• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

Star Wars Battlefront II (2017)

Star Wars Battlefront II (2017) 1.8

Paráda, čekal jsem, kdo se ozve jako první, že se bude překládat Star Wars hra Jedi: Fallen Order, díííííky, těšim se na tu hru moc,i díky tomu, že to pojede na Unreal Enginu!!!!!
 
Pecka - děkujeme :) Snad se ty aktualizace už uklidní a nebudeš se s tím muset pořád dělat
 
Ahojte, funguje vám inštalácia tejto hry aj dnes? Mne pri pokuse nainštalovať ju sa akoby zastaví na cca 90% v prvom okne (pričom na vyskakovacom okne s Frosbite 3 Manifest Editorom je uvedené 100% a text processing game files. please wait...) ibaže tuto sa to akoby zastaví - ako dlho vám prebieha inštalácia?
 
Během dneška vydám aktualizaci.
______________________________________________________________________________________
 
ahoj . nejde mi nainstalovat čeština . v uřčité fázi vždy přestane pracovat ..půl hodiny jsem čekal a nic
nemáte prosím odkaz na verzi 1,5...že bych ji zkusil ?
rozbalí se mi 3,35MB a potom už nic . Zkouším to rozbalit i jinam než je hra a stojí to na stejném místě
je to chyba verze ?
 

Přílohy

  • cz.png
    cz.png
    46,2 KB · Zobrazení: 22
Naposledy upraveno:
můžete mi prosím někdo poslat na email češtinu verzi 1.5 ? nová verze češtiny mi nejde nainstalovat . Prosím
 
Taky Vám někomu zamrzne instalace zde?
Je to způsobené verzí hry? Nevíte někdo co s tím?
upload_2019-11-28_16-24-9.png
 
s pravdepodobnosťou omylu "1krát za deset let" je to spôsobené neaktualizovanou verziou prekladu na novembrovú verziu hry - ale počítam, že Godxon teraz naplno maká na "Star Wars Jedi: Fallen Order" a preto na toto nemá momentálne čas - dočkaj času a dožiješ sa klasu :)
 
Stejně je to ale hovadina. Kdyby měly hry oddělený singl a multák po vzoru CoDka, tak by nebyly tyhle problémy, když si chci konečně ten singl dohrát..
 
Mno jo, fakt to zamrzne. Škoda přeškoda. Snad se najde chvilka na úpravu/opravu. Kdyby ano, předem moc díky.
 
Evidentne si cas zatim neudelal a instalace cestiny vzdycky zamrzne, ale zase chapu ze pracuje na Fallen order. Jen zrovna si to chci zahrat a cestina nejde:)
 
Ahoj. Dají se někde stáhnout starší verze češtiny? Odkaz mě vždy vyhodí na staření verze 1.8
 
Ahoj. Bude čeština upravená na prosincovou aktualizaci? V popisu je prosincová aktualizace ale ke stažení na stránkách zatím není. Děkuji
 
Zdravím, mám stejnou otázku, jde někde stáhnout starší verze češtiny?
pokaždé jen odkaz vyhodí na 1.8
Díky
Kuba
 
Zdravím, také se přidám k prosbě o aktualizaci češtiny na poslední verzi.
 
Ahoj, mám takový menší dotaz. Jde nějak udělat na Originu nebo ve hře, aby stávající čeština fungovala? Třeba nějak zamezit updatum ze strany Originu aby Cz fungovala? Protože zprovoznit češtinu se mi povedlo jen jednou a to když vyšla, od té doby se mi hra automaticky\ updatuje a česky jsem hrál single jen asi dvě hodiny. Jde třeba hru nějak degradovat na nižší verzi a třeba použít crack? Jako hru mám koupenou , ale jsem už zoufalej a připadne mi, že překlad je byť jen na singleplayer defakto nepoužitelná. Díky moc za každou radu. :)
 
Zdravím, předem děkuji za neskutečnou práci s překladem. Teď bych se chtěl zeptat proč mi po stáhnutí češtiny nejde otevřít v RARu a napíše "Archiv má buďto neznámý formát nebo je poškozen". Nechápu to, jsem ve Vašich rukách! :D (antivir vypnutý, zkoušel jsem otevřít i přes jiné programy, verze hry je listopadová)
 
Ahoj, mohu vedet kdy bude aktualizovana cestina rad bych si zahral zase hru v cesrine diky za info
 
Zdarec dotaz proč se to instaluje uz 30 min a furt nic rád bych jsi hru zahrál v cz ale asi mám smolu
 
Prosím o info, co se děje, že se to nedá stáhnout? Snad to nebude natrvalo, bylo by to smutné. K Vánocům jsem dostal hru, a až teď jsem se k ni dostal - a koukám fan čeština nelze stáhnout. Díky
 
Mě se ani nebjevuje možnost to stáhnout ?HELP
pOradte............................
 
Back
Top