsme poslouchali hromadu keců, jak bez souhlasu toho a onoho nakládáme s něčím co nám nepatří nebo podporujeme puče v rámci rozhádaného týmu. To nemáme nikdo za potřebí a proto se k tomu začalo přistupovat takto. Zakladatel profilu, je jeho jeho výhradním vlastníkem a jako jediný může autorizovat změny.
 
Tam, kde vždy, nájdete novú verziu prekladu 1.93 aktualizovanú na najnovšiu verziu hry z 28. 4. 2020. Pekný deň.
 
Preklad bol aktualizovaný, aby fungoval s aktualizáciou z 28. 5. 2020. L.sk.
 
Budeš prosím upravovat cz i na Steam verzi hry? CZ nejde nainstalovat. Soubory bych poslal. Děkuji.
 
Obávam sa, že to by si musel poslať celú hru a možno ani to by nestačilo, ak je problém v spúšťaní. Čo presne znamená, že nejde nainštalovať? Program na úpravu súborov sa sám nezavrie alebo hra sa po doinštalovaní prekladu nespustí?
 
Neukončí se program na úpravu souborů. Po vykřížkování je hra stále v cz.

Jsem ochoten ti hru tedy koupit plus neco na motivaci. Pokud se vyjádří kladně, poslu ti to to na paypal. Hru si koupíš pak sám.
 
Som ochotný sa na to pozrieť, ale ešte predtým skontroluj nasledovné:

V ceste STAR WARS Battlefront II\Patch\Win32\installation\initialexperience by si mal mať posledný súbor cas_59.cas s veľkosťou 37 011 620 bajtov. To je aktualizácia z 28. 5. 2020. Skús sa pozrieť, či sa v Steame nedá vynútiť aktualizácia, ak ti ju to náhodou nestiahlo. Ak je tam súbor s väčším číslom než cas_"59" alebo s inou veľkosťou, daj ešte vedieť.
 
ahoj čeština mi nejde zde stáhnout, přidá jsem někdo odkaz prosím na češtinu? děkuji.
 
soubor cas59 sedí jeho velikost. Poslední je cas60, který má 0 bajtů.
 
Potom mi napadá, či máš naozaj najnovšiu verziu prekladu, inštalátor by mal byť v1.94. STAR WARS Battlefront II\Data\layout.toc má mať 19 901 bajtov a STAR WARS Battlefront II\Patch\Win32\installation\initialexperience\cas.cat má mať 3 536 264 bajtov. Tieto tri súbory sú kľúčové, ak ich máš takéto, malo by sa to správne nainštalovať.
 
Tak bohužel po updatu z 26.8 již Čeština nejde nainstalovat (zasekne se před koncem) a hra není v Češtině.
 
Zdar a čest, chcel by som sa len spýtať, funguje preklad aj na steam verziu Celebration Edition ?

Majú ju teraz v akcii, tak premýšľam nad kúpou :D
 
Myslím, že už tu boli takí, ktorí mali hru na Steame a preklad im išiel.
 
dobrý den, hra je ted na Epicu zdarma ke stažení, nicméně mi nefunguje překlad (postupoval jsem při instalaci dle vašich pokynů) je možné že je to způsoběné jiným poskytovatelem??
předem děkuji za info
 
Zdravím, preklad na verzii z Epicu funguje. Odskúšal som to osobne a takisto sa už ozvalo viacero hráčov, že im to funguje. Skontrolujte zadanú cestu k hre, spustite inštalátor ako administrátor, prípadne udeľte inštalátoru výnimku.
 
udělení vyjímky pomohlo děkuji za radu.. jeden si hned neuvědomí ;)
 
Back
Top